معرفی و دانلود سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هفتم: اروند می‌میرد

عکس جلد سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هفتم: اروند می‌میرد
قیمت:
5000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هفتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هفتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هفتم: اروند می‌میرد

مهمانی دوستانه‌ای که ماجراهای وحشتناکی به همراه دارد ... سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هفتم داستانی هیجان‌انگیز و ترسناک است که با شنیدن آن ترس در بندبند وجودتان رخنه می‌کند. مسعود داوود در این کتاب داستان «جمال» را روایت می‌کند که بعد از ورود به مهمانی یکی از دوستانش، حوادث عجیبی را پشت سر می‌گذراند. این سریال صوتی هر دوشنبه به طور مداوم در کتابراه منتشر می‌شود.

درباره سریال صوتی رقص با عفریت:

ماجرا از جایی آغاز می‌شود که جمال مثل همیشه خسته و کلافه در حال رساندن بسته‌ای به دست مشتری بود که متوجه شد آن مشتری دوست دوران مدرسه‌اش، حمید است. آن دو بعد از سلام و احوال پرسی با هم شماره ردوبدل کردند. چند روز بعد حمید جمال را به مهمانی که در خانه‌شان برگزار می‌شد دعوت کرد و از او خواست به آنجا برود تا بتواند از طریق دوستان حمید شغلی پیدا کند. اما این تازه شروع ماجراهای وحشتناکی است که قرار است در آینده‌ای نزدیک تجربه کند ...

همانطور که می‌دانید یکی از محبوب‌ترین ژانرهایی که در بین مخاطبان بسیار موردتوجه می‌گیرد، ادبیات وحشت و داستان‌های ترسناک است. این ژانر شامل داستان‌های ترسناکی می‌شود که در بیشتر مواقع از تخیلات نویسنده سرچشمه می‌گیرند. در برخی اوقات نیز نویسندگان ایدهٔ اصلی داستان خود را بر اساس بعضی از مشاهده‌ها یا تجربیاتی که داشته یا آن‌ها را از زبان دیگران شنیده الهام می‌گیرد.

با خواندن و شنیدن داستان‌های ژانر وحشت ممکن است احساساتی مثل ترس، وحشت، انزجار یا تنفر را تجربه کنید. تابه‌حال داستان‌های ترسناک زیادی به قلم نویسندگان ایرانی نوشته شده‌اند که از بین آن‌ها می‌توان به سریال صوتی رقص با عفریت اشاره کرد. این سریال صوتی با قلم مسعود داوود و با صدای هیجان‌آور راوی آن به‌قدری جذابیت دارد که ممکن است با شنیدن آن نتوانید تنها در اتاقتان بخوابید!

سریال صوتی رقص با عفریت مناسب چه کسانی است؟

اگر به شنیدن داستان‌های ترسناک و هیجان‌آور علاقه دارید، این سریال صوتی مناسب شما است.

در بخشی از سریال صوتی رقص با عفریت می‌شنویم:

چند روز طول نکشید که به سمت آبادان حرکت کردیم. هنوزم نمی‌دونم دارم خواب می‌بینم یا بیدارم. ولی مطمئن بودم چیزی درون ماهورا منو به سمت خودش میکشه. نمی‌دونم چی ولی چیزی که باعث شده بود بین همهٔ گرفتاری‌هام سرنوشت ماهورا برام از هر چیز دیگه‌ای مهم‌تر جلوه داده بشه...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
رقص با عفریت - قسمت هفتم: اروند می‌میرد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابسریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هفتم: اروند می‌میرد
نویسنده
گویندهمحمدمهدی رستمی
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هفتم

negar soltani
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
پیگیر داستان هستم موسیقی متن کاش کمتر بود
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هفتم

برای دریافت سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هفتم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.