معرفی و دانلود کتاب بازاریابی پرمحتوا

عکس جلد کتاب بازاریابی پرمحتوا
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی پرمحتوا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی پرمحتوا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازاریابی پرمحتوا

بازاریابی محتوا در دنیای کسب‌وکار امروز چنان جایگاهی را به دست آورده که موفقیت شرکت‌ها و سازمان‌ها در گرو این فرآیند است. جو پولیزی در کتاب بازاریابی پرمحتوا، با نگاهی جدید به بررسی این موضوع مهم پرداخته و آن را به شما می‌آموزد. گفتنی‌ست این کتاب از آثار پرفروش حوزه‌ی مدیریت در آمریکا به شمار می‌رود.

درباره‌ی کتاب بازاریابی پرمحتوا

اگر صاحب کسب‌وکار هستید، حتماً می‌دانید که تبلیغات مؤثر و بهینه چقدر در رسیدن شما به هدف و موفقیت مهم است. امروزه بسیاری از شرکت‌های تجاری موفق بخش زیادی از توان خود را به بازاریابی اختصاص داده و تلاش می‌کنند با نوین‌ترین روش‌های این کار آشنا شوند. در صورتی که شما نیز به اهمیت بازاریابی اعتقاد دارید، این کتاب بهترین راهنمایی است که در دستان شما قرار گرفته.

کتاب بازاریابی پرمحتوا (Epic content marketing) با زبانی ساده و روان، به آموزش جزء به جزء تبلیغات محتوایی می‌پردازد. این اثر، درک جامعی از میدان اقتصاد و تبلیغات به شما ارائه می‌کند و با استفاده از مثال‌ها، اشکال و نمودارهای گوناگون، تمام مسائلی را که مربوط به این حوزه هستند بررسی می‌کند.

جو پولیزی (Joe Pulizzi)، نویسنده و متخصص بازاریابی، در فصل‌های گوناگون این کتاب سعی دارد شما را به بهترین شکل با مفاهیم بازاریابی محتوایی آشنا کند. موضوعاتی از جمله «بازاریابی محتوایی چیست؟»، «شرکت‌های رسانه‌ای آینده»، «پرسونای مخاطب» و مواردی از این دست، در این کتاب گرد آمده و آن را به اثری جذاب و کاربردی تبدیل کرده‌اند.

پس کتاب بازاریابی پرمحتوا به شما می‌آموزد که چگونه با تمرکز بر خواست، علایق، سلیقه و اهداف مخاطب، برنامه‌ریزی‌های کلان خود را تعیین کرده و مسیر تبلیغات خود را سامان دهید.

جوایز و افتخارات کتاب بازاریابی پرمحتوا

- از کتاب های پرفروش مدیریت در آمریکا
- از کتاب های تجاری برگزیده به انتخاب مجله Fortune

نکوداشت‌های کتاب بازاریابی پرمحتوا

- سفر حماسیتان را اکنون آغاز کنید! (Barnes & Noble)

- این کتاب به شما ابزار لازم را برای پیروزی در رقابت می دهد. (Goodreads)

- جو پولیزی بیشتر از هر فرد دیگری درباره ی بازاریابی محتوایی اطلاعات دارد. او این موضوع را در کتاب بازاریابی پرمحتوا ثابت می‌کند.(Jay Baer, پرفروش‌ترین نویسنده‌ی نیویورک‌تایمز)

- به این مرد گوش کنید. او به راستی دنیای جدید بازاریابی را می‌شناسد. (DON SCHULTZ, استاد دانشگاه در رشته‌ی روزنامه‌نگاری)

کتاب بازاریابی پرمحتوا مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای تمام کسانی که جای خالی بازاریابی مؤثر و بهینه را در کسب‌وکار خود احساس می‌کنند، مناسب است.

با جو پولیزی بیشتر آشنا شویم

او متخصص بازاریابی، نویسنده و پادکستر مشهوری است که افتخارات زیادی در کارنامه‌ی خود دارد. او به واسطه‌ی آثار خود در زمینه‌ی بازاریابی به پرفروش‌ترین نویسنده در این حوزه تبدیل شد و در سال 2014، جایزه‌ای را به پاس دستاورد یک عمر کاری (Lifetime Achievement Award) کسب کرد. او علاوه بر نویسندگی، در حوزه‌ی عمل نیز خوش درخشیده است و موفق به تأسیس شرکت‌های گوناگون و موفقی شده. از دیگر آثار او می‌توان به «مرگ بازاریابی» و «سازمان محتوامدار» اشاره کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب بازاریابی پرمحتوا

- افراد را با سؤالاتی که می‌کنند قضاوت کنید، نه با جواب‌هایشان. (ولتر)
- اولین مشکل همۀ ما، چه مرد چه زن، یادگیری نیست؛ فراموشی آموخته‌هاست. (گلوریا استاینم)
- هیچ‌چیز بیهوده‌تر از این نیست که کاری را که اصلاً نباید انجام شود به شکل کارآمد انجام دهید. (پیتر دراکر)
- سازمان‌های موفق چیزهایی را به عادت تبدیل می‌کنند که سایرین دوست ندارند انجام دهند یا وقتی برای انجام آن پیدا نمی‌کنند. (دان هاوس)
- می‌گویند زمان اوضاع را تغییر می‌دهد، ولی درواقع خود شمایید که باید اوضاع را تغییر بدهید. (اندی وارهول)

