معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی زندگی با عشق

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی زندگی با عشق
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 0.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی زندگی با عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی زندگی با عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی زندگی با عشق

ویکتوریا اوستین در پادکست زندگی با عشق به شما می‌آموزد چگونه عشق بورزید و چگونه موهبت عشق را همواره زنده نگه دارید و برای ایجاد روابط خوب متعهد شوید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

در فرهنگ امروزه که فناوری باعث شده همه‌چیز سریع‌تر انجام شود باید مراقب باشیم که فقط از کنار هم رد نشویم و روابط شخصی خود را از دست بدهیم، کار برای انجام دادن زیاد است، با آدم‌های زیادی باید معاشرت داشته باشیم، خودمان باید تصمیم بگیریم که چه انتخاب‌ها و اولیت‌هایی داشته باشیم تا بتوانیم با آن‌ها که دوستشان داریم روابط خود را حفظ کنیم.

ما باید زمان بگذاریم و اولویت‌ها و استانداردها را در زندگی‌مان مشخص کنیم تا بتوانیم با آن‌ها که دوستشان داریم ارتباط عاطفی برقرار کنیم. زمانی‌که زندگی را با هم می‌سازید، آن زمان است که همه‌چیز در زندگی‌تان تغییر می‌کند.

ما باید یاد بگیریم که با اطرافیانمان ارتباط داشته باشیم، استعدادها و خصوصیات آن‌ها را بفهمیم، از هویت فردی آن‌ها لذت ببریم، ایده‌های آن‌ها را متوجه شویم. باید با فرزندانمان وارد رابطه‌ای شخصی شویم و ارتباطی به وجود آوریم که رشد کند و با گذشت سال‌ها به شکوفایی برسد.

روابط خوب خودبه‌خود ایجاد نمی‌شوند، این روابط باید خلق شوند، ما باید زمان شخصی خود را قربانی کنیم تا بتوانیم زمانی را به بودن در کنار آن‌ها که دوستشان داریم اختصاص دهیم، این کار به تعهد نیاز دارد، برای این کار باید در دسترس بوده و حضور داشته باشیم.

این مسئولیت ما است که با کسانی که در زندگی‌مان هستند ارتباط برقرار کنیم و سعی نمی‌کنیم آن‌ها را شکل دهیم و به افرادی تبدیل کنیم که شبیه خودمان هستند، بلکه از آن‌ها و از همان کسی که هستند با تمام خصوصیاتی که دارند لذت خواهیم برد، ما از آن‌ها خواهیم آموخت و با آن‌ها رشد می‌کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۷ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی زندگی با عشق
نویسنده
گویندهاعظم حبیبی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی زندگی با عشق

ghafoor dazi
۱۴۰۱/۲/۵
توصیه هاشون برای داشتن ارتباط صمیمانه بین افراد خانواده مفید بود البته برای داشتن یک چنین روحیه‌ای باید مشکلات رو فراموش کرد حتی برای مدت کوتاه و بعدش دنبال حل مشکلات رفت. حرفهای انگیزشی برای روحیه گرفتن برای شروع اگه رو شخص اثر بذاره خیلی خوب هست. حالا این روحیه دهنده یک پادکست یا کتاب صوتی هم می‌تونه باشه.
r. Karimiyan
۱۴۰۰/۴/۱۹
زمان خیلی کوتاهه، ممکنه دیگه نشه با همدیگه خاطره بسازیم، قدر خانواده هامون رو بدانیم سعی نکنیم اطرافیانمون را شکل بدیم و به افرادی تبدیل کنیم که ما میخوایم بلکه بخاطر اون چیزی که هستن و با تموم خصوصیاتی که دارن لذت ببریم و با هم رشد کنیم. 👌👌👌عالیه 🙏🏻🌺
نیلوفر نصیری
۱۴۰۰/۷/۱۹
چقدر این خانوم مضخرفه واقعا.. هیچ چیزی واسه یاد دادن نداره.. آدم تو کتاب‌های انگیزشی و روان شناسی دنبال ارتقا خودشه این یه مشت چرت و پرت میگه که هرکسی با هر سطح سوادی میتونه بگه
rana sh
۱۴۰۱/۲/۱۱
روابط خوب خود به خود به وجود نمیاد، بلکه ساختنی است با عشق، مسئولیت پذیری و زمان گذاشتن...
محبوبه ملکی
۱۴۰۰/۱/۱۰
عاشق باشید این نوع کتابها شمارا در عشق خدایتان با ثبات تر میکند
M M
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
خیلی عالی بود ارزش چندین بار خواندن رو داره.
behnam alamdari
۱۴۰۰/۹/۱۸
دو امتیاز هم فقط به خاطر صدای گویندش که عالی بود
نفیسه همتی
۱۴۰۰/۷/۲۵
مختصر و مفید، پیشنهاد من اینه که چند بار گوش بدین
زهرا زهراوی
۱۴۰۰/۷/۱۸
درست میگوید. زندگی زوایای مختلف دارد. یکی از آن‌ها عشق است
ناشناس مهربان
۱۴۰۰/۵/۵
عالیه گوش نکنین ضرر کردین.
مجتبی نوروزی شریف اباد
۱۴۰۰/۴/۱۲
بسیار عالی. سپاسگزار از کتابراه
Majid Ranjbari
۱۳۹۹/۱۲/۲۸
عملکرد گوینده اصلا خوب نبود.
منیره بابایی
۱۳۹۹/۲/۲۱
چرااینقدر کم بود این چه کتابی بود
Ali Stv
۱۳۹۷/۴/۲۴
فقط ۱۳ دقیقه؟!
hassan houshyar
۱۴۰۰/۴/۲۴
جالب بود و کامل.
مشاهده همه نظرات ۱۵

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی زندگی با عشق

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی زندگی با عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.