معرفی و دانلود کتاب کارآفرینی به شیوه دکتر میر عماد الدین فریور

عکس جلد کتاب کارآفرینی به شیوه دکتر میر عماد الدین فریور
قیمت:
۱۹۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کارآفرینی به شیوه دکتر میر عماد الدین فریور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کارآفرینی به شیوه دکتر میر عماد الدین فریور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کارآفرینی به شیوه دکتر میر عماد الدین فریور

تجربه دنیای امروز نشان داده‌ است که نوآوری‌های مهم و پیشرفت‌های تکنولوژیکی، در سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دولتی اتفاق نخواهد افتاد.

قابلیت تطبیق با بازار و نیاز روز، چیزی است که از یک ساختار بزرگ پیچیده‌ی تو در تو ساخته نیست و در نتیجه برای پیشرفت سریع و ارائه محصولات جدید، تنها راه مؤثر، ایجاد و توسعه شرایطی است که فعالیتهای اقتصادی کوچک بتوانند تأسیس شوند و رقابت کنند. اهمیت کارآفرینی در کشورهای بزرگ و پیشرفته، فقط به خاطر مساله ایجاد شغل نیست، بلکه دلیل اصلی آن فعالیتهای اقتصادی کوچکی است که در این کشورها به وجود آمده، رشد کرده و توانسته‌اند سهمی عمده از فن آوری روز و در نتیجه ثروت و درآمد تمام دنیا را به خود اختصاص دهند.

کارآفرینی نیز مانند هر پدیده دیگری قواعد و ملزومات ویژه خودش را دارد. سرمایه شاید مهم‌ترین نیاز برای شروع یک فعالیت اقتصادی باشد، اما به یقین همه آن نیست. دانش و توانایی مدیریت، دانش اقتصادی، شناخت اوضاع بازار و نیازهای آن و از همه مهمتر، باور داشتن این‌که «من می‌توانم، کار‌تازه‌‌ای را شروع کنم.» عامل‌هایی هستند که در تولد یک کارآفرین و ایجاد عزم و اراده در وی نقش اساسی دارند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کارآفرینی به شیوه دکتر میر عماد الدین فریور
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات فریور
سال انتشار۱۳۸۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۷
زبانفارسی
شابک978-600-5322-30-9
موضوع کتابکتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۹۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب کارآفرینی به شیوه دکتر میر عماد الدین فریور

برای دریافت کتاب کارآفرینی به شیوه دکتر میر عماد الدین فریور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.