معرفی و دانلود کتاب بازاریابی شفاهی

عکس جلد کتاب بازاریابی شفاهی
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی شفاهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی شفاهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازاریابی شفاهی

در دنیایی که فعلان حوزه بازاریابی برای پیشی گرفتن از یکدیگر به دنبال بهترین روش‌ها هستند، انتخاب یک مرجع موثق بسیار مشکل خواهد بود. ریحانه طاهریان ریزی در کتاب بازاریابی شفاهی گزیده‌ای از بهترین و کارآمدترین نکات را گردآوری کرده است تا به کسب و کارهای نوین سود برساند.

درباره کتاب بازاریابی شفاهی:

برای داشتن یک کسب و کار حرفه‌ای ابتدا باید اصول و روش صحیح مدیریت آن را بدانیم و به آن اشراف کامل داشته باشیم. بازاریابی علمی‌ست که امروزه در حال رشد و به روز شدن است. بنابراین اطلاع از جدیدترین روش‌ها برای جا نماندن از آخرین تغییرات بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.

بازاریابی شفاهی بر پایه توصیه‌هایی برنامه‌ریزی شده استوار است. در واقع وقتی کالایی مورد استقبال عموم مردم قرار می‌گیرد و رضایت زیادی حول مصرف آن کالا شکل می‌گیرد دیگران نیز به استفاده از آن ترغیب می‌شوند. حالا که اگر شخصی بنا به تجربه خود، سایرین را نیز به خرید آن جنس تشویق کند، بازاریابی شفاهی اتفاق افتاده است.

کتاب بازاریابی شفاهی با تمرکز بر پروژه پژوهشی که در رستوران‌های شهر تهران انجام شده است. این پژوهش با دادن راه‌کارهایی کاربردی برای استفاده از کارآمدترین ابزار بازاریابی نوین شما را در مسیر حرفه‌ای شدن یاری می‌کند. ریحانه طاهریان‌ریزی تلاش کرده تا با شفاف کردن تعریف درستی از بازاریابی شفاهی به مساله ورود کند و مخاطب را از اینکه این شکل از تبلیغات چیست و به چه چیزهایی اطلاق می‌شود، آگاه گرداند.

در مرحله دوم، این کتاب بیان شفاهی را به عنوان مهمترین ابزار این نوع بازاریابی معرفی می‌کند و با دادن راهکارهای کاربردی مسیر استفاده درست از این شیوه را به خواننده ارائه می‌دهد.

کتاب بازاریابی شفاهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

این کتاب به فعلان حوزه کسب و کار، بازاریابی، کارآفرینان و کسانی که برای پیشرفت شغلی و مالی خود نیاز به تغییراتی اصولی دارند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب بازاریابی شفاهی می‌خوانیم:

زمانی که‌ تبلیغات‌ تکنیک‌هایی را به کار می‌گیرند که باعث آزردن، رنجاندن و توهین به کسی شوند و یا عوام فریبانه باشند، مشتریان ممکن است آنرا به عنوان یک‌ اثر ناخواسته و آزار دهنده درک کنند. تبلیغات موبایلی ممکن‌ است‌ انبوهی از اطلاعات را فراهم نمایند که باعث گیجی دریافت‌کننده شوند و مصرف‌کنندگان به‌ این اطلاعات ناخواسته، به طور منفی عکس العمل نشان دهند.

چهار عامل فوق در تمامی تحقیقات انجام شده در زمینه‌ تعیین‌ نگرش مصرف‌کننده‌ نسبت‌ به تبلیغات موبایلی، به عنوان عواملی اصلی در نظر گرفته شده‌اند. به عنوان مثال تی‌ زانگ، هو و لیانگ (2004) در بررسی خود‌ با استفاده از این چهار عامل، به این نتیجه‌ رسیدند که مصرف‌کنندگان (به غیر‌ از‌ عده‌ای‌ که علاقه خاصی به این نوع تبلیغات دارند) به طور کلی نگرشی منفی نسبت به تبلیغات موبایلی دارند. (رجبیان، 1386)

تحقیق ‌حقیریان‌ و همکارانش (2005) در استرالیا نیز نشان داد که نگرش مصرف‌کننده نسبت به تبلیغات‌ موبایلی، به شدت به‌ این‌ چهار‌ عامل بستگی دارد. علاوه بر عوامل فوق، در برخی‌ تحقیقات، عوامل دیگری نیز مورد بررسی قرار گرفته‌اند که باعث‌ تعدیل نتایج تحقیقات‌ شده‌اند. این عوامل را می‌توان به صورت زیر برشمرد.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: کلیات پژوهش
فصل 2: مبانی نظری و ادبیات تحقیق
فصل 3: روش‌شناسی پژوهش
فصل 4: تجزیه و تحلیل داده‌ها
فصل 5: نتیجه‌گیری‌ها و پیشنهادات
منابع و مأخذ

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بازاریابی شفاهی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۸۸
زبانفارسی
شابک978-622-284-186-7
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بازاریابی شفاهی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بازاریابی شفاهی

برای دریافت کتاب بازاریابی شفاهی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.