معرفی و دانلود کتابی کوچک برای آغازی دوباره

عکس جلد کتابی کوچک برای آغازی دوباره
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتابی کوچک برای آغازی دوباره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتابی کوچک برای آغازی دوباره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتابی کوچک برای آغازی دوباره

جمعی از نویسندگان مجله اپرا در کتاب کتابی کوچک برای آغازی دوباره، تجربیات زیسته‌شان را در قالب داستانک‌هایی با شما به اشتراک می‌گذارند. این داستان‌های انگیزشی و صمیمانه منبعی الهام‌بخش برای زندگی تمامی بانوانی است که از ناملایمات روزگار و تبعیضات اجتماعی به تنگ آمده‌اند و در جستجوی روزنه‌ای از امید به آینده هستند.

درباره کتاب کتابی کوچک برای آغازی دوباره:

مجموعه‌ای الهام بخش از داستان‌های شخصی و سخنان خردمندانی که قدرت یک شروع تازه را جشن می‌گیرند.

برای همه ما پیش آمده است که برخی از کارها را با انگیزه و اشتیاق آغاز و برخی دیگر را صرفا به دید یک وظیفه یا توفیقی اجباری شروع کنیم. تفاوتی ندارد که جزو کدام دسته باشید، زیرا در هر دو صورت برای انجام و به اتمام رساندن کارتان به دو عنصر جادویی شهامت و آسودگی نیاز دارید. عناصری که نیروی محرک شما برای حرکت به سمت اهداف‌تان است. این دو عنصر را در کتابی کوچک برای آغازی دوباره (O's Little Guide to Starting Over) بیابید و از زندگی و تصمیماتی که می‌گیرید لذت ببرید!

چند تن از نویسندگان نشریه اپرا در سال 2016 میلادی تصمیم به نگارش کتابی مشترک گرفتند و در آن داستان‌های کوتاه انگیزشی را به منظور تاثیر مثبت بر زندگی زنان در سراسر جهان تالیف کردند. اساسا ماهنامه اپرا را می‌توان یک نشریه الهام‌بخش تلقی کرد؛ محتواهایی که در آن منتشر می‌شود، عموما با چاشنی طنز، حسی صمیمانه و دوستانه به مخاطب منتقل می‌کند. شاید به جرات بتوان گفت که هنگام مطالعه این مطالب به هیچ عنوان محتوای کتاب‌های روانشناسی صرف در ذهن شما تداعی نمی‌شود؛ بلکه حس می‌کنید دوستی از تجربیات تلخ و شیرینش با شما سخن می‌گوید.

هر یک از این نویسندگان چیزی از زندگی به ما می‌آموزند که بی‌شک همه ما یا آن احساس را تجربه کردیم و یا به زودی تجربه خواهیم کرد. آن‌ها از متن زندگی صحبت می‌کنند و به همین دلیل است که داستان‌های آن برای مخاطبان همچون مروری بر زندگی خودشان است و حس همدلی را در شما زنده می‌کند.

خواندن کتاب کتابی کوچک برای آغازی دوباره به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به خواندن داستان‌های انگیزشی و الهام‌بخش علاقمندید، این کتاب برای شماست! تمامی علاقمندان و دوستداران کتاب‌های خودیاری از خواندن این اثر لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب کتابی کوچک برای آغازی دوباره می‌خوانیم:

با نگرانی بسیار به سوی محراب کلیسای جامع سن فرانسیسکو گام برمی‌داشتم. نخستین روز از ماه روزه‌داری مسیحیان بود. من در دوازده‌سالگی تصمیم گرفتم برای غسل تعمید به کلیسای اسقفی بروم و پیش از آن هرگز کلمه‌ای دربارۀ ایام روزه‌داری نشنیده بودم. اکنون درونم آکنده از احترامی گنگ و سردرگمی بود. پس از دقایقی جلوی محراب زانو زدم و کشیشی با انگشت شست خود صلیب سیاه کم‌رنگی روی پیشانی من کشید و آرام زمزمه می‌کرد: «به یاد داشته باش تو از خاکی و به خاک بازخواهی گشت.» سپس چهل روز طلب مغرت و پس از آن رسیدن به عید پاک، با آن تمرین شگفت‌انگیز: چهل روز روزه‌داری.

روزه‌داری مرا گیج می‌کرد، زیرا در نظر تیره و دشوار خودانکاری یا خودتنبیهی می‌آید، اما در عمل بسیار بدیهی است. تا آنجاکه من می‌توانستم ببینم، بیشتر کسانی که به کلیسا می‌روند از چیزی ساده همچون خوردن شکلات یا شراب قرمز دست می‌کشیدند و برای این کار به خود تبریک می‌گفتند، تبریک برای ترک چیزی که به‌راستی نیازی به آن نداشتند. سپس با فرا رسیدن عید پاک، شکلات و شراب می‌نوشیدند و زندگی گذشته را از سر می‌گرفتند.

من می‌خواستم واقعاً زندگی متفاوتی داشته باشم. کلیسا راهی بود که انتخاب کرده بودم، راهی برای رسیدن به ثباتی که با گذشت دو دهه از مرگ ناگهانی پدرم، هنوز آرزویش را دارم، راهی که مرا از روزهای سخت گذر دهد. یک‌ونیم سال پیش من از شوهرم جدا شدم و اکنون در حال ساختن دوبارۀ زندگی و ایستادن روی پاهای خودم بودم. نشانه‌ای از این رفتن به‌سمت تغییر ملاقات با مردی مهربان و باهوش بود که عاشقش شده بودم.

فهرست مطالب کتاب

خانه‌تکانی خوب بهاری
سنگینی‌ها
دوباره اندیشیدن
انتخاب با شماست
نگاهی دیگر به حواس
سفر به بیرون
فراتر از تصورم
فقط یک چیز خوب
زنی که شکست را از سر گذراند
دو کار نیازموده کنید و صبح با من تماس بگیرید
حقیقتی در آن هست
به‌سوی روشنایی
از ضربۀ روحی تا شگفتی
له شدن
شبیه به خودم
فنجان‌های مردان
روزۀ عشق
وسوسه
در جستجوی شمارۀ دو
ناوبری کور
وقتی‌که قلب پذیرا می‌ماند
بادی دیگر
گل‌های سرخ: درمان‌کننده‌های معجزه‌گر
روحی که آرام می‌گیرد
بیرون از تاریکی
چگونه می‌خواهیم زندگی کنیم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتابی کوچک برای آغازی دوباره
نویسنده
مترجممنیژه جلالی
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات158
زبانفارسی
شابک978-600-9876-21-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتابی کوچک برای آغازی دوباره

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتابی کوچک برای آغازی دوباره

برای دریافت کتابی کوچک برای آغازی دوباره و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.