معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت - جلد اول

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت - جلد اول
قیمت:
۵۲۰۰۰ تومان - 9.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت - جلد اول

خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت - جلد اول، اثر پرفروش نیویورک‌‌تایمز، برای آن دسته از افرادی است که علاقه‌مند به دستیابی قدرت هستند و می‌خواهند خودشان را در برابر زور اطرافیان مجهز کنند. رابرت گرین به شما می‌آموزد چگونه در تمام عرصه‌های زندگی‌تان به فردی قدرتمند تبدیل شوید.

دربارۀ خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت:

رابرت گرین (Robert Greene) این کتاب را در سال 1998 به چاپ رساند و پس از مدت کوتاهی به یکی از آثار پرفروش بین‌المللی مبدل شد. او نزدیک به 20 سال در مورد قدرت، تحقیقات وسیعی انجام داد و تمام نتایج خود را در قالب چندین کتاب منتشر کرد. گرین در طی تحقیقاتش در پی پاسخ به این پرسش بود که چرا بعضی افراد در طول تاریخ به قدرت دست می‌یابند و سرنوشت خود و دیگران را دچار تحولات اساسی می‌کنند.

نویسنده در کتاب 24 قانون به دست آوردن قدرت (The 48 Laws Of Power) چکیده‌ای از تاریخ سه هزار سالۀ قدرت افراد سرشناس تاریخ همچون نیکولا ماکیاولی، سان تزو، ملکه الیزابت اول، هنری کسینجر و دیگر شخصیت‌های بزرگ را در قالب 48 فصل بیان کرده و هر فصل را به یک قانون اختصاص داده است. این کتاب صوتی در دو جلد به این قانون‌های 48 گانه می‌پردازد و کتاب پیش رو، اولین جلد از این مجموعه دو جلدی محسوب می‌شود.

قدرت یک بازی اجتماعی محسوب می‌شود و برای یادگیری و تسلط بر آن باید توانایی‌تان را در مطالعه و شناخت مردم بالا ببرید. بالتازار گراسیان متفکر بزرگ قرن 17 در این خصوص می‌گوید: «افراد بسیاری وقت خود را به مطالعه فواید گیاهان دارویی یا ویژ‌گی‌های حیوانات اختصاص می‌دهند. آیا مطالعه و شناخت خصوصیات انسان‌هایی که با آن‌ها زندگی می‌کنید و با آن‌ها می‌میرید، به این اندازه اهمیت ندارد؟»

کسی در این زمینه به بازیکن ماهری بدل می‌شود که روانشناس ماهری باشد، انگیزه‌ها را به خوبی تشخیص دهد و در پس غبار مه‌آلودی که افراد، اطراف کارهایشان به وجود آورده‌اند، خود واقعی‌اش را مشاهده ‌کند. بهترین علمی که می‌توانید برای به دست آوردن قدرت کسب کنید، شناخت انگیزه‌های مخفی مردم است چرا که این شناخت، فرصت‌های خوبی را برای فریب و اعمال نفوذ به وجود می‌آورند.

انسان پیچیده‌ترین موجود هستی است و می‌توان حتی برای یک عمر آدمی را به دقت تماشا کرد بدون آنکه شناخت کاملی به دست بیاید. از این رو بهتر است از هم‌اکنون برای به دست آوردن مهارت در این زمینه تلاش کنید. قبل از هر چیز باید یک اصل مهم را به یاد داشته باشید: هیچ‌گاه میان فردی که بررسی می‌کنید و شخصی که به او اعتماد دارید، تفاوت قائل نشوید. هرگز کاملاً به کسی اعتماد نکنید و همیشه تمام افراد حتی دوستان و آن‌هایی که دوستشان دارید را تحت نظر داشته باشید.

شما باید یاد بگیرید همواره مسیر غیرمستقیم به دست آوردن قدرت را طی کنید. فریب‌کاری‌هایتان را پشت نقاب چهره‌ای مهربان مخفی کنید. همچون توپ بیلیارد باشید که پیش از دست یافتن به هدف، چندین و چند بار به توپ‌های دیگر و کناره‌های میز برخورد می‌کند. حرکات شما هم باید به گونه‌ای باشند که فرد مقابلتان قادر به تشخیص آن‌ها نباشد. در دنیای امروز تنها می‌توانید با تمرین غیرمستقیم در شرایطی که اجراگر اصلی بازی هستید، به موفقیت دست یابید و الگوی اصالت قرار بگیرید.

کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت کتابی راهنما محسوب می‌شود که شما را دربارۀ هنر عملکرد غیرمستقیم هدایت می‌کند. این قانون‌ها نوشته‌های مردان و زنانی است که بازی قدرت را ارزیابی کرده‌اند و بر آن مسلط شده‌اند.

محدوده زمانی این نوشته‌ها به بیش از 300 سال قبل تعلق دارد و در تمدن‌های گوناگونی همچون چین باستان و رنسانس ایتالیا به وجود آمده است. با این وجود، همۀ این حکایات، از درون‌مایه‌های مشترکی برخوردارند که به ماهیت قدرت اشاره دارند و لازم است به طر مفصل دربارۀ آن‌ها سخن گفته شود.

این قوانین فرضیه ساده‌ای در پشت خود دارند: انجام بعضی از کارها قدرت افراد را بالا می‌برد (رعایت قانون) و انجام بعضی دیگر باعث کاهش قدرت یا حتی نابودی شما می‌گردد (سرپیچی از قانون). همۀ این سرپیچی‌ها و رعایت‌ها با مثال‌هایی تاریخی شرح داده شده‌اند. این قوانین قطعی هستند و تاریخ مصرف ندارند.

با گوش دادن به این کتاب صوتی، به شناختی کلی دست می‌یابید و اگر فقط اندکی باهوش باشید، می‌توانید آن‌ها را در موقعیت‌های گوناگون به کار بگیرید. هر چند ممکن است برخی از این قانون‌ها ارتباط مستقیمی با زندگی‌تان نداشته باشند اما به تدریج زمان کاربردهای ظریف آن‌ها را متوجه می‌شوید.

بعد از شنیدن این کتاب، دربارۀ همۀ قوانین تأمل کنید. این کتاب به گونه‌ای طراحی شده تا بتوانید قانونی که در یک لحظۀ خاص برایتان مطلوب‌تر است را تشخیص دهید. به طور مثال اگر با مافوق خود دچار مشکل شدید و نمی‌دانید چرا تلاش‌هایتان را نمی‌بیند و شما را تحسین نمی‌کند، چندین قانون وجود دارد که به طور خاص به رابطۀ زیردست با بالادست می‌پردازد. بنابراین تردید نکنید که به یکی از این قوانین عمل نکرده‌اید.

این کتاب بیش از 1/2 میلیون نسخه در آمریکا به فروش رفت و به 24 زبان دنیا ترجمه شد. همچنین این اثر مشهور در کتابخانه‌های زندان آمریکایی طرفداران پرشماری دارد و به عنوان یک متن ارزشمند، در سال اول برخی از کالج‌های آمریکا تدریس می‌شود.

افتخارات کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت:

- جزء فهرست کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد
- جزء فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز
- جزء پرفروش‌ترین کتاب‌ها و رمان‌های ایران

نکوداشت‌های خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت:

- زیرکانه، بی‌رحمانه و آموزنده. (Barnes & Noble)
- مسحورکننده و شگفت‌انگیز.. یک آغازگر ناصحیح برای افرادی که شدیداً می‌خواهند در بالاترین جایگاه باشند. (People)
- ماکیاولی، رقیب جدیدی پیدا کرده است و سان تزو بهتر بود پشت سرش را تماشا کند. گرین لیستی از رفتارهای بلندپروازانه را گردآوری کرده است. فقط خواندن فهرست مطالب کافی است تا تنها با کمی حرص و آز گوشه دفتر کارتان را به هم بزنید. (New York magazine)

خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما هم دوست دارید قدرت بیشتری کسب کنید و در ارتباط با مدیران بالادست و افراد هم‌سطح خودتان به موفقیت دست یابید، این کتاب را گوش کنید.

با رابرت گرین بیشتر آشنا شویم:

یکی از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز رابرت گرین است که در 14 می 1959 متولد شد. او تاکنون کتاب‌های «48 قانون قدرت، هنر اغواگری، 33 استراتژی جنگ و پنجاهمین قانون» را نوشته و هرکدام فروش قابل توجهی را نیز کسب کرده‌اند. او در دنیای تجارت نیز طرفداران زیادی دارد و همواره از گرین به عنوان نویسنده‌ای یاد می‌شود که طیف مخاطبان و هوادارانش گسترده و متنوع است.

رابرت گرین از پدر و مادری یهودی در لس‌آنجلس به دنیا آمد و در دانشگاه کالیفرنیا به تحصیل رشته مطالعات آثار کلاسیک مشغول شد. خود او می‌گوید که پیش از مشهور شدن، حدود 80 شغل مختلف را امتحان کرده است. از کارگر ساختمانی و مترجم گرفته تا ویراستار مجله و نویسنده فیلم‌های هالیوودی.

