معرفی و دانلود PDF کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی

عکس جلد کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی
قیمت:
25000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی

کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی نوشتۀ پل هنکاک، شما را با خطاهایی که تمامی زبان‌آموزان در ابتدا مرتکب می‌شوند و شیوۀ اجتناب از آن‌ها آشنا می‌کند.

کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی (Common errors in English)، متشکل از ده فصل است و در هر فصل عناوینی مانند سفر، کار، تحصیل و خانواده ذکر شده‌اند. هر فصل از پنج بخش تشکیل شده است و روی هم بیش از 300 مثال از متداول‌ترین اشتباهات زبان انگلیسی، مانند اشتباه در کاربرد واژگان، حروف اضافه و اشتباهات دستوری بررسی شده‌اند. در پایان هر فصل تمرین‌های دوره‌ای آمده‌اند که به یادگیری بهتر نکات ارائه شده کمک می‌کنند.

توضیحاتی که پل هنکاک (Paul Hancock)، در این کتاب آورده مختصر و مفید هستند و در نتیجه به کار هر فردی می‌آیند. هر صفحه را می‌توان جداگانه مطالعه کرد و لزومی ندارد که کتاب را صفحه به صفحه و پشت سرهم خواند. در هر صفحه مثال‌های متعدد و متنوع ارائه شده‌اند و می‌توان با صرف تنها چند دقیقه وقت در روز این مثال‌ها را خواند. اگر هر روز چند دقیقه وقت بگذارید و تمرین‌ها و مثال‌ها را مرتباً دوره کنید، نتیجۀ بهتری می‌گیرید و می‌توانید اینگونه‌ اشتباهات متداول را از ذهن خود پاک کنید.

فهرست مطالب کتاب

پیش‌گفتار
1. گردش
2. در مدرسه و در محیط کار
3. در خانه
4. مردم
5. مشکلات
6. زمان
7. حروف ربط
8. دستور زبان 1
9. دستور زبان 2
10. دستور زبان 3
11. واژه نامه
12. پاسخ نامه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی
نویسنده
مترجمنرگس انتخابی
ناشر چاپیانتشارات کتابدار
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات181
زبانفارسی
شابک978-600-241-046-7
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان انگلیسی
قیمت نسخه الکترونیک
25000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی

حمید محسنی
۱۳۹۷/۶/۳۰
از جمله کتابهایی است که هر فردی برای آشنایی با گیرها و خطاهای معمول باید بخواند. بهانه و ابزار خوبی است برای تکرار و تمرین و لصلاح خطاها
فائزه میرباقری
۱۳۹۷/۸/۱
با سلام. من دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی هستم و این جزوه بسیار کاربردی است از مؤلف و و مترجمان ودستیاران این کتاب ارزشمند بسیار سپاسگذارم 💐💐با موفقیت و سلامتی روزافزون برای شما
یحیی خ
۱۳۹۷/۱۲/۱۵
من اصل انگلیسی کتاب رو خوندم بسیار متن روان و ساده‌ای دارد. به نظرم زیاد نیاز به خواندن ترجمه‌اش نیست کتاب برای سطح متوسط است
سید محمد آزاد
۱۳۹۷/۷/۲۵
سلام. بنده هم با نظر آقای محسنی موافقم.
Hanieh Mohammadi g
۱۳۹۹/۴/۱۲
به کسایی که تازه دارن زبان یاد میگیرن توصیه میکنم بخوننش
Somayeh Binaeifar
۱۴۰۰/۵/۴
من خوشم اومد، دنبالش بودم، استفاده کردم
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی

برای دریافت کتاب اشتباهات متداول در زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.