در بخشی از کتاب بازاریابی پرمحتوا می‌خوانیم

تبلیغ کفش نایکی با حضور مایکل جردن در اواخر دوران بازی‌اش، یکی از تبلیغات موردعلاقۀ من است. تبلیغی سی‌ثانیه‌ای است که در آن جردن از ماشینش پیاد می‌شود، از کنار عکاسان عبور می‌کند و از دری در انتهای مسیر خارج می‌شود. در این تبلیغ هیچ تصویر یا فلاش‌بکی از پرتاب‌های پیروزی‌بخش مایکل در مسابقات وجود ندارد. فقط خود مایکل را می‌بینید... و سپس صدایش را می‌شنوید که می‌گوید:

حدود نه‌هزار پرتاب را از دست داده‌ام. تقریباً در سیصد بازی باخته‌ام. 26 بار برای انداختن پرتاب نهایی که موجب پیروزی تیم می‌شد به من اعتماد کردند و این فرصت‌ها را از دست دادم. بارهاوبارها در زندگی‌ام طعم شکست را چشیده‌ام و برای همین به موفقیت رسیدم.

تنها نکته‌ای که بیشتر افراد از این تبلیغ متوجه می‌شوند این است که برای موفق شدن باید بارها تلاش کرد. ولی فکر می‌کنم وقتی آن را درخصوص اهداف بازاریابی و محتوا به کار می‌بریم، معنای بسیار بسیار عمیق‌تری دارد.

(با تقاضای پوزش از ورزشکاران باید بگویم) تعریف موفقیت برای ورزشکاران ساده‌تر است. معمولاً هدف خیلی مشخصی مثل قهرمانی، بردن مدال طلا، هدف زمانی خاص یا شاید پیروزی در بازی وجود دارد که ورزشکار به‌سمت آن می‌رود. مایکل جردن بارها اعلام کرد هدفش این بوده است که به بهترین بازیکن بسکتبالی تبدیل شود که تاکنون دنیا به خود دیده است. او این هدف را با شش بار پیروزی در مسابقات قهرمانی ان‌بی‌اِی به اضافۀ عناوین بی‌شمار گلزنی و جوایز باارزش‌‌ترین بازیکن سنجید.

مایکل جردن می‌دانست چه وقتی باخته است، چون هدفش مشخص بود. اگر هدفی نداشته باشید، شکستی هم نمی‌تواند در کار باشد. شخصاً معتقدم دلیل اینکه بسیاری از افراد هدف‌گذاری نمی‌کنند این است که نمی‌خواهند خودشان را برای هیچ شکستی در زندگی آماده کنند. در برخی موارد همین مسئله برای بازاریابان نیز صحیح است.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
بخش اول: بازاریابی محتوایی: بازگشت به نقطۀ شروع
فصل اول: بازاریابی محتوایی چیست؟
فصل دوم: تاریخچۀ بازاریابی محتوایی
فصل سوم: چرا بازاریابی محتوایی؟
فصل چهارم: مدل کسب‌وکار بازاریابی محتوایی
فصل پنجم: چارچوب کسب‌وکار بازاریابی محتوایی
فصل ششم: شرکت‌های رسانه‌ای آینده
بخش دوم: استراتژی و محتوای جاویژۀ بازارتان را تعریف کنید
فصل هفتم: درستی بیشتر یا کمتر
فصل هشتم: بازاریابی محتوایی تحسین‌برانگیز چیست؟
فصل نهم: هدفِ حق اشتراک
فصل دهم: پرسونای مخاطب
فصل یازدهم: تعریف چرخۀ تعامل
فصل دوازدهم: تعریف جاویژۀ محتوا
فصل سیزدهم: بیانیۀ مأموریت بازاریابی محتوایی
بخش سوم: مدیریت فرایند محتوا
فصل چهاردهم: تدوین تقویم محتوا
فصل پانزدهم: مدیریت فرایند تولید محتوا
فصل شانزدهم: انواع محتوا
فصل هفدهم: یافتن دارایی‌های محتوایی
فصل هجدهم: استخراج محتوا از کارکنان
فصل نوزدهم: پلت‌فرم محتوا
فصل بیستم: برنامۀ کانال‌های توزیع محتوا در عمل
بخش چهارم: بازاریابی داستان
فصل بیست‌ویکم: رسانه‌های اجتماعی برای بازاریابی محتوایی
فصل بیست‌ودوم: سایر روش‌های ترویج محتوا
فصل بیست‌وسوم: بهره برداری از مدل تأثیرگذاران اجتماعی برای بازاریابی محتوایی
بخش پنجم: به کار انداختن محتوا
فصل بیست‌وچهارم: سنجش تأثیر بازاریابی محتوایی
فصل بیست‌وپنجم: سیر تکاملی داستان تحسین‌برانگیز

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بازاریابی پرمحتوا
نویسنده
مترجمسجاد بهجتی
ناشر چاپیانتشارات آریاناقلم
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۸۴
زبانفارسی
شابک978-600-7677-96-4
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بازاریابی پرمحتوا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بازاریابی پرمحتوا

برای دریافت کتاب بازاریابی پرمحتوا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.