معرفی و دانلود کتاب بازاریابی

عکس جلد کتاب بازاریابی
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازاریابی

کتاب بازاریابی نوشته‌ی برایان تریسی از مجموعه کتابخانه موفقیت، شما را با 21 دیدگاه کلیدی و پرکاربرد در زمینه‌ی بازاریابی استراتژیکی آشنا می‌کند؛ ایده‌هایی که به موفقیت شما در کسب و کار کمک خواهد کرد.

در این کتاب به شما ایده‌های اثربخشی جهت پیروزی بر رقبا و غلبه بر مشکلات آموزش داده می‌شود که می‌توانید برای بهبود نتایج بازاریابی استراتژیک خود از آن‌ها بهره ببرید تا هرچه سریع‌تر به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید. در واقع دلیل اصلی موفقیت یا شکست کسب و کارها، موفقیت یا شکست در بازاریابی است. مطابق نظریات علمی، 48 درصد شکست‌ها در کسب و کار بستگی به کاهش یا عدم تاثیرگذاری عملیات بازاریابی و فروش دارد.

برایان تریسی در کتاب بازاریابی (Marketing) به شرح و بیان مطالبی متنوع و تاثیرگذار می‌پردازد؛ مطالبی مانند: سه سوال کلیدی در بازاریابی، چهار روش برای دگرگونی در کسب و کار، بهره‌گیری از استراتژی «ضربه غافلگیرانه»، دلیل خرید مردم و ده‌ها نکته پرکاربرد دیگر.

نقطه آغازین بازاریابى موفق براى شما این است که ‌به‌ خاطر داشته باشید همیشه حق با مشترى است. آن‌ها به دلایل خود و نه براى برآورده ساختن خواسته شما اقدام به خرید مى‌کنند. مشتریان خودخواه هستند، متوقع‌اند، بى‌ترحمند، وفادار نیستند. اما همیشه حق با آن‌هاست. آن‌ها با توجه به نیازها، خواسته‌ها، امیال و اندیشه خود عمل مى‌کنند. مشتریان به محض اینکه احساس کنند جاى دیگرى فروشنده بهترى وجود دارد، خرید از شما را متوقف مى‌کنند و به سراغ فروشنده جدید مى‌روند.

توانایى شما براى ظاهر شدن مطابق میل آن‌ها و برآورده ساختن خواسته‌ها و نیازهاى آن‌ها تا حدود زیاد موفقیت شما در تجارتتان را رقم مى‌زند.

بازاریابى مهارتى است که باید آن را بیاموزید. براى آموختن این مهارت باید پیوسته برخى از ایده‌ها و نظرات را مورد توجه قرار دهید و به ‌طور منظم سؤالات حیاتى را مطرح سازید. اگر وقت صرف کنید و به سوالات مطرح شده در این کتاب جواب بدهید، به مقدار زیاد بر مهارت‌هاى بازاریابى خود مى‌افزایید.

هدف بازاریابى راهبردى این است که به شما امکان دهد که مقادیر بیشترى از کالاهاى خود را با قیمتى بالاتر بفروشید و قلمرو وسیع‌ترى از بازار را مورد استفاده قرار دهید.

رقباى شما میزان فروش، سهم شما در بازار و میزان سود شما را مشخص مى‌کنند. رقباى شما هرگز به اندازه امروز سرسخت و جدى نبوده‌اند. وظیفه شما این است که پیوسته بر آن‌ها پیشى بگیرید و بکوشید رهبرى بازار را به دست بگیرید. براى موفقیت شما حد و حدودى وجود ندارد. حد و حدود را خودتان براى خودتان در نظر مى‌گیرید.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

سخنرانی مشهور و نویسنده شناخته شده در کتاب‌های خودیاری است. او موفق به برگزاری سمینارهای زیادی در زمینه‌ی رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار شده است. امکان ندارد در ایران بخواهید موفق شوید اما نام برایان تریسی (Brian Tracy) را نشنیده باشید.

