معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی شکرگزاری

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی شکرگزاری
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 0.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی شکرگزاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی شکرگزاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی شکرگزاری

ویکتوریا اوستین در پادکست شکرگزاری، درباره‌ی سپاس‌گزاری از نعمت‌های بی‌دریغ خداوند سخن می‌گوید، چرا که با شکرگزاری، آگاهی و شادی را به زندگی‌تان وارد می‌کنید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) می‌گوید: همه ما باید طلای نهفته در زندگی خود را دریابیم و با چالش‌ها روبه‌رو شویم. زمانی‌ که به دنبال درس‌ها می‌گردیم و ارزش‌ها را پیدا می‌کنیم؛ نسبت به زندگی آگاهی پیدا کرده و با شکرگزاری می‌توانیم شادی را به زندگی خود وارد کنید. زمانی که از چیزی شکرگزار هستیم، آگاهی و ارزش را به آن وارد می‌کنیم و دیگر احتمال کمتری دارد که آن را سرسری بگیریم. ما باید زبان شکرگزاری را بیاموزیم.

شادترین انسان‌ها آن‌هایی هستند که ارزش آن‌چه هم‌اکنون دارند را می‌دانند و به آن بها می‌دهند، زیرا زمانی که به چیزی بها بدهید، آن هم به شما و زندگی‌تان بها می‌دهد. خداوند ما را به مقصدی فوق‌العاده می‌رساند اما او هرگز نمی‌خواهد که ما به الطافی که وی هم‌اکنون به ما داده است، بی‌توجه باشیم.

انسان‌های شاد کسانی هستند که می‌توانند شکرگزار آن چیزی باشند که هم‌اکنون در اختیارشان است. وقتی شکرگزار خدا و نعمت‌هایی هستیم که خدا به ما داده است، در واقع به او احترام می‌گذاریم. پس به‌خاطر همه‌چیز زندگیمان شکرگزار باشیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی شکرگزاری
نویسنده
گویندهاعظم حبیبی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی شکرگزاری

سهیل قهرمانی
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
شنیدن کتاب صوتی شکرگزاری را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنم؟! شنیدن این کتاب برای همه مفید و آموزنده است. بعد از اینکه کتاب معجزه شکرگذاری از نویسنده راز راندا برن رو مردم خوندند فهمیدند که سپاسگزاری در زندگی چه تغییرایی به وجود میآره.
این کتاب میتونه فهم آن کتاب رو بهتر کنه!
 بخشی از کتاب صوتی رو و
شکرگزاری با هم داشته باشیم؛ همه ما باید طلای نهفته در زندگی خود را دریابیم با چالش‌ها روبه‌رو شویم. زمانی‌که به دنبال درس‌ها می‌گردیم و ارزش‌ها را پیدا می‌کنیم؛ نسبت به زندگی آگاهی پیدا کرده و با شکرگزاری می‌توانیم شادی را به زندگی خود وارد کنید.
زمانی که از چیزی شکرگزار هستیم، آگاهی و ارزش را به آن وارد می‌کنیم و دیگر احتمال کمتری دارد که آن را سرسری بگیریم. ما باید زبان شکرگزاری را بیاموزیم.
شادترین انسان‌ها آن‌هایی هستند که ارزش آن‌چه هم‌اکنون دارند را می‌دانند و به آن بها می‌دهند، زیرا زمانی که به چیزی بهاء بدهید، آن هم به شما و زندگی‌تان بهاء می‌دهد. خداوند ما را به مقصدی فوق‌العاده می‌رساند اما او هرگز نمی‌خواهد که ما به الطافی که وی هم‌اکنون به ما داده است بی‌توجه باشیم.
Maryam Ghasemi
۱۴۰۱/۵/۲۸
اگر احساس افسردگی و نا امیدی دارید توصیه می‌کنم این کتاب را بخونید و تمرین شکر گزاری داشته باشید چرا که کمک میکنه بدونید چیزهای خیلی خوبی دارید تو زندگیتون برای شکر گزاری و حس منفی را ازتون دور میکنه
ShaDii Rezaee
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
متن عالی بود ولی سر درد شدید گرفتم چقدر گوینده تند تند میخونه...
صداشون خیلی خوبه ولی یه کم باید آرومتر و شمرده تر بخونن...
خداروشکر که ۱۰ دقیقه بیشتر نبود...
مهسا سلطانی
۱۴۰۰/۱۰/۳
به سلیقه من خیلی مفهوم شکرگزاری رو نمیرساند ولی برای باز کردن ذهن نسبت به اینکه قدر داشته هامون رو بدونیم خوب بود.
گوش بدید حتما...
ممنون کتابراه
طاهره رنج بر
۱۴۰۰/۴/۱۴
خوب بود. مارابه یادنعمت‌های بی دریغ خداوندکه درزندگیمون داریم وتوجه نمیکنیم میندازه. واینکه خیلی کم شکرگزارهستیم.. اگه گوینده آرومتربیان می‌کردعالیییی بود.
akram ahmadi
۱۴۰۰/۳/۱۷
ولوم صدا بالاست، ولی صداشون خوبه ولی انگار میخاد داد بزنه در بعضی جاها ک ارومتر صحبت میکنه بهتره. بازهم تشکر باید کرد شکر که این کتابم هم گوش دادم
عمران صدوقی
۱۴۰۱/۴/۲۵
من خیلی از کتاب شکر گزاری لذت بردم ومتوجه شدم که چقدر شکرگزاری در زندگی اهمیت داره وباید به اون چیزهایی که دارم از خدا سپاسگزار باشم
javad mirzazadeh
۱۴۰۱/۱/۲۱
با سپاس فراوان از خداوند متعال
این قانون شکرگزاری خیلی عالیه
ساده و راحت فقط باید همیشه تکرار کنیم تا برایمان عادت بشه. خدایا شکرت
Ali Amadi
۱۴۰۰/۸/۲۶
قشنگ بود مخصوصا یه جمله داخلش منو خیلی تحت تأثیر قرار داد اما یکم زیاده روی می‌کنن این اساتید جذبی و کائنات و... که من خیلی خوشم نمی‌اد
نسیم شارقی
۱۴۰۰/۶/۳۱
متن کتاب رو دوست داشتم حس خوبی بهم داد ولی گوینده داره داد میزنه و تند تند همه چیز رو میگه که زودتر رد بشه اینش جالب نبود
حمید رضا طاهری مقدم
۱۴۰۰/۵/۲
شکر گذاری همیشه موجب ورود نعمت‌های زیادی در زندگی میشه که این کتاب تلنگری دوباره بر توجه کردن به نعمتهاست.. خوندنش رو از دست ندید
alireza sharifi
۱۳۹۸/۵/۷
تا الان من واقعا راضی هستم از پادکست‌ها و همه امکانات این اپ
hossein ranjbar
۱۳۹۷/۵/۲۶
عالی بود موفق باشید
سحر جهان‌پرور
۱۴۰۱/۶/۲۵
خیلی سطحی و کوتاه بود
ولی درکل یادآوری این نکته که شکرگزار داشته‌ها باشیم و ارزش واقعی اونا رو بدونیم خیلی خوبه
Omid Noori
۱۴۰۰/۵/۵
بهترین راه برای داشتن یک زندگی شاد و سالم شکر گذاری هست بخاطر هرچیزی که در زندگی داریم (هر چیز) حتی نفس کشیدن
مشاهده همه نظرات ۱۲۳

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی شکرگزاری

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی شکرگزاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.