معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی دگرش در رهبری

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی دگرش در رهبری
قیمت:
۵۹۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی دگرش در رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی دگرش در رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی دگرش در رهبری

کتاب صوتی دگرش در رهبری (چکیده کتاب) نوشته جان سی ماکسول، راهکارها و شیوه‌های مفیدی را به شما ارائه می‌کند تا با بهره‌‌گیری از آن‌ها در هر زمینه‌ای بهترین و موثرترین رهبر باشید و به موفقیت‌های چشم‌گیری برسید.

درباره‌ی کتاب صوتی دگرش در رهبری:

کتاب صوتی دگرش در رهبری راهنمایی کاربردی و مفید است که استراتژی‌های مورد نیاز برای رسیدن به مقام بهترین رهبر را شرح می‌دهد. جان سی ماکسول در این اثر می‌کوشد شیوه‌های جدیدی برای رهبری یک مجموعه به شما معرفی نماید.

دگرش در رهبری به ما امکان می‌دهد در برابر وسوسه‌های ذاتی استوار باشیم. باعث می‌شود خلاق‌تر شویم و پا را از منطقه‌ی امن‌مان بیرون بگذاریم، باور عموم را زیرسؤال ببریم و از تغییر استقبال کنیم. هر قدمی در جهت دگرش در رهبری، می‌تواند شما را به رهبری بهتر تبدیل کند. در نقش رهبر باید از خیال‌بافی دست کشید و شروع به کار کرد. به‌جای جستجویِ «دستورالعمل سرّی» موفقیت، باید شروع به کاشتن بذرهای موفقیت کرد.

اهداف به شما کمک‌ می‌کنند عملکرد بهتری داشته باشید، اما رشد است که شما را به فرد بهتری تبدیل می‌کند. رهبران رشد محور هستند. دستیابی به هدف مهم‌ است، اما یک رهبرِ بزرگ می‌داند آن‌چه اهمیت دارد فرایند رشدی است که در پی دنبال کردنِ هدفی ارزشمند حاصل می‌شود. اگر می‌خواهید در آینده تبدیل به رهبری بزرگ شوید، باید رشدمحوری را در دستورِ کارتان قرار دهید.

ما اغلب به این سبب که از دستیابی به اهداف، احساسات مثبتی نصیبمان می‌شود به‌دنبال اهداف می‌رویم اما زمانی‌که توجه‌مان را تغییر داده و روی رشد متمرکز می‌شویم، یعنی ذهنیتی بلندمدت را برگزیده‌ایم. با تمرکز روی رشد، از پیشرفت‌های گاه و بی‌گاه به پیشرفتی تدریجی و دائم می‌رسیم تا زمانی‌که به‌جایی برسیم که توانایی و استعدادهایمان شکوفا شود.

این کتاب رویکرد شما را دگرگون می‌کند و به شما در جهت رهبری موثر با دیدی نوین یاری می‌رساند.

شنیدن کتاب صوتی دگرش در رهبری، به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی به تمام کسانی که می‌خواهند در کسب و کار و زندگی خود موفق باشند، توصیه می‌شود.

جان سی ماکسول را بیشتر بشناسیم:

جان سی ماکسول (John C Maxwell)، پرفروش‌ترین نویسنده‌ی نیویورک تایمز، مربی و سخنرانی است که بیش از 25 میلیون نسخه از کتاب‌هایش به پنجاه زبان به فروش رفته است. ماکسول که اولویت شماره یک رهبری در آمریکا نامیده می‌شود، جایزه‌ی مادر ترزا را برای صلح جهانی و رهبری از شبکه رهبری لومین در سال 2014 دریافت کرده است. در آن سال وی توسط مجله‌ی بیزینس اینسایدر و اینک نیز به عنوان تأثیرگذارترین کارشناس رهبری جهان شناخته شد.

