دانلود کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی

  • از: میثم مردمی
  • ناشر: نشر مانیان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی

کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی به قلم میثم مردمی، گزیده‌ای از مطالب ارزشمند و آموزشی زندگی افراد موفق و برجسته‌ را به همراه تمرینات عملی جذاب، ساده و کاربردی در اختیار شما قرار می‌دهد تا در ذخیره‌ی زمان، انرژی، هزینه‌های دیگر و در نهایت دستیابی به موفقیت و شادی در زندگی به شما کمک کند.

درباره‌ی کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی:

بخشی از این کتاب به کشف رسالت شغلی می‌پردازد، اما مهم‌تر از این کشف، یافتن رسالت شخصی است که میثم مردمی آن را با زبانی ساده و با مثال‌های فراوان بیان می‌کند. شناخت ویژگی‌های شخصیتی و رفتاری یکی از الزامات افزایش اعتمادبه‌نفس، پیشرفت روزافزون در شغل، انتخاب‌های درست و داشتن زندگی موفق است.

از آنجایی‌ که انسان‌ها اغلب ناآگاهانه دست به عمل می‌زنند و به نتایج مطلوب خود دست نمی‌یابند، میثم مردمی جهت شناخت خود، ایجاد تغییر در زندگی و اقدام برای انتخاب رشته و شغل مناسب، دست به ابتکار جالبی زده و مجموعه‌ای از اطلاعات جامع و کاربردی در خصوص کشف رسالت شخصی و شغلی را تدوین نموده‌ است.

این اثر نمونه‌های عینی زندگی افراد موفق و برجسته‌ای را ارائه می‌دهد که شناخت و دنبال کردن مسیری که آن‌ها گذرانده‌اند، شما را در کشف دو رسالت مهم شخصی و شغلی زندگی یاری می‌کند و با استفاده از تکنیک‌ها و سؤالات کاربردی مطرح شده به شما کمک می‌کند تا در مسیر موفقیت در زندگی شخصی و شغلی با اطمینان حرکت کنید.

به ‌جرأت می‌توان گفت کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی یکی از بهترین آثار در زمینه‌ی کشف رسالت شغلی و شخصی است، چون ماحصل مطالعه و جمع‌بندی بیش از 90 درصد سایت‌ها و کتاب‌هایی است که در این زمینه چه در خارج و چه داخل ایران نوشته ‌شده و ماحصل ده‌ها سمینار و جلسات خصوصی ارزشمند است که میثم مردمی با استادان مطرح کشور در این زمینه داشته‌ است.

با مطالعه کامل، وقت گذاشتن، انجام دادن تمرینات عملی و سؤال‌هایی که در این کتاب آمده است، شما صد در صد به رسالت شغلی و شخصیتان پی می‌برید و باور داشته باشید که با خواندن این اثر و با تفکر در جملات و سؤالات آن، بیش از 90 درصد راه را رفته‌اید و 10 درصد بقیه هم ‌بستگی به پشتکار شما و وقت گذاشتن و جواب دادن به سؤال‌ها و تمرینات دارد که باید تک‌به‌تک در سؤالات تدبر و تفکر کنید و به آن‌ها پاسخ دهید تا ذهن ناخودآگاهتان شروع به جستجو در پاسخ به عمیق‌ترین لایه‌های مغزتان کند.

با هر بار دوره کردن و خواندن کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی در طی زمان‌های مختلف به آگاهی‌ها و جواب سؤال‌هایی می‌رسید که دریچه نوینی بر روی شما باز می‌کند و هدف‌هایتان با توجه به مشخص بودن رسالتتان واضح‌تر و آشکارتر می‌شود.

کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی مناسب چه کسانی است؟

مخاطبان این کتاب در محدوده سنی بین 15 تا 85 سال هستند. کسانی که تحصیل می‌کنند، دانشجو هستند، کسانی که کسب‌وکارشان را دوست ندارند، تمام کسانی که مدام تغییر شغل می‌دهند یا مدیرانی که مانند تمام شرکت‌های جهانی می‌خواهند به برندینگ تبدیل شوند. مطالب این کتاب به‌صورت روان و ساده نوشته شده تا شما با هر طرز فکر و معلوماتی بتوانند از محتوای آن استفاده کنند.