همچنین کارهای رابرت گرین در رسانه‌های مطرحی چون نیویورک تایمز، USA Today ،CNN، نیویورکر، نیوزویک، لس‌آنجلس تایمز، فوربس، هافینگتون پست، هفته تجارت و... دیده شده است.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت می‌شنویم:

آقای بدگمان همانند گروه قبلی استالین آینده خواهد بود. او آنچه را که می‌خواهد می‌ببیند و معمولاً بدترین چیزها را در دیگران می‌بیند، تصور می‌کند که همه به دنبال او یا بر ضد او هستند. آقای بدگمان در حقیقت کم‌خطرترین نوع در سه گروهی است که تاکنون دیده‌ایم. او که تعادل ندارد به آسانی فریب می‌خورد، همچنان که استالین پیوسته فریب می‌خورد. از طبیعت سوءظنی استفاده کنید و او را بر ضد دشمنان خودتان به کار بگیرید. اما گر هدف سوءظن او قرار گرفتید مراقب خودتان باشید.

اگر آسیب ببیند یا فریب داده شود، در ظاهر عصبانی نمی‌شود. به انتظار می‌نشیند بعد وقتی که در موقعیتی قرار می‌گیرد که بتواند ورق را برگرداند دست به انتقامی می‌زند که با زیرکی خونسردانه‌ای همراه است. می‌توانید این فرد را به حساب و کتاب‌ها و زیرکی‌هایش در عرصه‌های گوناگون زندگی‌اش بشناسید. او معمولاً سرد و بی‌عاطفه است. در مقابل این فرد دقت و مراقبت خودتان را دو برابر کنید و اگر به طریقی به او آسیبی رساندید یا کاملاً او را نابود کنید یا خودتان را از چشم او پنهان کنید.

اگر چنین قربانی هوس‌انگیزی پیدا کنید گوش‌های شما تیز می‌شود اما فریب دادن چنین فردی دشوارتر از چیزی است که تصور می‌کنید. به کار بردن حیله به هوش و قدرت تصور نیاز دارد. احساسی که احتمالاً دارای پاداش است. مرد کور به تله نمی‌افتد چون طعمه را نمی‌بیند. این شخص تا این اندازه ناآگاه است. خطر این نوع افراد وارد کردن آسیب است تا انتقام‌جویی. اما بیشتر از آن، وقت، انرژی و منابع شما را هدر می‌دهند. حتی عقل سلیم هم مایل به فریب دادن آ‌ن‌هاست. چیزی مثل یک لطیفه یا داستان را برای آزمایش به کار ببرید. اگر واکنش او کلامی باشد، با چنین نوعی روبه‌رو هستید. می‌توانید با مسئولیت خودتان روابط با او را ادامه دهید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
قسمت اول
۱۵ دقیقه
قسمت دوم
۱۵ دقیقه
قسمت سوم
۱۶ دقیقه
قسمت چهارم
۱۶ دقیقه
قسمت پنجم
۱۶ دقیقه
قسمت ششم
۱۵ دقیقه
قسمت هفتم
۱۶ دقیقه
قسمت هشتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت - جلد اول
نویسنده
مترجمشهروز فرهنگ
گویندهبهنام قربانی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۵۲۰۰۰ ت - 9.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت - جلد اول