وی برای شش سال به عنوان استاد برتر رهبری در لیدرشیپ گروس نت مورد انتخاب قرار گرفت. او به عنوان بنیانگذار کمپانی ماکسول، تیم جام ماکسول و EQUIP بوده و بیش از 5 میلیون رهبر را تقریباً در سراسر دنیا پرورش داده است. ماکسول هر ساله با شرکت‌های فورچون 500، روسای جمهور کشورها و بسیاری از رهبران برتر تجاری جهان صحبت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی دگرش در رهبری می‌شنویم:

درجستجوی فرصت‌هایی تازه باشید. تصور کنید فرصت‌های تازه همه‌جا هستند و هر فرصتی که دیدید بی‌معطلی آن را بپذیرید. ممکن است ناچار شوید برای روبه‌راه کردن اوضاع تلاش کنید، اما هرچه باشد بهتر از این است که گرفتار عادت و تکرار شوید. با افراد خلاق ارتباط برقرار کنید و فرصت‌های تازه را به‌خدمت بگیرید. تمام موقعیت‌های فعلی و آینده‌تان را به‌جریان بیندازید. همان‌طور که مادر ترزا گفته است: «دیروز رفته است. فردا هنوز نیامده است. ما فقط امروز را داریم. پس بیایید شروع کنیم.»

برایم یکی از محبوب‌ترین نقل‌قول‌ها در هر حال‌وهوا، گفته جان وودن مربی اسطوره‌ای تیم بسکتبالِ «اوکلا» است که می‌گوید: «وقتی فرصت می‌رسد، دیگر برای آماده شدن خیلی دیر شده است.»

عاشق این گفته هاگ مک‌لئودِ وبلاگ‌نویس هستم: همه خلاق به‌ دنیا می‌آیند؛ به همه در مهدکودک یک جعبه مدادرنگی داده می‌شود. بعدها وقتی درگیر بلوغ هستید، آن‌ها مدادرنگی‌ها را پس می‌گیرند و به‌جایشان کتاب‌های خشکی در مورد جبر و تاریخ و غیره می‌گذارند. سال‌ها بعد که ناگهان «حشرۀ‌ خلاقیت» نیشتان می‌زند، درست صدای وزوزی پیوسته را تداعی می‌کند که می‌گوید: «لطفاً مدادرنگی‌هایم را پس بدهید.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل اول: یازده قدم برای دگرش در رهبری
۶ دقیقه
فصل دوم: به‌سوی دگرش (از تک نوازی به رهبری ارکستر)
۵ دقیقه
فصل سوم: دگرش در شخصیت (از هدف‌محوری به رشدمحوری)
۳ دقیقه
فصل چهارم: دگرش محتوایی (از اشرافی‌گری به ارزش‌بخشی)
۶ دقیقه
فصل پنجم: دگرش در روابط (از دوست‌داشتنی به مشوق)
۶ دقیقه
فصل ششم: دگرش برای رسیدن به شکوفایی (از رکود و ثبات به خلاقیت و پویایی)
۴ دقیقه
فصل هفتم: دگرش برای بازآفرینی (از پیشرفت فردی به پیشرفت دیگران)
۹ دقیقه
فصل هشتم: دگرش در نحوه ارتباط (از امر و نهی به برقراری ارتباط)
۶ دقیقه
فصل نهم: دگرش در ساختار تیم (از جفت‌وجوری به جورواجوری)
۵ دقیقه
فصل دهم: دگرش در عامل تاثیرگذاری و نفوذ بر دیگران (از اقتدار مقام به اقتدار اخلاقی)
۱۰ دقیقه
فصل یازدهم: دگرش برای الهام بخشیدن به دیگران (از رهبر آموزش‌دیده به رهبر تحول‌گرا)
۶ دقیقه
فصل دوازدهم: دگرش در شور و اشتیاق (از حرفه و شغل به رسالت و آرمان)
۱ دقیقه
درباره ما

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی دگرش در رهبری
نویسنده
مترجمزهره نوروزی
گویندهاحسان اطهری
ناشر صوتی ماهنامه ره آورد مدیریت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی اقتصاد و مدیریت
قیمت نسخه صوتی
۵۹۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی دگرش در رهبری