جملات برگزیده کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی:

- رسالت یک مسیر هست و ما وقتی آن را بدانیم در داخل آن قرار می‌گیریم.
- تمامی آنچه به‌منظور خوشحالی و خوشبختی واقعی به آن نیاز داریم در درون ماست.
- کشف ندای درون به شما اجازه می‌دهد در مورد چیزی که برای شما مناسب است انتخاب کنید.
- شادی ماندگار تنها زمانی به سراغ ما می‌آید که هدیه وجودی خود را بشناسیم و با دیگران سهیم شویم.
- اگر نارضایتی از شغل، حرفه و زندگی خود دارید و سردرگم هستید، این را هم در نظر بگیرید که شاید خدا برای شما طرح دیگری دارد.

در بخشی از کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی می‌خوانیم:

حقیقت زندگی بر مبنای عشق الهی استوار است. انسان‌های موفق وجود خود را با عشق الهی جذاب می‌کنند و با تقدیم عشق به انسان‌های دیگر و به‌کل کائنات به زندگی سعادتمندانه‌ای می‌رسند و با اعتقاد به اینکه تمام جهان هوشمند است از مولکول‌های آب و کوچک‌ترین ذرات جهان در حد اتم و نانو گرفته تا بزرگ‌ترین کهکشان‌ها و کل جهان برگرفته از هوشمندی الهی است و ما نیز بخشی از روح جهانیم و خلیفه‌الله و جانشین خداوند بر روی زمین هستیم و اگر بنده‌ای خواسته‌ای از خداوند یا همان هوشمندی کل جهان یا روح کل جهان داشته باشد و به او و به هدایت و مسیری که او نشان می‌دهد اعتماد داشته باشد خداوند تمام کائنات و هوشمندی‌اش را در مسیر رسیدن به خواسته‌ها برای شخص مهیا می‌کند تا راه را به او نشان دهد و مسیر رسیدن را برای او هموار کند.

هر شخصی تأثیر به خصوصی می‌تواند در دنیا بگذارد حالا چه کوچک یا بزرگ مهم آن تأثیر و رسالت است که باید آن را بشناسد و به بهترین شکل ممکن رسالتش را به انجام برساند و بهترین خود باشد. مهم این هست که انسان در هر جایگاهی که هست بهترین خود باشد و در جهت مثبت باشد. مثلاً اگر نانوایی، میوه‌فروشی، سوپرمارکت و... نبودند چه قدر برای ما تأمین مایحتاج زندگی سخت می‌شد پس نقش هر فرد در جامعه خیلی مهم است. هر شخصی تأثیر بخصوصی می‌تواند در دنیا بگذارد حالا چه کوچک یا بزرگ، مهم تأثیر مثبت و شناخت رسالت است که باید تمام سعی و تلاشش را بکند که بهترین خود باشد و به بهترین شکل ممکن رسالتش را به انجام برساند.

 ۱۳۰ صفحه، ۶۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-732117-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۷۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
جستجوی درون و کلید ضمیر ناخودآگاه
قانون جذب (احساس خوب = اتفاقات خوب و احساس بد = اتفاقات بد)
لیست ارزش‌های شخصی
تفاوت مهم هدف و رسالت زندگی
رسالت شخصی چیست؟
کشف طلای موجود در تضادها در زندگی و نارضایتی از کار
بخشش خود
توصیف و تمرین برای خودآگاهی از ضمیر ناخودآگاهتان
تمرین خودآگاهی
هدیه و جوهر وجود
گوش دادن به ندای درون و رسیدن به موفقیت و خوشبختی
کشف الماس درون
منابع

راهنمای دانلود کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی

برای دانلود کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کشف رسالت شغلی و شخصی

نظرات کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.