دانلود کتاب صوتی یک سبد تمشک

  • از: مریم زرنشان
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک سبد تمشک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک سبد تمشک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یک سبد تمشک

کتاب صوتی یک سبد تمشک نوشته‌ی مریم زرنشان، داستان جوجه تیغی کوچکی به نام تیغ تیغی را به تصویر می‌کشد که همه حیوان‌ها او را به زیبایی و بانمکی می‌شناسند اما ناگهان با دیدنش فرار می‌کنند و خود تیغ تیغی نیز دلیل آن را نمی‌داند.

درباره کتاب صوتی یک سبد تمشک:

روزی روزگاری یک جوجه تیغی مهربان به نام تیغ تیغی در جنگلی زیبا و سبز زندگی می‌کرد. یک روز صبح تیغ تیغی از خواب بلند شد و مثل همیشه تیغ‌هایش را تمیز و مرتب کرد. او آرام آرام به سمت رودخانه رفت و زمانی که تصویر خودش را در آب تمیز و زلال رود دید، لبخندی به لب‌هایش آمد.

تیغ تیغی چشم‌های سیاه و درخشانی داشت و با همان چشم‌ها به عکس خودش خیره شده بود. فکر کرد که چقدر قشنگ و بانمک است و خودش هم این موضوع را باور نمی‌کرد. ناگهان تیغ تیغی این سوال برایش پیش آمد که پس چرا بقیه حیوانات جنگل وقتی من را می‌بینند، از من دور می‌شوند و فرار می‌کنند؟

کتاب صوتی یک سبد تمشک به چه کودکانی پیشنهاد می‌شود؟

این داستان زیبا برای کودکان 7 تا 9 سال مناسب است.

مریم زرنشان را بیشتر بشناسیم:

یکی از شاعران و نویسندگان کودک و نوجوان در سال‌های اخیر مریم زرنشان نام دارد. او سال‌هاست در این عرصه فعالیت می‌کند و تاکنون توانسته جوایزی مختلفی همچون جایزه ادبی هگمتانه (1390)، جایزه ادبی دفاع (1389) و جایزه جشنواره ادبی ملی فارس (1391) را به دست بیاورد.

او آثار متنوعی در حوزه شعر و داستان کودک نوشته است که مهم‌ترین آن‌ها شامل:

- آسمان نقطه‌چین، شامل 11 شعر در قالب چهارپاره
- مجموعه گل خورشید شامل 11 شعر در قالب چهارپاره
- غلب غلب، یواش یواش، شامل 11 شعر خردسال در قالب چهارپاره
- مجموعه دسته گل‌های قشنگ برای کودکان گروه سنی «ب و ج»
- آسمان توی چشم من است، شامل 11 شعر در قالب نیمایی و چهارپاره

در بخشی از کتاب صوتی یک سبد تمشک می‌شنویم:

تیغ تیغی برای عکسش زیر لب شعر می‌خوند: «خوشگل و بانمکم، تو حیوون‌ها تکم تکم، شعر می‌خونم نیناش ناناش، رو چمن‌ها قل می‌خورم یواش یواش» تیغ تیغی هنوز شعرش تموم نشده بود که ناگهان توی آب عکس گوش دراز رو کنار خودش دید.

گوش دراز گوش‌های درازش رو تکون داد و طوری خندید که دندون‌های خرگوشیش بیرون زد. بعدش رو کرد به تیغ تیغی و گفت: چقدر خوب شعر می‌خونی؛ تو خیلی بانمکی. تیغ تیغی لبخندی زد و از خوشحالی تیغ‌هاش رو تکون داد.

 ۹ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
یک سبد تمشک

راهنمای دانلود کتاب صوتی یک سبد تمشک

برای دانلود کتاب صوتی یک سبد تمشک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یک سبد تمشک

نظرات کتاب صوتی یک سبد تمشک

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.