معرفی و دانلود PDF کتاب بازاریابی پایداری یک دیدگاه جهانی

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی پایداری یک دیدگاه جهانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی پایداری یک دیدگاه جهانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازاریابی پایداری یک دیدگاه جهانی

کتاب بازاریابی پایداری یک دیدگاه جهانی نوشته‌ی فرانک مارتین بلز و کن پیتی، بر بازاریابی مصرف کننده، تاکید بر ادغام اصول پایداری در نظریه‌های بازاریابی و تصمیم‌گیری عملی مدیران متمرکز است و چگونگی حل پیچیدگی‌های مسائل پایداری توسط بازاریابان را از طریق مراحل گام به گام سیستماتیک مورد بررسی قرار می‌دهد.

این مراحل عبارتند از: تحلیلی از اولویت‌های اجتماعی - زیست محیطی جهت تکمیل فرآیند تحقیقات بازاریابی مصرف‌کننده، ادغام ارزش‌های اجتماعی، اخلاقی و زیست محیطی در توسعه راهبرد بازاریابی: جایگزینی آمیزه بازاریابی منسوخ 4Ps که مبتنی بر تولیدکننده است با آمیزه بازاریابی پایداری مبتنی بر مصرف کننده و در نهایت تحلیل اینکه بازاریابی چگونه می‌تواند فرتر از پاسخگویی به تغییرات اجتماعی در تحول به سوی یک جامعه پایدارتر موثر واقع شود. بدون طی کردن چنین مراحلی بازاریابی به سوق دادن جهان به سمت بحران‌هایی مانند تغییرات اقلیمی، فقر، کمبود مواد غذایی، اتمام ذخایر نفتی و انقراض گونه‌های جانوران، به جای مواجهه با این معضلات ادامه خواهد داد.

کتاب بازاریابی پایداری یک دیدگاه جهانی (Sustainability marketing a global perspective) هم برای دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی و هم برای افراد شاغل در بسیاری از سطوح و رشته‌های مختلف از جمله بازاریابی، مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها، نوآوری، کسب و کار پایداری یا مدیریت زیست محیطی، ایده‌آل است.

تمامی فصل‌ها شامل اهداف آموزشی و سؤالات قابل بحث هستند. مسائل کلیدی از طریق بررسی‌های موردی، مثال‌های عملی و داده‌های تحقیقی حاصل از کشورها و صنعت‌های متعدد شرح داده شده‌اند.

در بخشی از کتاب بازاریابی پایداری یک دیدگاه جهانی می‌خوانیم:

اندازه و مقیاس تغییراتی که در قرن بیستم در زمین رخ داده است از نظر وسعت در بسیاری از رشته‌ها تغییرات هزار سال قبل را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. تخمین زده شده بود که جمعیت انسان‌ها از مرز یک میلیارد نفر در دهه 1830 بگذرد و 100 سال دیگر طول بکشد تا جمعیت دو برابر شده و به دو میلیارد نفر برسد. طی قرن بیستم جمعیت سه برابر شد تا در سال 2000 به 6 میلیارد نفر رسید. بخشی از علت این افزایش جمعیت به دلیل پیشرفت علم پزشکی بود که متوسط امید به زندگی در جهان را افزایش داد و بخش دیگر انقلاب سبز در کشاورزی بود که تولید غذای جهان را بیشتر کرد. قرن بیستم همچنین عصر جنگ‌های جهانی، پرواز، اکتشاف فضا، انبوه گردشگران، فناوری اطلاعات رایانه‌ای، نفت زیاد و ارزان و اقتصاد بزرگ ماشین‌ها بود.

دوره‌ای بود که پایان فرمانروایی‌های استعماری و رشد فرهنگ‌های جهانی شده و مفهوم دهکده جهانی را به خود دید. شاید هنوز بزرگ‌ترین تغییر، توسعه‌ی بی‌سابقه در دارایی مادی باشد. قرن بیستم شاهد دموکراسی در مصرف و ظهور بازار انبوه بوده است و بازاریابی را به‌ عنوان نیرویی برای شکل دادن و تغییر دنیا می‌بیند.

فهرست مطالب کتاب

بخش اول: درک مفاهیم بازاریابی و پایداری
فصل اول: بازاریابی در قرن بیست و یکم
فصل دوم: چارچوب بندی بازاریابی پایداری
بخش دوم: گسترش فرصت‌های بازاریابی پایدار
فصل سوم: مشکلات اجتماعی بوم شناختی
فصل چهارم: رفتار پایدار مصرف کننده
بخش سوم: ایجاد استانداردها و راهکارهای بازاریابی پایداری
فصل پنجم: ارزش‌ها و اهداف بازاریابی پایداری
فصل ششم: راهکارهای بازاریابی پایداری
بخش چهارم: توسعه‌ی آمیزه بازاریابی پایداری
فصل هفتم: راه حل‌های مشتریان
فصل هشتم: ارتباطات
فصل نهم: هزینه‌ی مشتری
فصل دهم: راحتی
بخش پنجم: توسعه‌ی آینده‌ی بازاریابی پایداری
فصل یازدهم: دگرگونی‌های بازاریابی پایداری
فصل دوازدهم: چارچوب‌بندی مجدد بازاریابی پایداری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بازاریابی پایداری یک دیدگاه جهانی
نویسنده،
مترجماحمد روستا، سعید عسکری ماسوله، سید ایمان موسویان
ناشر چاپیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات473
زبانفارسی
شابک978-964-468-330-5
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
155000 ت - 16.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بازاریابی پایداری یک دیدگاه جهانی

فرهاد ملک زاده
۱۳۹۹/۹/۲۱
توصیه میکنم مطالعه شود، مفید بود
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب بازاریابی پایداری یک دیدگاه جهانی

برای دریافت کتاب بازاریابی پایداری یک دیدگاه جهانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.