دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد دهم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 101 ایده برتر - جلد دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 101 ایده برتر - جلد دهم

ایده هایی که می توانند زندگی شما را تغییر دهند!
ایده های این کتاب که در تمام شئونات زندگی از قبیل کسب وکار، موفقیت، دوستیابی، ارتباطات، مدیریت، کارآفرینی، بهره وری، یادگیری و معنویت و ... بسیار ارزشمند و راهگشا می‌باشند.
کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودنِ آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه میباشد.
مجموعه ی 101 ایده ی برتر، نتیجه ی همکاری سه تن از شگفت انگیزترینِ نویسندگان، سخنرانان و متفکران است.
مارک ویکتور هانسن؛ یکی از خالقین امپراطوری "سوپ جوجه برای روح" است که یکی از پرفروش ترین نویسندگان کتاب های غیرداستانی در طول تاریخ بوده است. هدف او آن است که سیاره زمین را به خدمت تمام بشریت دآورد
جیمز اسکینر؛ مؤسس دو گروه مالی جهانی است که میلیاردها دلار سرمایه و دارایی را مدیریت می کند. همچنین او را در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از سرشناس ترین متفکرین تجاری می شناسند و مرتباً در تلویزیون ژاپن دیده می شود.
رویس کروگر؛ یکی از مؤسسین " فرانکلین کاوی" از بزرگترین شرکت های آموزشی دنیا بوده و هشتاد درصد پروژه های مشاوره Fortune 500 را سرپرستی و نظارت کرده است.

از متن کتاب:

دلتان می‌خواهد راه میلیاردر شدن را یاد بگیرید؟ طی سفر اخیرم به چین، بیشترِ وقتم را صرف آمادگی برای سخنرانی‌های متعددی کردم که باید ظرف ده روز ارائه می‌دادم. حدود ساعت ده شب بود که موکلانم گفتند: "مارک، دلمان می‌خواهد فردا در مورد ویژگی‌های شخصیتی میلیونرها صحبت کنی" با خود فکر کردم: "ویژگی‌های میلیونرها؟ چطور 3 ساعت تمام در باره‌اش سخنرانی کنم؟" در حالی‌که با این سئوال انگیزه پیدا کرده بودم، ساعت 4 صبح روز بعد از خواب بیدار شدم و شروع به نوشتن افکارم کردم. در نهایت، صحبت در مورد این موضوع جزوِ بهترین سخنرانی‌هایم شد!

 ۱۲۸ صفحه، ۹۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد دهم

برای دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد دهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  101 ایده برتر - جلد دهم

نظرات کتاب 101 ایده برتر - جلد دهم

سعید شمس
۱۳۹۵/۱/۱۲
خوبه.... از این دست کتابها بازم بذارین
یوسف پیری
۱۳۹۵/۱/۶
کتاب خوب و مفیدی است اما گرونه
Saeed Abousi
۱۳۹۶/۳/۲۲
عالیه حرفی ندارم
مشاهد همه نظرات (۷)