معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی قدرت الهام و ندای درونی

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی قدرت الهام و ندای درونی
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قدرت الهام و ندای درونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قدرت الهام و ندای درونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی قدرت الهام و ندای درونی

پادکست قدرت الهام و ندای درونی دربردانده‌ی سخنان ارزشمند وین دایر، نویسنده و سخنران انگیزشی برجسته‌ آمریکایی است که شما را با خود به یک سفر اعجاب‌آور می‌برد، سفر مقدسی که در آن به الهام و ندای درون‌تان گوش خواهید سپرد.

ندای درونی به این معناست که ما عقل دیگر داریم. زمانی که به خود ایمان داشته باشید هرگز مایوس نمی‌شوید، بلکه خود را مملو از استعدادهای نامحدود می‌بینید و ظرفیت نامحدودی را در خود حس می‌کنید. با تغییر چیزی که در ذهن خود از خودتان ساخته‌اید به ندای درونی و قدرت الهام بخشی ماندگار برسید. وقتی که می‌توانید آن‌چه را که از رویاهایتان استخراج کرده‌اید به واقعیت تبدیل کنید، چرا این کار را انجام نمی‌دهید. ما همه منبعی داریم که اگر بتوانیم به آن دسترسی داشته باشیم، می‌توانیم هر کاری انجام دهیم، از شروع یک تجارت گرفته تا بالا رفتن از بلندترین کوه، شما می‌توانید هر کاری انجام دهید.

وجود انسان دربردانده‌ی قدرت و استعداد خارق‌العاده‌ای است که همیشه شما را به سوی رشد و تعالی می‌کشاند. ندای درونی ما را به سوی معنویت و خداوند سوق می‌دهد و در مراحل گوناگون زندگی مثل مراحل عقیدتی و اندیشه‌ای است که ما را به میدان انرژی نامرئی پیوند می‌دهد که قبل از تولد قسمتی از آن بودیم. هنگامی که در معنویت قدم برمی‌داریم با نیرویی ارتباط می‌گیریم که از زندگی مادی ما بالاتر و ارزشمندتر است.

وین دایر (wayne dyer) نیروی درون شما را به تمامی جوانب زندگی‌تان، حتی به شغل و ایده و آن‌چه که دوستش دارید هدایت می‌کند. سخنان او در این اثر به شما کمک می‌کند که به خودِ واقعی‌تان برسید، اگر ما شخصیت خودمان را با شغلمان بسنجیم پس مواقعی که کار نمی‌کنیم فاقد شخصیت خواهیم بود، سایر دارایی‌های مادی ما نیز همین ‌نقش را برایمان بازی می‌کنند. وین دایر به شما معجزه‌آفرینیِ دیگرگونه‌ای می‌آموزد، آموزش‌های این سخنران به شما کمک می‌کند تعریف جدیدی از آن‌‌چه که هستید به دست آورده و خواسته‌ی واقعی روح خودتان را به وضوح تشخیص دهید، طوری که به هر کاری که دست بزنید از روی الهام بوده و نیاز به خداوند و خدمت به مردم از آن احساس شود.

وین دایر نویسنده کتاب‌های پرفروش خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. کتاب قلمرو اشتباهات شما در سال 1976 جز یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در تاریخ شد. بیشتر کتب وین دایر، حول محور «معنویت» و «عرفان» نوشته شده است. دایر در سال 1987 به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. در سال 2011 مجله watkins magazine استاد وین دایر را سومین انسان معنوی تاثیرگذار در جهان معرفی کرد.

جملات برگزیده کتاب صوتی قدرت الهام و ندای درونی:

- با خدا، همه چیز ممکن است.
- ذهنتان را برای هرچیزی باز بگذارید و خودتان را به هیچ‌جا و هیچ‌کس وابسته نکنید.
- چیزی که روح می‌خواهد این است که آزاد باشد و تا در آغوش کشیدنِ بی‌نهایت پیش رود.
- اگر می‌خواهید شخصی را تغییر دهید، باید تصّور و اطلاعات شخص از خودش را تغییر دهید.
- وقتی شما به منبع الهامتان متصل هستید و هدف مشخصی دارید، تمام افکارتان مرزها و محدودیت‌ها را در‌هم خواهد شکست.
- افرادِ زیادی هستند که به خاطر تلاش غلط در راه دست یافتن به الهام و ندای درونی به نتیجه نرسیده‌اند اما هم‌چنان امیدشان را حفظ کرده‌اند.
- افکارتان می‌خواهند شما را در گذشته نگاه دارند، وقتی شما به اعماق خود و به اعماق روحتان برسید، می‌توانید هرکاری را انجام داده و ظرفیت هر چیزی را پیدا کنید.
- تمام چیزهایی که به دست آورده‌اید روزی از دست میروند، یا کسی آن‌ها را از شما می‌گیرد، و در آن لحظه در حقیقت، شما خودتان از دست می‌روید، شما دیگر هیچ چیز نیستید!
- این نیرو، خداست که می‌گوید: تو کجایی؟ من در تمام طول روز می‌خواهم با من باشی ولی تو وقتی برای من نداری!
- پیوستن به حس درونی، حسی که می‌خواهد دنیا را تغییر دهد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۴ دقیقه
بخش چهارم
۵ دقیقه
بخش پنجم
۴ دقیقه
بخش ششم
۴ دقیقه
بخش هفتم
۳ دقیقه
بخش هشتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی قدرت الهام و ندای درونی
نویسنده
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتیانتشارات کلید آموزش
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۳۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی قدرت الهام و ندای درونی

