معرفی و دانلود خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

عکس جلد خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
قیمت:
4800 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته ناپلئون هیل، شما را به جایی که واقعا باید باشید می‌رساند، فقط آن را اجرا کنید. بیش از 100 میلیون نسخه از این کتاب تاکنون فروش رفته و رکورد پرفروش‌ترین‌ها را دارد.

هر دستاوردی که در زندگی به دست می‌آوریم، از جمله ثروت و دستاوردهای مالی، با یک ایده‌ شروع می‌شوند. ثروت نتیجه‌ تبدیل کردن ایده‌های موجود در ذهن‌مان به واقعیتی است که به دیگران خدمت برساند و افراد حاضر باشند برای بهره‌مندی از آن پول پرداخت کنند. می‌توان این کار را از طریق تلقین به خود، برنامه‌ریزی سازمان‌دهی شده، گروهی از افراد دارای نبوغ و ایجاد یک هماهنگی درونی میان افکار، فعالیت‌ها و دستاوردهای زندگی‌تان انجام دهید. می‌توانید به همه‌ چیزهایی که در طول روز فکر می‌کنید دست پیدا کنید. برای اینکه کنترل زندگی‌تان را در دست بگیرید باید افکارتان را تحت کنترل خود درآورید.

میکروکتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and Grow Rich) نتیجه 20 سال مصاحبه و تحقیق از افراد ثروتمند دنیا و با مشاوره اندرو کارنگی، مرد فولاد آمریکا و دومین ثروتمند دنیا برای چند سال پیاپی نوشته شده است. پس تمام دستورات این کتاب واقعا کار می‌کنند. ثروتمند شدن یک راه برای رسیدن به خواسته و اهداف‌مان است. اما سوال واقعی این است که ذهن شما هم ثروت را می‌خواهد؟ این کتاب در سال 1937 نوشته شده، اما همچنان آن را به عنوان یکی از کتاب‌های بنیادین در زمینه توسعه فردی و موفقیت می‌دانند.

هر چه ذهنت تصور کند، به آن می‌رسی. این شعار ناپلئون هیل (Napoleon Hill)، در طول زندگی‌اش بود. او یکی از پیشگامان ادبیات توسعه فردی و موفقیت در جهان است و کتاب‌هایش همچنان به عنوان مرجعی برای نویسندگان دیگر استفاده می‌شود. ناپلئون هیل، به دلیل قلم خوبی که داشته، سرپرست مصاحبه با افراد مشهور می‌شود، او با توماس ادیسون، هنری فورد و الکساندر گراهام‌بل برای ساعت‌های طولانی مصاحبه کرده است. او در طول مصاحبه‌ها با دقت به حرف افراد گوش می‌داد و نکات موفقیت آن‌ها را یادداشت می‌کرد. همین نکات تبدیل به کتاب‌های او شدند که موفقیت‌های چشمگیری به دست آوردند. ناپلئون مشاور فرانکلین، رئیس جمهور وقت آمریکا هم بوده است.

در بخشی از میکروکتاب بیندیشید و ثروتمند شوید می‌خوانید:

تکامل به معنای تغییر یک شکل از انرژی به شکل دیگری از آن است. تکامل میل جنسی به این معناست که ذهنیت‌مان را تغییر دهیم و به جای تجلی‌های فیزیکی به فکر نوع‌ دیگری از تاثیرگذاری باشیم.

میل جنسی قوی‌ترین میل در انسان است، در نتیجه می‌تواند قوی‌ترین نیروی انگیزشی هم باشد. هنگامی که این میل را تحت کنترل می‌گیرید، می‌توانید از این نیروی انگیزشی برای آزاد کردن قدرت خلاقیت، تخیلی فوق‌العاده، شجاعت، قدرت اراده، پشتکار و مهارت‌های دیگر استفاده کنید.

هنگامی که تاریخ را بررسی می‌کنیم، با رهبران فوق‌العاده‌ زیادی رو به رو می‌شویم که می‌توان مشاهده کرد که دستاورد‌هایشان تحت‌ تاثیر مستقیم نفوذ همسران‌شان بوده است و باعث شدند خلاقیت‌ این رهبران شکوفا شود. تاریخ آینده هم بدون شک پر از زنان و مردانی خواهد بود که تحت تاثیر همسران‌شان به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کرده‌اند.

جالب است بدانید، تاریخ پر از افراد موفقی است که پس از ترک همسرشان، وارد سراشیبی شده و شکست خورده‌اند. انرژی که در میل جنسی وجود دارد، قدرت خلاقانه‌ای است که در همه‌ افراد نابغه وجود دارد. هیچ رهبر بزرگی در تاریخ وجود نداشته و در آینده هم وجود نخواهد داشت که انگیزه‌ موفقیتش، از قدرت میل جنسی مشتق نشده باشد. اما داشتن این انرژی به تنهایی کافی نیست. بلکه باید این انرژی را از حالت فیزیکی‌اش به شکل دیگری تبدیل کرد تا فرد به فعالیت‌هایی دست بزند که او را به یک نابغه تبدیل می‌کنند.

