معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد
قیمت:
25000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد

تایلا دل در خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد به مدیران کمک می‌کند تا از طریق بالا بردن انگیزه‌ی کارکنان خود، بهره‌وری شرکتشان را افزایش دهند و به موفقیت شغلی برسند. اثر حاضر یکی از بهترین منابع برای بهبود خدمات و ایجاد انگیزه دادن به افراد یک سازمان است.

درباره خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد:

«اشخاص به ‌طور متوسط تنها از 50 درصد توانمندى خود استفاده مى‌کنند.» این گزارش شرکت رابرت هاف اینترنشنالْ هشداری‌ست برای سازمان‌هایی که قصد دارند خدمات خود را بهبود دهند. اما علت این امر که کارکنان از پنجاه درصد اوقات خود بهره‌برداری نمی‌کنند چیست؟ نداشتن انگیزه‌ی کاری... تایلا دل پاسخ ما را چنین می‌دهد.

آیا تا یه حال رهبری یک سازمان یا گروهی از افراد را بر عهده داشته‌اید؟ اگر چنین بوده، حتماً می‌دانید که متقاعد کردن افراد برای انجام کاری که می‌خواهید تا چه اندازه دشوار است. تایلا دل (Twyla Dell) در خلاصه کتاب شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد (How to Motivate People) پیشنهادات اثرگذاری را مطرح کرده که با به‌کاربستن آن‌ها می‌توانید انگیزه‌ی کارکنان خود را را تا حد قابل‌توجهی افزایش دهید و از‌این‌طریق به موفقیت برسید. بنابراین اگر قصد دارید کارمندانی با انگیزه‌ی بالا داشته باشید، خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد همه‌ی چیزی‌ست که به آن نیاز دارید.

شما به عنوان یک مدیر وظیفه دارید تا یک تیم برنده از اشخاص به شدت با انگیزه را گرد هم آورید و جملگی در کنار یکدیگر در بهترین عملکرد خود ظاهر شوید. اگر سود بالا، بهبود خدمات و افزایش انگیزه چیزهایی هستند که به عنوان یک مدیر در سر می‌پرورانید، این شما و این خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد...

خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های حوزه مدیریت و رهبری علاقه دارید، خلاصه کتاب شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد مناسب شماست.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد می‌شنویم:

وقت تلف کردن را در نظر بگیرید؛ هنگامی که افراد نمی‌دانند چگونه کار خود را انجام دهند، چه اتفاقی می‌افتد؟‌ نمی‌توانند کار خود را انجام دهند به خاطر این که چیزی مانع آن‌هاست یا صرفاً نمی‌خواهند کار انجام دهند؟

جواب این است که آن‌ها نهایت توان خود را به کار نمی‌گیرند. به جای آن مرتکب گناه وقت‌کشی می‌شوند. تزلزل اعتقاد یا به عبارتی خلاء اعتقاد را بررسی می‌کنیم و از بین می‌بریم. تزلزل اعتقاد یعنی فاصله‌ی بین آنچه برای صرف وقت کارکنان برای حقوق می‌پردازیم و آنچه که آن‌ها برای یک کار مولد صرف می‌کنند.

به سوی پیشرفت: اداره افراد خلاق حساسیت بیشتری را طلب می‌کند. هر چه افراد مطیع‌تر شوند، انتظار دارند در محیط کار با آن‌ها بهتر رفتار شود. رفتار بهتر با کارکنان یعنی یافتن روش‌هایی که با آن‌ها اشتیاق بیشتری نسبت به کارشان پیدا کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
25 دقیقه
شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد
نویسنده
مترجمفرهاد احمدی نائینی
گویندهریحانه واحدی
ناشر صوتیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی اقتصاد و مدیریت
قیمت نسخه صوتی
25000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد

آتنا صمدی
۱۴۰۱/۷/۲۱
کتاب مفید و کلیدیه
به نکاتی اشاره میشه که چه به عنوان صاحب کسب و کار چه به عنوان سر پرست یه بخش از محیط کار باعث بهره‌وری بیشتر میشه
نکته‌ی منفی: صدای موسیقیِ متنه، باید تلاش بشه بین صدای موسیقی صدای راوی رو بشنویم، این باعث میشه تمرکز رو مفهوم متن پایین بیاد
محسن پرنده
۱۴۰۱/۴/۹
بسیار عالی و خوب
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های ایجاد انگیزه در افراد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.