دانلود کتاب 21 روش عالی برای اینکه کسب‌و‌کار موفق خودتان را به راه بیاندازید

  • از: برایان تریسی، فریبا سبز چمنی
  • ناشر: شادن پژواک
  • ۱۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب 21 روش عالی برای اینکه کسب‌و‌کار موفق خودتان را به راه بیاندازید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 21 روش عالی برای اینکه کسب‌و‌کار موفق خودتان را به راه بیاندازید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 21 روش عالی برای اینکه کسب‌و‌کار موفق خودتان را به راه بیاندازید

آنچه در کتاب 21 روش عالی برای اینکه کسب‌و‌کار موفق خودتان را به راه بیاندازید نوشته‌ی برایان تریسی، خواهید آموخت می‌تواند در مسیر موفقیت کاریتان، موجب صرفه‌جویی در میلیون‌ها تومان پول و چندین ماه و حتی سال‌ها کار دشوار شود.

آنچه که قرار است در کتاب 21 روش عالی برای اینکه کسب‌و‌کار موفق خودتان را به راه بیاندازید (21Great Way To Start And Build Your Own Successful Business) بخوانید می‌تواند زندگی و تجارت‌تان را تغییر دهد. همه‌ی تاجران موفق هر روز این راهکارهای آزمایش شده را تمرین می‌کنند پس شما هم می‌توانید. برایان تریسی (Brian Tracy) استاد چیره‌دستی است و برای هزاران نفر از مدیران و کارآفرینان استاد تجارت بوده است. او با 250 هزار نفر هر ساله در موضوعات موفقیت در کسب‌وکار، استراتژی‌های سود، اثربخشی فروش و مهارت‌های مدیریتی صحبت می‌کند. برایان هر یک از این درس‌ها را به سختی یاد گرفته است. او برای شرکت کوچکی در قسمت فروش کار می‌کرد. به این در و آن در می‌زد و به شرکت‌ها می‌رفت تا کمیسیون مستقیم دریافت کند تا اینکه مدیر فروش شد و بعد هم کارآفرین شد. او 22 کسب‌و‌کار مختلف را راه‌اندازی، ایجاد، مدیریت و سودآور کرده است. برایان عملگرا و نتیجه محور است. هر ایده‌ای که خواهید خواند را می‌توانید فوراً در کسب‌و‌کارتان به کار بگیرید تا نتایج بهتر و سریع‌تری بگیرید.

مطالبی که در این کتاب خواهید آموخت، بیش از حد تصورتان به شما کمک خواهد کرد به شرطی که این ایده‌ها را جدی بگیرید و به کار ببندید. حتماً به گوش‌تان خورده که هشتاد درصد از کسب‌و‌کارها در دو سال اول شکست می‌خورند، اما خوب است بدانید نود درصد از کسب‌و‌کار‌هایی که توسط افرادی راه‌اندازی شده که می‌دانند چه می‌کنند، پس از گذشت پنج سال هنوز هم مشغول فعالیت و در حال رشد هستند. شما هم باید همین هدف را دنبال کنید. امروزه عصر کارآفرین‌هاست. امروزه تعداد کارآفرین‌ها و تنوع کارهای ایجاد شده، بیش از هر زمان دیگری در تاریخ مشاغل آمریکا است. شما هم می‌توانید کاری را که سایر کارآفرین‌های موفق و صاحبان مشاغل می‌کنند، انجام دهید، به شرطی که روش آن را یاد بگیرید.

به یاد داشته باشید افراد موفق در کسب‌و‌کار از شما زرنگ‌تر نیستند، از شما بهتر هم نیستند. آن‌ها معمولاً افرادی عادی هستند که زودتر از رقبای‌شان روش درست کار را فهمیده‌اند. این همان چیزی است که در کتاب 21 روش عالی برای ایجاد کسب‌و‌کار موفق خودتان خواهید آموخت.

 ۵۵ صفحه، ۴۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

21 روش عالی برای اینکه کسب‌وکار خودتان را به راه بیاندازید
مقدمه
شماره 1: تصمیم بگیرید دقیقا چه می‌خواهید
شماره 2: تعیین کنید آیا کارآفرینی برای شما مناسب است یا نه؟
شماره 3: کاری را انتخاب کنید که برای‌تان مناسب باشد
شماره 4: مشتری خود را به روشنی بشناسید
شماره 5: قبل از اینکه پولی خرج کنید، بازاریابی سریع و ارزان انجام دهید
شماره 6: حساب شده به سمت کارتان بروید
شماره 7: قبل از شروع، یک برنامه‌ی کسب‌و‌کار کامل تهیه کنید
شماره 8: هر کاری که ممکن است انجام دهید تا موفقیت کسب‌و‌کارتان تضمین شود.
شماره 9: از اشتباهاتی که منجر به شکست تجاری می‌شود، خودداری کنید
شماره 10: هدف کسب‌و‌کارتان را همواره به یاد داشته باشید
شماره 11: روی پنج "میم" بازاریابی تمرکز کنید
شماره 12: با توجه کامل بر فروش تمرکز کنید
شماره 13: به طور مداوم محصول یا خدمات‌تان را تبلیغ کنید
شماره 14: برای افزایش فروش‌تان از اینترنت استفاده کنید
شماره 15: از اصل "راهرو" استفاده کنید
شماره 16: پولی را که لازم دارید تهیه کنید
شماره 17: از تکنولوژی بهره ببرید
شماره 18: از هر لحظه وقت خود بهره ببرید
شماره 19: خودتان را وقف یادگیری مادام‌العمر بکنید
شماره 20: به کندی استخدام و به سرعت اخراج کنید
شماره 21: از هفت راز موفقیت استفاده کنید
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب 21 روش عالی برای اینکه کسب‌و‌کار موفق خودتان را به راه بیاندازید

برای دانلود کتاب 21 روش عالی برای اینکه کسب‌و‌کار موفق خودتان را به راه بیاندازید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  21 روش عالی برای اینکه کسب‌و‌کار موفق خودتان را به راه بیاندازید

نظرات کتاب 21 روش عالی برای اینکه کسب‌و‌کار موفق خودتان را به راه بیاندازید

رضا فدایی
۱۴۰۰/۱/۱۶
اولش فکر میکنی کتاب خیلی کوتاه و مختصر و خوندنش راحته اما واقعیت اینطور نیست
چون هر جمله کوتاهش یک تفسیر جامع برای خودش میخواد در واقع نویسنده از عمد شما رو به فکر کردن میندازه و باید روی تکتک کلمات فکر کنید کتاب ۲۱ راه تا ستاره فروش شویدم همین طور بود
M Z
۱۳۹۸/۳/۴
در رابطه با ایجاد یک کسب و کار موفق هر آنچه نیاز داریم بصورت فشرده و خلاصه در همین کتاب گنجانده شده و حتما مطالعه این کتاب را به افرادی که در رابطه با انتخاب شغل مناسب و رونق دادن به کسب و کارشان به مشکل خورده‌اند پیشنهاد میکنم.
M V
۱۴۰۰/۱/۱۷
سلام وقت بخیر به نظر من این کتاب یکی از بهترین کتابهای دستیابی به موفقیت شغلی هستش چون همه تجربیات فردی نویسنده کتاب و افراد دیگه رو برای پیشبرد کار و موفقیت در اختیار آدم میزاره
مشاهد همه نظرات (۱۲)