آنچه که بر جهان حکومت می‌کند و آنچه که سرنوشت تمدن ما را تعیین می‌کند عقل نیست، بلکه احساسات است. قوای خلاق ذهن از طریق احساسات به فعالیت واداشته می‌شوند و هیچ ترکیبی از این محرک‌ها به اندازه میل جنسی قدرتمند نیست.

افراد به ندرت تا پیش از سن 40 سالگی به خلاق‌ترین دوره‌ زندگی‌شان دست پیدا می‌کنند. موفق‌ترین افراد تاریخ معمولا سنی بین 40 تا 50 سال داشته‌اند. دلیل این اتفاق این است که افراد در سن بین 30 تا 40 سالگی یاد می‌گیرند که چگونه قدرت جنسی‌شان را به چیزهای دیگر تبدیل کنند. هنگامی که احساس عشق با قدرت میل جنسی ترکیب می‌شود، افراد این قدرت را پیدا می‌کنند که به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنند. هنگامی که احساسات عاطفی به این ترکیب اضافه شود، یک فرد معمولی می‌تواند به یک نابغه‌ واقعی تبدیل شود.

احساس عشق، عواطف و میل جنسی سه ضلع مثلت موفقیت را می‌سازند. خاطرات یک عشق واقعی هرگز فراموش نمی‌شوند، بلکه سال‌ها پس از اینکه دیگر با آن فرد در رابطه نیستید، شما را هدایت و راهنمایی می‌کند و تحت تاثیر قرار می‌دهد.

بزرگترین چیزی که به یک مرد انگیزه می‌دهد این است که بخواهد زن مورد علاقه‌اش را خوشحال کند یا برای یک زن برعکس. در واقع علاقه‌ ذاتی مردها به خوشحال کردن زن‌ها، این قدرت را به زن‌ها داده است که از یک مرد معمولی، یک مرد موفق بسازند یا او را نابود کنند. مرد‌هایی که در مواجهه با مرد‌های دیگر به هیچ‌وجه کوتاه نمی‌آیند، در مقابل زنی که انتخاب کرده‌اند بسیار نرم و منطعف می‌شوند.

فهرست مطالب کتاب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: افکار، ثروت هستند
فصل دوم: اشتیاق
فصل سوم: ایمان
فصل چهارم: حس ششم
فصل پنجم: تلقین به خود
فصل ششم: دانش تخصصی
فصل هفتم: مغز
فصل هشتم: تخیل
فصل نهم: تصمیم‌گیری
فصل دهم: برنامه‌ریزی سازماندهی شده
چگونه به هر موقعیتی که می‌خواهید دست پیدا کنید
فصل یازدهم: قدرت نبوغ فکری
فصل دوازدهم: پشتکار
فصل سیزدهم: راز تکامل میل جنسی
فصل چهاردهم: ذهن ناخودآگاه
۱۴ حس اصلی
فصل پانزدهم: شش شبح ترس
ترس از فقر
ترس از مورد انتقاد واقع شدن
ترس از بیماری
ترس از دست دادن عشق
ترس از پیری
ترس از مرگ
چگونه از خودتان در برابر تاثیرات منفی محافظت کنید
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابخلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
نویسنده
ناشر چاپی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات145
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

Morteza Fathi
۱۳۹۷/۱۲/۲۹
سلام بر شما
این کتاب رو بنده خوانده بودم و از خرید کردم باید عرض کنم شما با برداشت خودتون این کتاب رو خلاصه کردید و بدون اینکه به مردم اعلام کنید به عنوان ترجمه کل کتاب آن رو معرفی کردید و از مردم پول می‌گیرید. به نظر میرسه طبق نظر آقای ناپلئون هیل شما تکانش رو در جهت معکوس فعال کردید. راه موفقیت پایدار رو پیدا کنید دوست عزیز.
بیرانوند
۱۳۹۷/۱۲/۲۹
با تشکر فراوان از کتابراه
و همینطور تشکر فراوان از گروه سبکتو، کارتون بسیار عالیه
اما‌ای کاش کتب بیشتر و در زمینه‌های متنوع تری رو خلاصه کنید
بسیار ممنونم
این کتاب کتابی ست بسیر عالی
ریحانه گیتی
۱۳۹۷/۱۱/۸
عالی هست اما‌ای کاش صوتی ارایه شود، بی‌صبرانه منتظر صوتی آن هستم👍🏻
Adel Amini
۱۳۹۸/۸/۷
به نظر بنده این کتاب نباید بصورت خلاصه شده و دستچین شده متشر شود
امید سالاری
۱۳۹۸/۹/۱
کتابی عالی وروشی کارآمدبرای دستیابی به موفقیت وثروت
مهدی خضیرچی
۱۳۹۷/۱۲/۱۴
کتابیه که گفته میشه خیلیا با خوندنش متحول شدن
Bahram Mayeli
۱۴۰۰/۱/۱۵
حتما بخونید من خوشم اومد
سمیرا سرجامه
۱۳۹۹/۶/۲۵
بسیارخلاصه شده و غیر کاربردی
مشاهده همه نظرات 8

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

برای دریافت خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.