کامیاب اشراقی
۱۴۰۰/۱۲/۲۰
کتاب خیلی خوبیه، فقط یک نکته‌ای که هست بیشتر در مورد تغییر رفتار در رهبریه، یعنی شما لیدر یک بیزینس یا هرچیز دیگه‌ای هستید حالا میخواید تغییراتی ایجاد کنید. یا حداقل رهبر بودن رو یاد گرفتید حالا میخواید آپشن دیگه‌ای به معلوماتتون اضافه کنید. برای شروع پیشنهاد خوبی نیست
موسی سلمانی
۱۳۹۹/۶/۲۱
با تشکر از نرم افزار خوب کتابراه،
در رابطه با این کتاب باید عرض کنم که گوینده بسیار عالی عمل کرده و مطالب کتاب بسیار مفید هست برای کسانیکه می‌خواهند یک مدیر و رهبر موفق باشند.
مسعود حسینی
۱۳۹۹/۷/۷
واقعا" شنیدن کتابی جدید و ارزشمند از آقای ماکسول، با کیفیتی عالی به صورت چکیده فوق العاده لذت بخش هست. مطمئن هستم همه از شنیدن این کتاب کاربردی لذت خواهند برد و برایشان مفید خواهد بود.
bahare haghighitalab
۱۳۹۹/۶/۳۰
انتخاب این کتاب عالیه. هیچ چیز مهمتر از مدیریت تغییرات نیست. عرض تبریک برای این دستاورد جدید ره آورد مدیریت وقتی که حالا با صدایی گرم شنونده بهترین و بروزترین کتابها هستیم.
م. آسی
۱۳۹۹/۶/۳۰
کتابهای ماکسول خیلی عالی هستن مخصوصا وقتی خلاصه شده در اختیارت قرار بگیره و راحت بتونی اونو گوش کنی.... ممنون تیم رهاورد
روح اله خادمی
۱۴۰۱/۷/۲۵
تو کتاب‌های خلاصه، خیلی زحمت باید کشید تا در عین خلاصه بودن کتاب شیوایی و تاثیرگذاری خودش رو حفظ کنه. امیدوارم دقت و زحمت بیشتری در این باره انجام شود. باتشکر فراوان
Armin Ranjbar
۱۳۹۹/۶/۲۹
این کتاب تاثیر بسیار زیادی بر نگرش و در نتیجه سبکِ مدیریت من گذاشت. ممنون از ترجمه روان و صدا گذاری صمیمی 🙏
محمد رضا خاتمی
۱۴۰۱/۴/۲۰
در درجه اول کتابیه مخصوص رهبران سازمان، الگوی رفتاری مواجعه با مشکلات و تکنیک‌ها را آموزش میدهد و رساندن شما به رهبران بزرگ در تعالی سازمان
فرشاد حسین پور
۱۴۰۰/۱۲/۹
این کتاب از نظر رهبری در جایگاه بالای قرار دارد و من خیلی خوشحال هستم که با کتاب راه آشنا شدم و دارم ازش استفاده میکنم.
faride kh
۱۳۹۹/۶/۳۱
کتاب پر محتوایی بود، من اهل کتاب صوتی نیستم اما اینو تا اخر گوش دادم واقعا جالب بود.
حسین ملاقلی
۱۴۰۱/۷/۴
من همه کتاب‌های جان سی ماکسول را دوست دارم. کتاب دگرش در رهبری مسیر جدیدی رو بهم نشون داد. واقعا فوق العاده بود
مهرداد صفری تکامل
۱۴۰۰/۳/۲۶
کتاب بسیار بسیار شنیدنی و اثر بخش برای اشخاصی بلند هدف ورهبری طلب
من لذت بردم ممنونم از تمامی عوامل کتابراه
نجمه صالحی
۱۴۰۰/۲/۱۱
بسیار عالی و کاربردی بود
صدای گوینده هم دلنشین بود
هر کسی میخواد تو کارش پیشرفت کنه به این کتاب نیاز داره
Mostafa K
۱۳۹۹/۸/۳
محتوا مربوط به رهبری و شیوه‌های اداره کردن میشد. به خوبی ترجمه و صوتی شده بود.
کامران ملک زاده
۱۳۹۹/۸/۳
ترجمه و گویندگی خیلی خوبی داشت. کتابل قبایل رو هم در زمینه رهبری پیشنهاد میکنم بخونید.
مشاهده همه نظرات ۴۶

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی دگرش در رهبری

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی دگرش در رهبری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.