معرفی و دانلود PDF کتاب کامپندیوم انار

برای دانلود قانونی کتاب کامپندیوم انار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کامپندیوم انار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کامپندیوم انار

کتاب کامپندیوم انار به بررسی بیماری‌ها، آفات، بیماری‌های فیزیولوژیک و کمبود عناصر در میوۀ انار و درخت آن می‌پردازد و اطلاعات مفیدی دربارۀ آن‌ها به شما ارائه می‌دهد.

تلاش در جهت آموزش کافی و صحیح برای تولید محصول با کمیت و کیفیت مناسب، اقدام مهمی است که به کشاورزان کمک می‌کند تا از طریق یادگیری اصول نوین و دانش‌محور، روش‌ها و فنون کشاورزی خود را اصلاح و در نتیجه بهره‌وری و سطح زندگی خود را بهبود بخشند.

کتاب کامپندیوم انار مناسب چه کسانی است؟

این کتاب به منظور توانمندسازی کشاورزان، کارشناسان و فعالان بخش کشاورزی و انتشار دانش فنی میان تولیدکنندگان برای افزایش کمیت و کیفیت تولید و نیز افزایش بهره‌وری نهاده‌های کشاورزی تهیه شده است.

کتاب پیش رو حاوی اطلاعات کاملی از بیماری‌ها، آفات، عوامل فیزیولوژیکی و کمبود عناصر غذایی، همراه با عکس‌های واضح و باکیفیت از مشکل مربوطه است که می‌تواند به صورت کاربردی و کاملاً خودکفا کشاورزان و فعالان این عرصه را جهت شناسایی و انجام اقدامات لازم به منظور پیش‌گیری و کنترل بیماری‌ها، آفات و کمبود عناصر غذایی در محصولاتشان راهنمایی کند.

در بخشی از کتاب کامپندیوم انار می‌خوانیم:

عامل بیماری سبب ایجاد طیف وسیعی از علائم در میوه و برگ‌های انار از مراحل اولیه تشکیل میوه تا زمان برداشت آن می‌شود.

سیاه‌شدگی شکوفه‌ها از علائم ابتدایی بیماری است. همچنین در نزدیکی کاسه گل میوه ایجاد نقاط تیره و مدور می‌کند و با فراهم بودن شرایط رشدی، لکه‌هایی نامنظم آب‌سوخته تمامی سطح میوه را در بر می‌گیرند که مشابه حالت آفتاب‌سوختگی است. این قسمت‌های آفتاب‌سوخته به راحتی ترک می‌خورند. در روی برگ‌ها علائمی مشابه روی میوه‌های ایجاد می‌شوند، در نهایت ضایعات پدید آمده به رنگ زرد درمی‌آیند و در نتیجه ریزش پیش از موعد برگ‌ها را سبب می‌شود.

زمستان گذرانی عامل بیماری روی برگ‌ها و میوه‌های آلوده است که خود عامل بالقوه‌ای برای جابجایی آن توسط باد و باران به مناطق عاری از بیماری است.

فهرست مطالب کتاب

بیماری‌های انار
بیماری‌های فیزیولوژیک انار
کمبود عناصر غذایی در انار
آفات انار
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کامپندیوم انار
نویسنده، ، ، ، ،
ناشر چاپیانتشارات مرجع علم
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۳
زبانفارسی
شابک978-600-8265-86-3
موضوع کتابکتاب‌های آموزش پرورش گل و گیاه
قیمت نسخه الکترونیک
۳۲۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کامپندیوم انار

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کامپندیوم انار

برای دریافت کتاب کامپندیوم انار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.