رضوان مرادی
۱۴۰۱/۱/۹
وین ون دایر از اون نویسنده‌هایی هست که ذهن خواننده رو در دستانش داره و چنان هوشمندانه کار خودش رو انجام میده که حتی اگر در حال سرخ کردن پیاز باشی ممکنه بسوزه.
از مزاح شیرین ک بگذریم کتاب سعی داره ما رو به سر آغاز منبعی که ازش اومدیم وصل کنه. گاها غرق شدن در دوندگی‌های روز موجب میشه راه رو طولانی
کنیم و بیش از حد از بدن فیزیکی کار بکشیم غافل از اینکه خداوند نیروی در درون مون گذاشته و ما رو راهی دنیا کرده که اگر بهش اتکا کنیم ره صد ساله رو یک شبه طی میکنیم. در این کتاب به این نیرو گریزی زده و خیلی ناب توصیفش کرده. برید بخونید ک هر چه در مورد این نیرو گفتم روزنه‌ی کوچکی از یک منبع لایتناهی ست
راسی مرسی جناب قناعت پیشه به خاطر صدای گیرای شما
محمد فرجاد
۱۴۰۰/۹/۱۴
من کتابهای خودشناسی و روانشناسی زیادی خوندم ولی این کتاب یکی از بهترین کتابهایی هست که خوندم و نباید از این بگذریم که صدای جناب اقای قناعت پیشه مطالب کتاب رو جذاب و شیواتر بیان میکنه بنظرم هرشخصی باید این کتاب رو مطالعه کنه
و توصیه‌ام به همه دوستان این هست که کتاب قدرت من هستم اثر بینظیر و شاهکار جول اوستین رو حتما مطالعه کنین
باتشکر و سپاس از تیم خوب و پرتلاش کتابراه 🙏🙏🌺🌺
طاهره گلچمن
۱۳۹۸/۶/۲
من کتابشو خوندم... فوق العاده بو... با کلمه به کلمه‌اش روح و جسم آدم غرق در آرامشی عمیق میشه... عشق به خالق یکتا، به دنیا، به زندگی، تو وجودت موج میزنه... تحولی عظیم در درونت احساس میکنی... مشخصه واژها با عشق از درون نویسنده برخواسته.. وین دایر بزرگ روحت شاد ممنونم که الهام بخشم بودی.
احمد کاشی
۱۴۰۱/۲/۲۵
با نزدیک شدن به معبود و یک رنگ شدن با سرشت پا‌ک که هر نهاد هر ادمی وجود دارد به الهامات و پیام‌های الهی می‌رسیم و بعد از ان است که هر جا گام بگذاری انگار که سوالات قبل از امتحان به تو داده شده و حتما ادمی با الهامات خدایی به کمال می‌رسد
Abbas Amini
۱۴۰۰/۱۲/۹
فکر کنم این کتاب را خیلی خلاصه کردن. کتاب بسیار خوبیه و اینکه میگم خوب یعنی از اون کتاب‌هایی هست که من دوست دارم بشنوم و بخونم. و چند بار هم به تکرار این کتاب را گوش کردم و لذت بردم. فقط و فقط خیلی کم بود.. ‌
سبا قهرمانی
۱۴۰۰/۱۱/۵
سلام وقت بخیر
من بدنیست رو دادم چون مشخص نیست مطالب پیوستگی نداره
و من همایشهای استادرو دیدم وبرای من مفید نبود مطالب. باتشکراز کتابراه
لیلا جلیلی
۱۴۰۱/۱/۱۶
وین دایر وین دایر وین دایر
میشه لذت نبرد عالیه
الهامات الهامات همه زندگی در الهامات
آرمینه خرّم
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
بنظر من، این کتاب برای افرادی که در ابتدای مسیر توسعه فردی هستند مناسب است.
با سپاس از کتابراه
Nahid Topaktaş
۱۳۹۹/۴/۲۲
هیچ وصفی برای کتابهای وین دایر وجود ندارد
مهدی حسن زاده
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
خوب بود. بایستی در نهایت آرامش و دقت این کتاب را شنید و به کار بست.
ناصر علی محمدی
۱۳۹۹/۷/۲۰
برای من ک تکرار مکرارات بود. ولی در کل بد نیست.
راضیه علمی
۱۳۹۹/۵/۹
بسیار بسیار خلاصه هست و خیلی از مباحث حذف شدن
نانی قادری
۱۳۹۹/۳/۲۵
مطلب جدیدی نداشت. ما به عنوان مسلمان، تمام این مطالب را در دوره دبستان یاد گرفته ایم. شاید برای غربی‌ها تازگی دارد
amir zula
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
بسیار زیبا و عالی و مفید
حسین سماوات
۱۳۹۹/۶/۴
بسیار عالی و پر محتوا
مشاهده همه نظرات ۱۷

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی قدرت الهام و ندای درونی

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی قدرت الهام و ندای درونی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.