دانلود کتاب کلید طلایی برای جذب همسر و محبت او...!

  • از: فاطمه نیک سیرت
  • ناشر: نشر عطران
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کلید طلایی برای جذب همسر و محبت او...! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید طلایی برای جذب همسر و محبت او...! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید طلایی برای جذب همسر و محبت او...!

کتاب کلید طلایی برای جذب همسر و محبت او...! نوشته‌ی فاطمه نیک سیرت به شما کمک خواهد کرد تا ارتباطی مثبت و درست را در زندگی زناشویی با همسر خود تجربه کنید.

آیا به دنبال این هستید که افراد بسیاری را به خود جذب کنید یا به دنبال مردی هستید که او برای شما جذاب است؟ اما باید با حقیقت رو به رو شویم: هیچ روشی وجود ندارد که همه‌ی مردان دیوانه‌وار عاشق شما بشوند. با این وجود، مردان بسیاری هستند که به دنبال معیار‌های مشابهی در زنان می‌گردند. بر اساس همین موضوع می‌توان از سیاست‌هایی زنانه برای جذب مردان استفاده کرد. اما باید به خاطر داشته باشید که راز جذابیت مطلقا ارتباطی با ظاهر شما ندارد! بلکه باطن شما نیز بسیار اهمیت دارد.

قبل از آن که برای جذب مردی قدم بردارید، باید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. زمانی که از آنچه هستید راضی نباشید، از یک کیلومتری هم مشخص خواهد بود. افراد بیشتر جذب کسانی می‌شوند که احتمال خوشگذرانی با آن‌ها بیشتر است، نه کسانی که مایوسانه در جستجوی فردی هستند تا خلا زندگی‌شان را پر کند.

باید باور داشته باشید که از درون و بیرون زیبا هستید. با توجه به اینکه همه‌ افراد دارای نقص هستند، مهم است قبل از اینکه از خانه بیرون بروید، در آینه نگاه کنید و بهترین ویژگی‌هایتان را به خودتان یادآور شوید؛ این خصوصیات می‌تواند لبخند جذاب، دندان‌هایی زیبا و یا قد بلندتان باشد. اگر روی جنبه‌های مثبت خود متمرکز شوید، مردان هم آن‌ها را خواهند دید.

در بخشی از کتاب کلید طلایی برای جذب همسر و محبت او...! می‌خوانیم:

به احساس نزدیکی، راحت بودن و شریک شدن در دنیای خصوصی دیگری صمیمیت می‌گویند و افرادی که با هم صمیمی هستند حرف‌های دل خود را بدون اینکه از یکدیگر خجالت بکشند به هم می‌گویند و یکدیگر را کنترل نمی‌کنند و ارتباطی عاشقانه، دوستانه و لذت بخش با هم برقرار می‌کنند.

صمیمیت نیازی است که شکل قوام یافته آن در ازدواج به وجود می‌آید و در ارتباط بین همسران دیده می‌شود که شامل 8 قسمت می‌باشد که عبارتند از: «همکاری صمیمانه زوج‌ها با هم؛ تعهد و پایبندی زوجین نسبت به یکدیگر و زندگی مشترک؛ رضایتمندی آنان از رابطه جنسی؛ احساس استقلال زن و شوهر برای ارتباط با خانواده و دوستان؛ اعتماد به نفس و عزت نفس زن و شوهر، میزانی که زوج‌ها می‌توانند عقاید و نگراش‌های خود را ابراز، اختلاف نظرهای خود حل و فصل و احساسات و عواطف خود را برای یکدیگر بیان کنند.»

 ۲۲ صفحه، ۵۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6201-83-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

شاه کلیدی برای نفوذ در قلب همسر
نکات زیر را روزانه مرور کنید تا زمانی که بخشی از زندگی و عادات رفتاری شما شوند...
افزایش صمیمیت و جذب همسر بدون صرف هزینه

راهنمای دانلود کتاب کلید طلایی برای جذب همسر و محبت او...!

برای دانلود کتاب کلید طلایی برای جذب همسر و محبت او...! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید طلایی برای جذب همسر و محبت او...!