دانلود کتاب ۷ قدم تا عادت‌های موفق

  • از: برایان تریسی
  • ناشر: سبکتو
  • ۳۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ۷ قدم تا عادت‌های موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ۷ قدم تا عادت‌های موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ۷ قدم تا عادت‌های موفق

کتاب ۷ قدم تا عادت‌های موفق اثر برایان تریسی به شما به شکل عملی کمک می‌کند تا عادت‌های بدتان را با عادت‌هایی که باعث رسیدن به خواسته‌ها و موفقیت‌تان می‌شود جایگزین کنید.

برایان تریسی در میکروکتاب ۷ قدم تا عادت‌های موفق (The Power Of Habit: 7 steps to successful Habits) در مورد عادت‌ها به خصوص عادت‌هایی که باعث موفقیت می‌شوند صحبت می‌کند؛ او بعد از چندین سال مطالعه، تحقیق و سفر به بیش از ۸۰ کشور دنیا باور دارد که رمز موفقیت، عادت‌های افراد است. افراد موفق و ثروتمند عادت‌هایی دارند که افراد معمولی هرگز آن‌ها را در زندگی‌شان اجرا نمی‌کنند.

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از نویسندگان مطرح دنیاست. یکی از معروفترین کتاب‌های او در ایران کتاب قورباغه‌ات را قورت بده است. او در ابتدا باربر یک کشتی بود و به مدت ۸ سال روی کشتی کار می‌کرده است، اما یک روز به این نتیجه می‌رسد که با این کار نمی‌تواند آینده‌ای داشته باشد و فروشندگی را به عنوان شغل جدید انتخاب می‌کند. اما برخلاف تصورش در این شغل هم موفق نمی‌شود و اوضاع مالی‌اش بدتر می‌شود، یک روز در اوج ناامیدی از خودش پرسید که چرا دیگران از من موفق‌ترند؟ چرا من نمی‌توانم به چیزهایی که دوست دارم برسم؟ و آن‌قدر به دنبال پاسخ به این سؤال رفت که در نهایت راز موفقیت را فهمید. او اکنون مدیر عامل شرکت تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه مهارت‌های فردی فعالیت دارد. او به بیش از ۱۰۰۰ شرکت بزرگ مشاوره می‌دهد و در سمینارهایی که در سراسر دنیا برگزار می‌کند با بیش از ۵ میلیون نفر به طور مستقیم صحبت کرده است. کتاب‌ها و سمینارهای او به بیش از ۲۸ زبان دنیا ترجمه شده و یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان جهان است. در حال حاضر ارزش شرکت او ۲۵۶ میلیون دلار است و او مشاور مقام‌های دولتی در آمریکا و کاناداست.

در بخشی از کتاب ۷ قدم تا عادت‌های موفق می‌خوانیم:

قبل از هر چیز باید تصمیم بگیرید که ایجاد چه عادتی شما را بیشتر به موفقیت و اهدافتان نزدیک می‌کند. البته برخی عادت‌ها که من به آن عادت‌های فوری می‌گویم از این قضیه مستثنی هستند. بگذارید عادت‌های فوری را اینطور تعریف کنم که:

عادت‌های فوری آن‌هایی هستند که شما به واسطه رویدادن اتفاق یا شرایط خاصی مجبور به ایجاد آن در خودتان هستید، مثلاً شرایط کاریتان ایجاب کرده است که برای مدتی شب‌کار باشید. این یک عادت فوری است و اگر تصمیم به ادامه کارتان دارید باید سریعا آن را در خود ایجاد کنید.

اما به طور کلی من در حال حاضر در مورد عادت‌هایی صحبت می‌کنم که وجود آن‌ها شما را در مسیر درست، برای رسیدن به اهدافتان قرار می‌دهند. تعداد این عادت‌ها زیاد است و شما نمی‌توانید همه آن‌ها را همزمان در خودتان ایجاد کنید. بنابراین باید آن‌ها را دسته بندی کنید و با برنامه‌ریزی سراغ‌شان بروید.

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره نویسنده
درباره کتاب
مقدمه
فصل اول: رفتارهای تو شخصیتت را می‌سازند
قدرت عادت‌ها
تعریف موفقیت
فصل دوم: اتفاق می‌افتد
عادت‌های جدید را توسعه دهید
فصل سوم: ۷ قدم تا رسیدن به عادت جدید
۱. ابتدا تصمیم بگیرید
۲. برای عادت جدید هیچ استثنایی قائل نشوید
۳. به اطرافیان و دوستانتان بگویید که تصمیم به شروع یک عادت جدید دارید
۴. خودتان یا رفتارتان را در موقعیت یا مسیری خاص تصور کنید
۵. جملات تاکیدی بسازید و هر روز چندین بار آن‌ها را تکرار کنید
۶. تصمیم بگیرید که روی انجام عادت جدید پافشاری کنید و استمرار داشته باشید تا تبدیل به ناخودآگاه شما شود تا به طور اتوماتیک آن را انجام دهید.
۷. آخرین و مهم‌ترین رفتار: برای تمریناتی که برای ایجاد عادت جدید می‌کنید به خودتان هدیه دهید
فصل چهارم: عادت‌های موفقیت
۱. نظم درونی
۲. دائم افکار خوش‌بینانه داشته باشید
۳. به اهدافتان فکر کنید
۴. برای هر روز یک هدف تعیین کنید
۵. مهارت‌های حرفه‌ای برای رسیدن به اهدافتان را بشناسید
۶. به یادگیری در بلند مدت پایبند باشید
۷. چیزی که شما تصور می‌کنید همان چیزی است که می‌خواهید باشد.
۸. با افراد راستگو همراه شوید
۹. ابتکار عمل داشته باشید
فصل پنجم: تو می‌توانی هر کاری را انجام دهی
فصل ششم: ۱۰ تمرین
پایان

 ۸۳ صفحه، ۲۴۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ۷ قدم تا عادت‌های موفق

برای دانلود کتاب ۷ قدم تا عادت‌های موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ۷ قدم تا عادت‌های موفق
سیما ملکی
۱۳۹۶/۹/۱۷
بسیار آموزنده بود👍
الناز اسدمنش
۱۳۹۶/۱۲/۲۱
بسیار عالی بود
امین بخشعلی
۱۳۹۶/۱۰/۱۵
میکروهای سبکتو فوق العاده اند. این میکرو برای تغییر عادت ها عالیست.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)