معرفی و دانلود سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دهم: پدران گناه‌کار

عکس جلد سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دهم: پدران گناه‌کار
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دهم: پدران گناه‌کار

مسعود داوود در سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دهم داستانی سراسر وحشت و هیجان را روایت کرده است. این داستان درمورد «جمال» است که بعد از وارد شدن به مهمانی دوست دوران مدرسه‌اش، اتفاقات ترسناک و عجیبی را تجربه می‌کند. این سریال صوتی هر دوشنبه به طور مداوم در کتابراه منتشر می‌شود.

درباره سریال صوتی رقص با عفریت:

ماجرا از جایی آغاز می‌شود که جمال مثل همیشه خسته و کلافه در حال رساندن بسته‌ای به دست مشتری بود که متوجه شد آن مشتری دوست دوران مدرسه‌اش، حمید است. آن دو بعد از سلام و احوالپرسی با هم شماره ردوبدل کردند. چند روز بعد حمید جمال را به مهمانی که در خانه‌شان برگزار می‌شد دعوت کرد و از او خواست به آنجا برود تا بتواند از طریق دوستان حمید شغلی پیدا کند. اما این تازه شروع ماجراهای وحشتناکی است که قرار است در آینده‌ای نزدیک تجربه کند ...

همان‌طور که می‌دانید یکی از محبوب‌ترین ژانرهایی که در بین مخاطبان بسیار موردتوجه می‌گیرد، ادبیات وحشت و داستان‌های ترسناک است. این ژانر شامل داستان‌های ترسناکی می‌شود که در بیشتر مواقع از تخیلات نویسنده سرچشمه می‌گیرند. در برخی اوقات نیز نویسندگان ایدهٔ اصلی داستان خود را بر اساس بعضی از مشاهده‌ها یا تجربیاتی که داشته یا آن‌ها را از زبان دیگران شنیده الهام می‌گیرد.

با خواندن و شنیدن داستان‌های ژانر وحشت ممکن است احساساتی مثل ترس، وحشت، انزجار یا تنفر را تجربه کنید. تابه‌حال داستان‌های ترسناک زیادی به قلم نویسندگان ایرانی نوشته شده‌اند که از بین آن‌ها می‌توان به سریال صوتی رقص با عفریت اشاره کرد. این سریال صوتی با قلم مسعود داوود و با صدای هیجان‌آور راوی آن به‌قدری جذابیت دارد که ممکن است با شنیدن آن نتوانید تنها در اتاقتان بخوابید!

سریال صوتی رقص با عفریت مناسب چه کسانی است؟

اگر به شنیدن داستان‌های ترسناک و هیجان‌آور علاقه دارید، این سریال صوتی مناسب شما است.

در بخشی از سریال صوتی رقص با عفریت می‌شنویم:

از خونهٔ پیرمرد زدیم بیرون. نمیدونم چطور ولی مادرم از اتفاقای توی اتاق هیچی نفهمید. انگار جادو شده باشه. توی ماشین هنوز وحشت‌زده بودم. ولی از مادرم دربارهٔ ماجرای پدرم و داستان جنی شدنش پرسیدم که چرا هیچوقت به من چیزی نگفته: «این که مال خیلی وقت پیشه پسرجان. یادم نبود برات بگم. پیرمرده بهت گفت؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۷ دقیقه
رقص با عفریت - قسمت دهم: پدران گناه‌کار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابسریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دهم: پدران گناه‌کار
نویسنده
گویندهمحمدمهدی رستمی
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دهم

فاطمه رشیدی
۱۴۰۱/۲/۱۱
وای خیلی عالی و ترسناک بود من عاشق اینجور داستانها هستم چند بار این قسمتو گوش دادم صدای گوینده‌ها مخصوصا پدر جلال عالی بود صدای پارس سگ و صدای قدم زدن جوری بود که من خودمو تو اون فضا حس میکردم
negar soltani
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
همشو تو یک روز با هیجان دنبال کردم
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دهم

برای دریافت سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.