دانلود کتاب کویر - معبدی در کویر دکتر علی شریعتی

  • از: نرگس علی مردانی
  • ناشر: نشر وزرا
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کویر - معبدی در کویر دکتر علی شریعتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کویر - معبدی در کویر دکتر علی شریعتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کویر - معبدی در کویر دکتر علی شریعتی

گفتاری پیرامون «کویر» اثر دکتر علی شریعتی: شش فصل دو.م کتاب کویر اثر جاودانه دکتر علی شریعتی بانضمام تحلیل آن توسط نرگس علی مردانی

در تاریخ هر کشور به مفاخر و برجستگانی برمی‌خوریم که مایه مباهات و افتخار مردم بوده و محبوبیت آنها سالها پابرجاست. این مفاخر جزئی از فرهنگ و میراث ماندگار آن کشور محسوب می‌شوند و دولت‌ها و مردم می‌کوشند به انحاء مختلف این مواریث را حفظ و به نسل بعد منتقل کنند. ادیبان، شعرا، دانشمندان علوم طبیعی، سیاسیون خوشنام و... به طور یکسان کما بیش نامشان در تاریخ یک کشور ماندگار می‌شود و ماندگاری آثار زندگی آنان بیشتر از طریق انتقال آن به نسل‌های بعدی ممکن است.

دکتر علی شریعتی یکی از این مفاخر است که همزمان در چند زمینه و حوزه نامی آشنا و ماندگار در قاموس فرهنگی این کشور از خود بر جای گذاشته است. او نه تنها ادیب و نویسنده‌ای خوش قریحه بلکه ایدئولوگی مذهبی و ملی و از سویی سیاستمداری انقلابی و آزادیخواه بود و از سوی دیگر سخنور و سخنرانی چیره دست و صاحب سبک به شمار می‌رفت.

بازشناسی «کویر» و شناساندن دوباره آن به نسل جوان کوششی در جهت تمجید و بزرگداشت این اثر و نگارنده آن است. جنبش‌زایی و حرکت‌آفرینی که مهمترین هدف خالق کویر است تنها این گونه تحقق می‌یابد.

 ۱۶۷ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۸۹: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
معبد چیست؟
مضمون معبد
عشق فرزند
معبد
نوروز
آدم‌ها و حرف‌ها
سرود آفرینش
انسان، خداگونه ای در تبعید

راهنمای دانلود کتاب کویر - معبدی در کویر دکتر علی شریعتی

برای دانلود کتاب کویر - معبدی در کویر دکتر علی شریعتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کویر - معبدی در کویر دکتر علی شریعتی
دلارام راد
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
واقعا خیلی عالی بود وخیلی شگفت زده شدم از اینکه سرگذشت یه تخم مرغ اینقدر منو به تفکر وادار کنه و اینقد ناراحتم کنه
علی کریمی
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
به نظرم خیلی کتاب خوبیه و پیشنهاد می‌کنم تهیه بفرمایید که از نکات مطرح شده در کتاب بهره کافی رو ببرید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)