دانلود کتاب 4 فرمان ترامپ: 40 راهکار برای دست بالا بودن در تجارت

  • از: دونالد ترامپ
  • ناشر: سبکتو
  • ۲۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب 4 فرمان ترامپ: 40 راهکار برای دست بالا بودن در تجارت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 4 فرمان ترامپ: 40 راهکار برای دست بالا بودن در تجارت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 4 فرمان ترامپ: 40 راهکار برای دست بالا بودن در تجارت

دونالد ترامپ در میکروکتاب 4 فرمان ترامپ: 40 راهکار برای دست بالا بودن در تجارت، از مهم‌ترین عوامل موفقیت خود در 4 بخش گوناگون در کسب و کار صحبت می‌کند و پیشنهادهایی به شما می‌دهد که در تجارت حتما به دردتان خواهد خورد.

شما دونالد ترامپ (Donald Trump) را با چه خصوصیتی به جا می‌آورید؟ اگر از تصمیمات سیاسی گذشته‌اش بگذریم، ترامپ یکی از افراد بسیار موفق در تجارت است. او تماماً بازار تجارت را می‌شناسد و می‌داند که چگونه از صفر می‌توان به صد رسید.

چطور پولدار شویم، این سوالی است که بیشتر مردم از دونالد ترامپ می‌پرسند. شما از یک نانوا سوال می‌پرسید چطور نان می‌پزد و از یک میلیاردر سوال می‌کنید چطور پول می‌سازد. به طور حتم کتاب‌های فراوانی در مورد چطور پولدار شدن نوشته شده است که میلیاردرها آن‌ها را به نگارش در آورده‌اند. ولی پیدا کردن یک نویسنده میلیاردر، دشوار است. به ندرت می‌توان نویسندگان میلیاردری را دید که به املاک، قمار، ورزش و تفریح علاقه داشته باشند؛ و پیدا کردن نویسندگان میلیاردری که یک آسمان‌ خراش در منهتن داشته باشند و پرمخاطب‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی را به خود اختصاص دهند، از آن هم دشوارتر است. در این حوزه ترامپ یک استثنا هست، اگرچه اُپرا وینفری اگر تصمیم بگیرد وارد زمینه املاک شده و کتاب دیگری بنویسد، می‌تواند با ترامپ رقابت کند.

در سال 1987 ترامپ در مقاله‌ای نوشت: این کار را برای پول انجام نمی‌دهم. من به اندازه کافی پول دارم، خیلی بیش از آنچه که نیاز دارم. معامله، هنر من است. دیگران نقاشی‌های زیبایی می‌کشند یا اشعار زیبایی می‌سرایند. من معامله کردن و ترجیحا معاملات بزرگ را دوست دارم و از این کار لذت می‌برم.

من اکنون نیز به طور مستمر معامله می‌کنم و همانطور این کار را به خاطر پول انجام نمی‌دهم. فکر نمی‌کنم شما هم به خاطر پول معامله کنید. پول به خودی خود هدف نیست، ولی بعضی اوقات موثرترین مسیر برای رسیدن به رویاهای ما است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی آمریکا و یکی از تجار مشهور در جهان است. علاقه‌های تجاری او دربردارنده زمینه‌هایی مانند املاک و مستغلات، قمار، ورزش و سرگرمی می‌شود. وی همچنین کتاب‌های هنر معامله، بقا در اوج، هنر بازگشت و آمریکایی که سزاوارش هستیم را هم به نگارش درآورده است. او در بیشتر شهرهای دنیا املاکی با ارزش زیاد دارد و درآمدهایی چند میلیون دلاری از آن‌ها به دست می‌آورد.

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. در بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب 4 فرمان ترامپ (Trump: Surviving at the Top) می‌خوانید:

ناتوانی در خوب حرف زدن در جمع، مانعی در مسیر موفقیت حرفه‌ای شماست. مگر اینکه یاد بگیرید چگونه این کار را به خوبی انجام دهید. برای این که یک سخنران خوب باشید، باید:

- درباره مخاطبان، نه به عنوان گروهی که منتظرند درباره شما قضاوت کنند، بلکه به عنوان افرادی که به چیزی نیاز دارند، بیاندیشید.
- با بیان تجربیات و اشتباهات شخصی خود، مخاطبان را در گفتگو درگیر کنید.
- هر روز دو یا سه ساعت در زمینه کاری خود مطالعه یا درباره آن فکر کنید و به این ترتیب آمادگی خود برای سخن گفتن را افزایش دهید.
- قصه‌گوی خوبی باشید. مردم داستان‌ها را دوست دارند و آن‌ها را تا مدت‌ها به خاطر می‌سپارند.
- نقاط اشتراک را پیدا کنید، تا بتوانید با مخاطبان خود پیوند مشترکی ایجاد کنید.
- سرگرم کننده باشید، زیرا مردم تنها با سرگرمی و کمی مشارکت یاد می‌گیرند.
- یاد بگیرید بداهه فکر کنید، در این صورت می‌توانید ناخودآگاه مطالبی را به سخنان‌تان بیفزایید.
- از تجربیات روزمره خود استفاده کنید، این تجربیات مطالب خوبی برای ارائه به شما می‌دهند.
- لذت ببرید، اگر سخنان‌تان برای خود شما لذت‌بخش باشد، قطعا برای مخاطبان‌تان هم خوشایند خواهند بود. پس آرام باشید.
- درباره نحوه سخن گفتن سخنرانان حرفه‌ای مانند ریجیس فیلبین تحقیق کنید. اگر با دقت به او نگاه کنید، چیزهای زیادی یاد می‌گیرید.

 ۱۱۵ صفحه، ۳۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: فرمان اول
راه کارهای دونالد ترامپ درباره تجارت و مدیریت
فصل دوم: فرمان دوم
توصیه‌های شغلی دونالد ترامپ
فصل سوم: فرمان سوم
توصیه‌های دونالد ترامپ درباره پول
فصل چهارم: فرمان چهارم
اسرار مذاکره ترامپ
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

راهنمای دانلود کتاب 4 فرمان ترامپ: 40 راهکار برای دست بالا بودن در تجارت

برای دانلود کتاب 4 فرمان ترامپ: 40 راهکار برای دست بالا بودن در تجارت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  4 فرمان ترامپ: 40 راهکار برای دست بالا بودن در تجارت

نظرات کتاب 4 فرمان ترامپ: 40 راهکار برای دست بالا بودن در تجارت

A Arani
۱۳۹۸/۷/۱۶
از هر کسی و از هر جایی میشه چیزی یاد گرفت.. ترامپ در زمینه بیزینس و املاک بسیار موفق بوده.. حتی کسانی که به شخصیتش و یا بی‌اخلاقی هاش خرده میگیرند میتونند باز هم ازش یاد بگیرن.. چون از قدیم گفته اند: ادب از که آموختی، از بی‌ادبان...
محمد رادفر
۱۳۹۸/۵/۱۴
بسیار با ظرافت و نکته بینانه مقوله‌ی تجارت و موفقیت در تجارت و گام‌های دور از دید ولی حیاتی را مورد بررسی قرار داده
فلامرز قرخلو
۱۳۹۸/۵/۲۱
کتاب خوبیه به شرطی که خود فرد هم در تلاش باشه نه فقط بخواد با مطالعه به جایی برسه
مشاهد همه نظرات (۱۲)