دانلود کتاب The Professor (پروفسور)

  • از: شارلوت برونته
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب The Professor (پروفسور) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب The Professor (پروفسور) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب The Professor (پروفسور)

کتاب پروفسور، اولین رمان منتشر شده از شارلوت برونته است که تا حدودی نشان‌دهنده حالات روحی و درونی اوست. این کتاب اثری تامل برانگیز است.

از جمله صحنه‌های کلیدی رمان پرفسور (The Professor)، حوادث آن از دهۀ 1830 که زمانۀ مبارزه برای بهبود شرایط کار در کارخانه‌های انگلستان بود، است، که در اوایل دهۀ 1840، دورۀ گسترش اندیشه‌های آزادی‌خواهانه  پایان می‌یابد. در حقیقت تلاش نافرجام شارلوت برونته در دایر کردن یک موسسه آموزشی، خطاب انتقاد‌های کوبنده قرار گرفته شد. اشعارش و تجربه‌ی ‌عشق نافرجام به استادش از مسائل تاثیر گذار در زندگی شارلوت برونته بودند که همگی باعث شد تا برای نوشتن این کتاب قلم در دست گرفته و بازتاب تجربیات شخصی خود در زندگی را در کالبد قهرمان داستان به رشته‌ی ‌تحریر درآورد. 

شارلوت برونته (Charlotte Bronte)، نویسنده و شاعر انگلیسی بود. او و دو خواهرش به نام‌های امیلی و آن نویسندگان شهیر انگلیسی هستند که به خاطر عمر کوتاه‌شان نیز شهرت دارند. یکی از معروف‌ترین کتاب‌های وی رمان جین ایر است که آن را با نام هنری کِرِر بل منتشر کرد.

«جین ایر» از شاخص‌ترین رمان‌های کلاسیک انگلیسی‌ زبان و از جمله آثار مشهور وی محسوب می‌شود. شارلوت علی‌رغم عمر کوتاهش، بر شیوه‌ی نویسندگی شخصیت‌های ادبی بزرگی همچون «جورج الیوت»، «توماس هاردی»، «آن برونته»، «امیلی برونته» و «استفن میر» تأثیر بسزایی داشت. 

The hero of Charlotte Bronte’s first novel escapes a dreary clerkship in industrial Yorkshire by taking a job as a teacher in Belgium. There, however, his entanglement with the sensuous but manipulative Zoraide Reuter, complicates his affections for a penniless girl who is both teacher and pupil in Reuter’s school

دسته story books،
 ۳۶۳ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان انگلیسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب The Professor (پروفسور)

برای دانلود کتاب The Professor (پروفسور) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  The Professor (پروفسور)

نظرات کتاب The Professor (پروفسور)

عماد الدین پروانه حسینی
۱۳۹۷/۴/۱۰
هنوز نخوندم، اما همین که رایگان گذاشتین ممنونم، فعلا پنج ستاره
arya hemmati
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
واسه کسایی که انگلیسی میخونن عالیه
نینا عاطفی
۱۳۹۹/۵/۳۰
متن انگلیسیش بود😐
مشاهد همه نظرات (۳)