دانلود کتاب 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی پایدار

  • از: گری چاپمن، محمد یوسفی
  • ناشر: نشر نوین
  • ۲۸۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی پایدار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی پایدار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی پایدار

کتاب ۵ زبان عشق، رازهایی برای داشتن عشقی پایدار، گری چاپمن، ایده‌هایی ساده را برای تداوم عشق بیان می‌کند. عاشق شدن آسان است، اما عاشق ماندن یک چالش واقعی است! چطور می‌توانیم با وجود همۀ خواست‌ها، تعارضات و خستگی و درماندگی‌های زندگی روزمره، رابطه‌مان را تازه و رو به جلو نگه داریم؟!

در پرفروش‌ترین کتاب لیست نیویورک‌تایمز یعنی کتاب 5 زبان عشق، رازهایی برای داشتن عشقی پایدار (The 5 Love Languages The Secret to Love That Last)، ترجمۀ محمد یوسفی، شما با رمز و رازهای ساده‌ای آشنا می‌شوید که رابطۀ میلیون‌ها زوج در نقاط مختلف جهان را نجات داده است. صرف نظر از اینکه رابطۀ شما درحال شکوفایی باشد و یا درحال افول، روش دکتر گری چاپمن (Gary, Chapman) برای ابراز و دریافت عشق، به شما کمک می‌کند تا سطوح عمیق‌تر و غنی‌تری از صمیمیت را با شریک زندگی‌تان تجربه کنید. از همین امروز شروع کنید!

کتاب 5 زبان عشق به همان میزان که روشنگری می‌کند، کاربردی و عملی هم هست. حقایقی ذاتی را آشکار می‌کند و مهارت‌های کاربردی و مرتبط را به شیوه‌ای مفید معرفی می‌کند. این کتاب شامل داستان زندگی چندین زوج و نشستن و همراه شدن با گری در دفتر مشاوره‌اش است. آیا این مفاهیم می‌توانند به طور کلی حال و هوای زندگی مشترک را تغییر دهند؟ اگر زبان اصلی عشق همسرتان را کشف کنید و تصمیم بگیرید دائماً با آن صحبت کنید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

زبان عشق شما ممکن است با زبان عشق همسرتان متفاوت باشد، همانند تفاوت زبان چینی با فارسی. اگر زبان همسر شما چینی باشد، هر چقدر به زبان فارسی به او ابراز عشق کنید او نخواهد فهمید و در نهایت نمی‌دانید چطور به هم عشق بورزید. دوستی که در ابتدا از او صحبت کردم، وقتی به همسر سومش می‌گفته که او چقدر زیبا است، عاشق اوست و به او افتخار می‌کند، در حقیقت با زبان «کلام تاییدآمیز» با او صحبت می‌کرده است. او صادقانه ابراز عشق می‌کرده اما همسرش زبان او را نمی‌فهمیده است. شاید همسرش به دنبال ابراز عشق به زبان خودش بوده و آن را نمی‌دیده است. صادقانه ابراز عشق کردن کافی نیست. اگر می‌خواهیم به روشی مؤثر عشق بورزیم، باید زبان اصلی عشق همسرمان را یاد بگیریم.

گری چاپمن می‌گوید: نتیجۀ سال‌ها مشاورۀ ازدواج من این است که 5 زبان عشق احساسی وجود دارد؛ 5 روشی که افراد از عشق صحبت می‌کنند و آن را می‌فهمند. در حوزه زبانشناسی ممکن است یک زبان گویش‌ها و لهجه‌های متفاوتی داشته باشد. به طور مشابه در حوزه 5 زبان عشق نیز گویش‌ها و لهجه‌های متفاوتی وجود دارند. تعداد روش‌های ابراز عشق در یک زبان عشق فقط محدود به قدرت فهم و تصور فرد است. هر چه فهم و تصور فرد بیشتر باشد با روش‌های بیشتری می‌تواند ابراز عشق کند. مهم‌ترین چیز این است که با زبان عشق همسر خود صحبت کنید.

به ندرت یک زن و شوهر زبان عشق یکسانی دارند. ما تمایل داریم با زبان عشق اولیه خودمان صحبت کنیم و وقتی همسرمان آن را نمی‌فهمد، گیج می‌شویم! شما ابراز عشق می‌کنید اما از دید همسرتان با یک زبان خارجی که برای او قابل فهم نیست ابراز عشق کرده‌اید و مشکل اساسی همین جاست. هدف این کتاب ارائه راه‌حلی برای این مشکل است. و به همین علت است که شهامت نوشتن کتابی دیگر درمورد عشق را پیدا کردم. وقتی 5 زبان عشق پایه را یاد گرفتیم و زبان اولیۀ خود و همسرمان را شناختیم، آنگاه اطلاعات مورد نیاز برای بکار بردن ایده‌های موجود در کتاب‌ها و مقالات دیگر را خواهید داشت.

 ۲۰۳ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-95973-8-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول) پس از ازدواج چه بر سر عشق می‌آید؟!
فصل دوم) پر نگه داشتن مخزن عشق
فصل سوم) عاشق شدن
فصل چهارم) زبان اصلی عشق 1: کلام تاییدآمیز
فصل پنجم) زبان اصلی عشق 2: وقت گذاشتن برای یکدیگر
فصل ششم) زبان اصلی عشق 3: دریافت هدیه
فصل هفتم) زبان اصلی عشق 4: ارائه خدمت و همسریاری
فصل هشتم) زبان اصلی عشق 5: تماس بدنی
فصل نهم) کشف زبان عشق
فصل دهم) عشق یک تصمیم است
فصل یازدهم) عشق تفاوت ایجاد می‌کند
فصل دوازدهم) عشق ورزیدن به فردی که دیگر عاشقش نیستیم!
فصل سیزدهم) حرف آخر
سوالات متداول
تست شخصیت شناسی 5 زبان عشق

راهنمای دانلود کتاب 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی پایدار

برای دانلود کتاب 5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی پایدار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  5 زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی پایدار
Mostafa Kalmari
۱۳۹۶/۵/۵
جان من پیشنهاد کنین ب همه قبل ازدواج بخونن همینجوری هر دمبیل دنبال عشقو رابطه نرن😁😁😁
زینب طاهری نژاد
۱۳۹۶/۸/۱۰
عالی بود. به نظر من برای تمام اقشار جامعه ما این اطلاعات لازم و ضروری است. ممنونم مترجم❤. ممنونم انتشارات❤
Fatemeh Shamsali
۱۳۹۶/۷/۱۷
این کتاب نه تنها برای روابط زوجین,بلکه از نظر من برای بهبود روابط همه‌ی آدمها مفیده,به جرات میتونم بگم یکی از بهترین کتابهایی هست که مطالعه کردم در زمینه‌ی روانشناسی. به نظرم کتابی هست که میتونه خیلی از زندگی‌ها رو از بی‌عشقی و جدایی نجات بده.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷۴)