دانلود کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی

حدود 20 سال پیش یعنی فروردین و اردیبهشت ماه سال 1378 مطالبی به قلم من در اولین شماره های مجله شبستان به صاحب امتیازی ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد منتشر می‌شد. در آن زمان و با هدف آشنایی جوانان با بزرگان هنر و ادبیات عصر حاضر، تصمیم داشتم با استفاده از شیوه گفت‌وگو و مصاحبه به معرفی افراد تأثیر گذار هنر و ادبیات ایران بپردازم. با همین هدف گفتگوی من با سهراب سپهری با عنوان «صدای تو خوبست» فروردین ماه 1378 در دومین شماره نشریه چاپ شد. بروز برخی مشکلات در تدوین و چاپ مطب و نیز جوان بودن مجله و عوامل آن و مسائلی دیگر سبب شد روند چاپ اینگونه مطالب با انتشار گفتگو با جلال آل احمد متوقف شود.

گفتوگو با جلال را برای جوانان علاقهمندی تهیه کرده ام که به تمامی آثار این نویسنده صاحب سبک معاصر، دسترسی ندارند و مشتاق هستند که بیشتر درباره زندگی خصوصی و آثار او بدانند.

سؤالات این مصاحبه خیالی، اغلب همان پرسش هایی هستند که سالها پیش برای خودم به عنوان یک نوجوان ‏شیفته ادبیات و جلال، مطرح بود و اکنون پاسخ آن سؤالات را از میان کتاب های جلال و همچنین ‏خاطرات همسرش، سیمین دانشور و برادرش شمس آل احمد در آورده ام. در خصوص پاسخ ها می توان ‏ادعا کرد که این جواب ها تماماً از زبان جلال است، پس این گفت و گو را می توان یک گفت وگوی زنده ‏با زنده یاد جلال آل احمد دانست.‏

 ۳۶ صفحه، ۵۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8792-87-4 

چاپ ۱۳۸۸: ۱۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

فهرست مطالب

پیشگفتار
گفت و گو
زندگینامه

راهنمای دانلود کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی

برای دانلود کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی

نظرات کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی

حمیدرضا رضاپور
۱۳۹۵/۱/۲۵
عالی جای خسی در میقات در کتابراه خالیه
نصرالله سرخابی
۱۳۹۷/۸/۳
روحت شادباد
مشاهد همه نظرات (۲)