محمد حسین .
۱۳۹۹/۱۲/۲۷
یک نکته بسیار مهم
اگر بدون دانش و بینش درست، این کتاب را بخوانید، نه تنها قدرتمند نمیشوید، بلکه از جامعه «علی الخصوص جامعه سنتی ایران» ترد خواهید شد
حتی در جوامع خشک و لیبرال غربی مثل آمریکا هم باید نسبت به این روش‌ها، انعطاف داشته باشید
قطعا شما یک قدرت مشروع می‌خواهید و نمی‌خواهید در محل کار
خود، شما را هیتلر صدا بزنند
پس مراقب باشید که هیتلر نشوید
یامثلا با خواندن به فصل اول، مواظب باشید که پاچه خوار نشوید
آرش خان
۱۴۰۰/۵/۲۹
فوق العاده کتاب عالی و کاربردی بود
یک فرد برای رسیدن به قدرت و مورد توجه واقع شدن باید در حداقل حالتش همچین خصوصیاتی داشته باشه
البته جناب گرین فقط به صورت کلی تعدادی از مواردی رو بیان کردن که اگر دوستان علاقه مند بودن میتونن کتاب ۴۸قانون بدست آوردن قدرت که از همین نویسنده هستش هم مطالعه کنن که اون کامل تر و جامع تر توضیح داده
سپاس
Mahi
۱۴۰۱/۹/۴
کتاب‌های رابرت گرین از اون دسته کتاب هاس که شاید بگن برای همه نیازه اما اتفاقا بنظرم برای مخاطب خاص خود کتاب هست.. چون اگه نتونی درک کنی و نتونی استفاده کنی میشی منتقدی که همه رئاسا و سران قدرت را زیر سئوال میبره، کلا هردنیایی قوانین خودشو داره..
حامد جامه بزرگی
۱۴۰۱/۹/۱۱
واقعا عالی، ولی توصیه میکنم افرادی که دیدگاه باز و دور از تاریکی هستند این کتاب مطالعه یا گوش کنند، آثار جالب این کتاب میتونه مارو از اثرات ناشی از جامعه بی رحم بیرون بیمه کنه، اما با دیدگاه روشن، عالی و فوق العاده دوست داشتنی و جذاب😘❤🌷
mehdi askari
۱۴۰۱/۱۰/۸
برای کسانی که توی خط فروش هستند و با دیگران رقابت دارند خیلی مفیده. در این کتاب منظور از قدرت این است:
قدرت یعنی بتونی مردم رو به انجام کاری که دوست دارید وادار کنید. بدون اینکه به آن‌ها آسیب بزنید. با ایجاد وابستگی.
مهدی محمدزاده
۱۴۰۱/۲/۲۰
بنظر من خیلی خلاصه شده.. من کتاب کاملشو از همین جا دانلود کردم و خوندم اصلا از نمونه‌های کتاب اصلیش چیزی نگفته رفته مستقیم سر اصل مطلب
باید یکم کامل تر میشد.
ولی در هرحال برای افرادی که دنبال سادگی مطالب عالیه.
Arian Nikkhah
۱۴۰۰/۱/۱
خلاصه‌ای از ۲۴ قانون قدرت از کتاب اصلی رابرت گرین یعنی ۴۸ قانون قدرت است
در واقع یک نصفه میکرو کتابه
کتاب اصلی ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین است
برای دست یابی به رمز و راز‌های بیشتر و موثر تر قدرت کتاب اصلی رو بخونید
Amin Taheri
۱۴۰۱/۸/۳۰
واقعا قشنگ و داستان وار بودکتاب
ضمنا صدای بسیار خوب و آرام بخش گوینده بسیار عالی بود و شنونده رو علاقه مند به شنیدن فصول بعد میکنه
Ali Motevallipour
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
این کتاب همانند چاقو میماند که هم سود ده میتواند باشد هم زیان رسان... اگر درصورت رعایت شیوه کامل انسایت، موارد یاد شده در کتاب عملی گردد بسیار مفید خواهد بود.
نرگس مرادزاده
۱۴۰۰/۲/۲۴
حتی اگر به حکم وجدان نتوانیم از برخی دستورات غیر اخلاقی کتاب استفاده کنیم حداقل بهره از کتاب آنستکه دست صاحبان قدرت و تمامیت خواهان مقابل شما رو خواهد شد
افشین آیتی
۱۴۰۰/۱/۴
زیباوآموزنده بودسپاس فراوان ازعوامل خوب کتابراه که زحمت زیادی رومتحمل میشن جهت جمع آوری ورساندن این آثارزیبا درآخرهم ازگوینده متن کمال تشکررادارم که بسیارواضح وروان بیان کردند
غزال .
۱۴۰۰/۹/۱۶
یکی از کتابهای خوبه رابرت گرین بعد از کتاب ۳۳ استراتژی جنگه در زمینه قدرت و استراتژی میتونین یسر به کتابهای ماکیاولی هم بزنید اونا عالین
جلال مدرسی
۱۴۰۱/۱۱/۷
عالی بود هم گوینده عالی اجرا کرده و هم مطالب مانند دیگر کتاب‌های این نویسنده توانمند؛ مفید و کاربردی است
S الوند
۱۴۰۰/۵/۵
جالب بود. گرچه بعضی از راهکارهاش عملا در دسته اعمال رذیلانه قرار می‌گیره اما شنیدنش خالی از لطف نیست.
J.kx
۱۴۰۱/۱۰/۱۵
, کتابی بسیار عالی و مفید که مدت‌ها دنبالش بودم حتما به شما دوستان عزیز توصیه میکنم
مشاهده همه نظرات ۵۱

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت - جلد اول

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی 24 قانون به دست آوردن قدرت - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.