معرفی و دانلود PDF کتاب تیرانداز ماهر (شورش مسلحانه)

عکس جلد کتاب تیرانداز ماهر (شورش مسلحانه)
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تیرانداز ماهر (شورش مسلحانه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تیرانداز ماهر (شورش مسلحانه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تیرانداز ماهر (شورش مسلحانه)

کتاب مصور تیرانداز ماهر (شورش مسلحانه) نوشته‌ی کالین هاروی، به ماجرای فداکاری‌های یک جنگجو برای شکست دادن دشمن در میانه‌ی جنگ جهانی دوم می‌پردازد.

شخصیت اصلی داستان یک تک تیرانداز آمریکایی است که جناح متفقین (انگلستان، فرانسه و...) می‌خواهند از وی برای گمراه کردن ارتش نازی‌ها استفاده می‌کنند تا بتوانند در عملیاتی به نام بارکلی موفق شوند. فرمانده‌ی ارتش از او می‌خواهد که به خرابکاری بپردازد و حواس هیتلر را از نقشه‌ی اصلی آن‌ها منحرف کند. کالین هاروی (Colin Harvey) در این کتاب از شخصیت‌های حقیقی تاریخ مانند وینستون چرچیل هم استفاده کرده است.

کتاب مصور تیرانداز ماهر (Sniper Elite 4) به گوشه‌ای از تاریخ می‌پردازد و اگر قصد آشنایی با اتفاقات جنگ جهانی دوم دارید و در کنار آن دوست دارید از یک داستان مهیج لذت ببرید این کتاب برای شما گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تیرانداز ماهر (شورش مسلحانه)
نویسنده
مترجمامیرمهدی صمدی
ناشر چاپیانتشارات آرمان رشد
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۶
زبانفارسی
شابک978-600-9870-97-4
موضوع کتابکتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب تیرانداز ماهر (شورش مسلحانه)

برای دریافت کتاب تیرانداز ماهر (شورش مسلحانه) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.