در بخشی از کتاب بازاریابی می‌خوانیم:

موضوع مهم دیگر در بازاریابى تغییر دادن قیمت‌گذارى است. باید کارى کنید که کالاها و خدمات شما در محدوده قیمت‌هاى مناسب مشتریان شما قرار بگیرد. اینگونه مى‌توانید بازارهاى به کلى جدیدى بگشایید که امروزه وجود خارجى ندارد. هنرى فورد بعد از چندین دهه تلاش تبدیل به یکى از ثروتمندترین مردان جهان شد. زیرا او از این بینش کمیاب بهره داشت. او به این نتیجه رسید که اگر تولید خود را انبوه بکند، مى‌تواند قیمت‌ها را پایین بیاورد تا اکثریت مردم آمریکا بتوانند از عهده خرید آن برآیند. او با دستیابى به این هدف، انقلابى براى همیشه در تولید و مصرف انبوه به راه انداخت.

بسیارى از شرکت‌ها توانسته‌اند با قرار دادن قیمت‌هایشان در سطحى که مشتریان بیشترى توان خرید کالایشان را داشته باشند رهبرى بازار را به دست گیرند. آنچه ما به آن رسیده‌ایم این است که هر چه سهم شما در بازار بیشتر باشد و هرچه هزینه تولید شما کمتر باشد، قیمت کمترى بر کالاى خود مى‌توانید بگذارید. ژاپنی‌ها به طرزى عالى در سالیان متمادى از این نظم پیروى مى‌کنند. اول اینکه سعى مى‌کنند براى به دست آوردن سهم بیشترى در بازار قیمت کالاى خود را در نازل‌ترین حد ممکن قرار دهند. وقتى سهم خود را در بازار افزایش مى‌دهند، از صرفه‌هاى تولید انبوه استفاده مى‌کنند و قیمت تمام شده تولید خود را به پایین‌ترین حد خود مى‌رسانند. بعد با پایین آوردن قیمت کالاى خود در بازار سهم خود را در بازار بیش از پیش بالا مى‌برند. آن‌ها با این سیاست مى‌توانند بر بسیارى از بازارهایى که به آن وارد مى‌شوند مسلط گردند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
یک: هدف تجارت
دو: چهار موضوع مهم در بازاریابى موفق
سه: سه سؤال کلیدى در بازاریابى
چهار: بررسى بازار و اطلاعات بازارى
پنج: بازاریابى مشترى‌محور
شش: چرا مردم خرید مى‌کنند
هفت: تحلیل رقابت
هشت: دستیابى به امتیاز رقابتى
نه: ترکیب بازاریابى
ده: راهکارهایى درباره جایگاه و محبوبیت
یازده: چهار اصل راهبردى بازاریابى
دوازده: انتخاب میدان بُرد
سیزده: اصول نظامى راهکار بازاریابى
چهارده: راهکارهاى بازاریابى براى به عقب راندن رقبا
پانزده: استراتژى اولین و بیشترین را تمرین کنید
شانزده: استراتژى جایى که نیستند ضربه را وارد کنید
هفده: جایى در بازار براى خود باز کنید
هجده: بازاریابى خلاق
نوزده: براى فروش از روش‌هاى دیگر بهره بگیرید
بیست: مفهوم مجموعه منابع
بیست و یک: چهار روش براى تغییر دادن تجارت خود
خلاصه و نتیجه‌گیرى

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بازاریابی
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات120
زبانفارسی
شابک978-600-118-182-5
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بازاریابی

زهرا عسگری
۱۴۰۲/۱/۳
نکات خوبی در کتاب آمده که میتواند مفید باشد
بهنام نجفی
۱۴۰۱/۸/۲۶
از بهترین هاست بخونید
سامان آرین نیا
۱۴۰۱/۱/۲۲
جامع و کامل بود ممنون
Mhdi Nasir
۱۴۰۱/۱/۹
عاشق این کتابم
دمتون گرم
نسترن مرادیانی
۱۴۰۰/۱۲/۲۳
کتاب خوبیه، پیشنهادش میدم.
کامران رشنو
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
خوب و جامع هست پیشنهاد میکنم بخونید
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب بازاریابی

برای دریافت کتاب بازاریابی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.