معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی نانوکتاب عادت‌های احساسی

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی نانوکتاب عادت‌های احساسی
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی نانوکتاب عادت‌های احساسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی نانوکتاب عادت‌های احساسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی نانوکتاب عادت‌های احساسی

پادکست نانوکتاب عادت‌های احساسی نوشته آکاش کاریا، دربردارنده‌ی 7 عادت اشخاص انعطاف‌پذیر است که آن‌ها را به شکلی متفاوت انجام می‌دهند.

آکاش کاریا (Akash Karia)، در کتاب عادت‌های احساسی (Emotional Habits) به بررسی 7 عادت بزرگ اشخاصی که احساسی انعطاف‌پذیر دارند، می‌پردازد و شرح می‌دهد که چگونه آن‌ها را با زندگی‌تان ادغام کنید. آکاش، نکاتی برای غلبه با منفی‌نگری ارائه می‌دهد که آن‌ها عبارت‌انداز: بودن در موقعیت قدرت، تحول تمرکز، استفاده از سوالات برای توسعه آگاهی بیشتر و غیره.

این اثر دربردارنده‌ی پندهای ارزشمند و راهکارهای ساده‌ای است که مورد تحقیق و حمایت گسترده‌ای از اشخاص قرار گرفته است. آکاش روش‌های مفید موجود در این کتاب را به هر کسی که با ناراحتی، عصبانیت، ناامیدی یا دیگر احساسات منفی درگیر است و می‌خواهد از آن نجات یابد، شدیدا توصیه می‌کند.

آکاش کاریا سخنران و مربی تیم پیک است که در حیطه‌ی آموزش انعطاف‌پذیری تخصص بسیاری دارد. او به بیش از 80 هزار نفر در سراسر دنیا آموزش داده است.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۴ دقیقه
نانوکتاب عادت‌های احساسی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی نانوکتاب عادت‌های احساسی
نویسنده
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی نانوکتاب عادت‌های احساسی

Fahimeh Rafiei
۱۳۹۸/۹/۲۵
مختصر و بسیار بسیار مفید از همه‌ی کسانی ک باعث شدند این کتاب ب دستم برسه سپاسگزارم
حانیه طیبی
۱۴۰۱/۴/۸
مناسب برای کسانی که احساسات منفی زیادی دارند و نمیتونن با خشم و …. کنار بیاین
حامد نیک مهر
۱۳۹۹/۲/۱۹
بیشتر ازین حرفهای مجله‌های زرد موفقیت بود...
Kamal Zammani
۱۳۹۹/۵/۳
بسیارمفید و عالی
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی نانوکتاب عادت‌های احساسی

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی نانوکتاب عادت‌های احساسی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.