معرفی و دانلود سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هشتم: روان‌پزشک

عکس جلد سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هشتم: روان‌پزشک
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هشتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هشتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هشتم: روان‌پزشک

مسعود داوود در سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هشتم داستان هیجان‌انگیز و ترسناک مردی را روایت می‌کند که بعد از دعوت شدن به خانه یکی از دوستان مدرسه‌اش، اتفاق عجیبی برایش رخ می‌دهد. این سریال صوتی هر دوشنبه به طور مداوم در کتابراه منتشر می‌شود.

درباره سریال صوتی رقص با عفریت:

ماجرا از جایی آغاز می‌شود که جمال مثل همیشه خسته و کلافه در حال رساندن بسته‌ای به دست مشتری بود که متوجه شد آن مشتری دوست دوران مدرسه‌اش، حمید است. آن دو بعد از سلام و احوالپرسی با هم شماره ردوبدل کردند. چند روز بعد حمید جمال را به مهمانی که در خانه‌شان برگزار می‌شد دعوت کرد و از او خواست به آنجا برود تا بتواند از طریق دوستان حمید شغلی پیدا کند. اما این تازه شروع ماجراهای وحشتناکی است که قرار است در آینده‌ای نزدیک تجربه کند ...

همان‌طور که می‌دانید یکی از محبوب‌ترین ژانرهایی که در بین مخاطبان بسیار موردتوجه می‌گیرد، ادبیات وحشت و داستان‌های ترسناک است. این ژانر شامل داستان‌های ترسناکی می‌شود که در بیشتر مواقع از تخیلات نویسنده سرچشمه می‌گیرند. در برخی اوقات نیز نویسندگان ایدهٔ اصلی داستان خود را بر اساس بعضی از مشاهده‌ها یا تجربیاتی که داشته یا آن‌ها را از زبان دیگران شنیده الهام می‌گیرد.

با خواندن و شنیدن داستان‌های ژانر وحشت ممکن است احساساتی مثل ترس، وحشت، انزجار یا تنفر را تجربه کنید. تابه‌حال داستان‌های ترسناک زیادی به قلم نویسندگان ایرانی نوشته شده‌اند که از بین آن‌ها می‌توان به سریال صوتی رقص با عفریت اشاره کرد. این سریال صوتی با قلم مسعود داوود و با صدای هیجان‌آور راوی آن به‌قدری جذابیت دارد که ممکن است با شنیدن آن نتوانید تنها در اتاقتان بخوابید!

سریال صوتی رقص با عفریت مناسب چه کسانی است؟

اگر به شنیدن داستان‌های ترسناک و هیجان‌آور علاقه دارید، این سریال صوتی مناسب شما است.

در بخشی از سریال صوتی رقص با عفریت می‌شنویم:

من و نصرت و ماهورا سوار ماشین شدیم و حرکت کردیم. خون خونم رو می‌خوردم و سکوت کرده بودم. چشمم به ماهورا بود که داشت با مهربونی نگاهم می‌کرد. سعی می‌کرد آرومم کنه. می‌خواست بهم بگه که چیزی نیست. ولی بزرگ‌ترین نگرانیم این بود که اتفاقی براش نیوفته. مطمئن بودم اون به اندازه من نصرت رو نمی‌شناسه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
رقص با عفریت - قسمت هشتم: روان پزشک

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابسریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هشتم: روان‌پزشک
نویسنده
گویندهمحمدمهدی رستمی
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هشتم

برای دریافت سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت هشتم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.