دانلود کتاب گفته‌های الهام بخش: گلچینی از جملات قصار نویسندگان و بزرگان علمی، ادبی، هنری و مذهبی

  • از: نازنین بنی اسدی
  • ناشر: انتشارات کتابدار
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب گفته‌های الهام بخش: گلچینی از جملات قصار نویسندگان و بزرگان علمی، ادبی، هنری و مذهبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گفته‌های الهام بخش: گلچینی از جملات قصار نویسندگان و بزرگان علمی، ادبی، هنری و مذهبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گفته‌های الهام بخش: گلچینی از جملات قصار نویسندگان و بزرگان علمی، ادبی، هنری و مذهبی

کتاب گفته‌های الهام بخش: گلچینی از جملات قصار نویسندگان و بزرگان علمی، ادبی، هنری و مذهبی نوشته نازنین بنی اسدی، مجموعه‌ای از جملات قصار الهام بخش از زبان شخصیت‌های مهم جهانی است که به مسائل مختلف در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی و ... می‌پردازد.

در پیچیدگی های زندگی در عصر جدید، برای غرق نشدن در روزمرگی های انسان مدرن، لحظه ای تأمل و خواندن جمله ای از بزرگان می‌تواند اثرات مثبتی داشته باشد. گاهی شنیدن این جمله‌ها به عنوان میراث مشترک بشریت در نظر گرفته می‌شود و شما با تعمق بر آن‌ها می‌توانید به آن چه هستید جهت و معنا بخشید و در عمل نیز بسیاری از اوقات، رساندن پیامی که در نظر دارید، همراه با این جملات موثرتر خواهد بود.

کتاب‌های مربوط به جملات قصار معمولاً از گردآوری جملات بزرگان و تنظیم الفبایی آن‌ها، برحسب واژه‌ها یا نام گویندگان پدید می‌آید. این قبیل آثار بیشتر وقت‌ها، یک قلمروی موضوعی خاص را در نظر می‌گیرند و بر اساس آن جملات مناسب را انتخاب می‌کنند. اما این روند همیشگی نیست و گاهی ممکن است موضوع خاصی مد نظر نباشد.

استفاده از این کتاب‌ها می‌تواند در زمینه‌هایی مانند نگارش مطلب و تهیه سخنرانی مفید باشد و به همین دلیل در کتاب گفته‌های الهام بخش: گلچینی از جملات قصار نویسندگان و بزرگان علمی، ادبی، هنری و مذهبی بیش از هزار جمله‌ی قصار از بزرگان جهان به صورت الفبایی وجود دارد و تلاش شده تا به موضوعات گسترده‌‌ای مانند عشق، خانواده، دوستی و ... پرداخته شود.

نازنین بنی اسدی، مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه است و اولین اثر وی با نام «پدربزرگ من، بازرگان» از طرف شورای کتاب کودک و نوجوان به عنوان کتاب سال انتخاب شد.

در بخشی از کتاب گفته‌های الهام بخش: گلچینی از جملات قصار نویسندگان و بزرگان علمی، ادبی، هنری و مذهبی می‌خوانیم:

سرنوشت، تقدیر
1 . از روی حقیقتی نه از روی مجاز
ما لعبتکانیم و فلک لعبت باز
بازیچه همی کنیم بر نطع وجود
رفتیم به صندوق عدم یک یک باز
عمر خیام، 430 517 ه. ق.
ریاضی دان و شاعر ایرانی

2 . عملی بکار، عادتی درو کن.
عادتی بکار، شخصیتی درو کن،
شخصیتی بکار، سرنوشتی درو کن.
چارلز رید، 1814 1884
رمان نویس انگلیسی

سفر
بشنیده ام که عزم سفر می کنی، مکن
مهرِ حریف و یار دگر می کنی، مکن
تو در جهان غریب، غربت چه می کنی؟
قصد کدام خسته جگر می کنی؟ مکن
مولوی، 406 672 ه. ق.
شاعر ایرانی
سکوت

 ۲۰۰ صفحه، ۵۵۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-241-242-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب گفته‌های الهام بخش: گلچینی از جملات قصار نویسندگان و بزرگان علمی، ادبی، هنری و مذهبی

برای دانلود کتاب گفته‌های الهام بخش: گلچینی از جملات قصار نویسندگان و بزرگان علمی، ادبی، هنری و مذهبی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گفته‌های الهام بخش: گلچینی از جملات قصار نویسندگان و بزرگان علمی، ادبی، هنری و مذهبی

نظرات کتاب گفته‌های الهام بخش: گلچینی از جملات قصار نویسندگان و بزرگان علمی، ادبی، هنری و مذهبی

محمد رضا برنده
۱۳۹۹/۳/۲۰
ارزش آیین ادبی تازه نیست. شاهان ادبیات نظیر حافظ و سعدی و جامی عطار و کسایی مروزی و... بر گستره دیدبان افکار جوامع نقش‌ها آفریده‌اند. بسی کمال و معرفت را در این میان دیده ایم. خیلی ممنون از تلاشتون در هر جهت
مشاهد همه نظرات (۱)