معرفی و دانلود سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت چهارم: کودک و همزادش

عکس جلد سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت چهارم: کودک و همزادش
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت چهارم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت چهارم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت چهارم: کودک و همزادش

مسعود داوود در سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت چهارم داستان هیجان‌انگیز و ترسناک فردی به اسم «جمال» را تعریف می‌کند که بعد از رفتن به مهمانی یکی از دوستانش، حوادث عجیبی را پشت سر می‌گذارد. این سریال صوتی هر دوشنبه به طور مداوم در کتابراه منتشر می‌شود.

درباره سریال صوتی رقص با عفریت:

یکی از محبوب‌ترین موضوعات در دنیای سینما و ادبیات ژانر وحشت است. بسیاری داستان‌هایی که در این ژانر خلق می‌شوند، از تخیلات سازنده سرچشمه می‌گیرند. اما گاهی اوقات ایدهٔ اصلی آن‌ها بر اساس مشاهدات یا تجربه‌های ماورایی که خود نویسنده داشته یا از دیگران شنیده است، به ذهنشان می‌رسد.

«ادبیات وحشت» یا «داستان ترسناک» در اکثر اوقات احساساتی مثل ترس، وحشت، تنفر یا انزجار را در مخاطب ایجاد می‌کند. سریال صوتی رقص با عفریت در دسته داستان‌های ترسناکی قرار می‌گیرد که با شنیدن آن ممکن است نتوانید تنها در اتاقتان بخوابید!

داستان درمورد جمال است که مدت زیادی را بدون شغل گذرانده و حالا با کارکردن در اسنپ زندگی‌اش را می‌گذراند. او بدهی‌های زیادی دارد و این موضوع او را عصبی و کلافه کرده است. یکی از روزها که خسته و دلسرد بود و داشت بسته‌ای را به دست کسی می‌رساند، دوست دوران مدرسه‌اش، حمید را دید.

حمید از دیدن جمال بسیار خوشحال می‌شود و از او دعوت می‌کند تا به مهمانی که قرار است در خانه‌اش برگزار شود برود. جمال که در ابتدا تمایلی به شرکت در این مهمانی ندارد، بعد از رفتن به آنجا با افراد زیادی آشنا می‌شود و از همین طریق شغل جدیدی پیدا می‌کند. اما نمی‌داند که آن مهمانی شروع اتفاقات ترسناکی است که زندگی‌اش را دگرگون خواهد کرد...

مسعود داوود در کتاب رقص با عفریت داستانی خلق کرده که با شنیدن آن ترس در بندبند وجودتان رخنه می‌کند. راویان نیز به شکل هیجان‌آور و جذابی داستان را تعریف می‌کنند.

سریال صوتی رقص با عفریت مناسب چه کسانی است؟

اگر به شنیدن داستان‌های ترسناک و هیجان‌آور علاقه دارید، این سریال صوتی مناسب شما است.

در بخشی از سریال صوتی رقص با عفریت می‌شنویم:

واقعاً دوست داشتم بمیرم. یهو نصرت رو دیدم که بالای سرم واستاده. آروم سرمو بردم بالا که ببینمش. زل زده بود به من ولی نگاهش هیچ حسی نداشت. اصلا نمی‌فهمیدم خوشحاله، ناراحته. می‌گفت باید حرکت کنیم. بعدش مثل باد از تپه رفت پایین به سمت ماشین. تا منم رسیدم به ماشین دیدم ماشین خودبه‌خود روشنه. نصرت روی صندلی عقب نشست. منم پشت فرمون نشستم و حرکت کردم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
رقص با عفریت / قسمت چهارم: کودک و همزادش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابسریال صوتی رقص با عفریت - قسمت چهارم: کودک و همزادش
نویسنده
گویندهمحمدمهدی رستمی
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت چهارم

Omid Kamari2836
۱۴۰۰/۹/۲۳
از این سریال خوشم میاد ولی بابا چه وضعش این ۱۰دقیقس همش اونم نصفش اهنگه
negar soltani
۱۴۰۰/۱۱/۲۰
خیلی کوتاه بود ولی داستان داره جالب میشه
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت چهارم

برای دریافت سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت چهارم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.