معرفی و دانلود PDF کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان

عکس جلد کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان
قیمت:
75000 تومان - 13.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان

کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان به قلم استوارت گوردون دبلیو علاوه بر شرح مهم‌ترین مطالب و نکات ورزش والیبال، تمرینات کاربردی و مفیدی را در این زمینه به شما آموزش می‌دهد.

درباره کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان:

در عصر حاضر ورزش امری بسیار مهم محسوب می‌شود، زیرا در شرایط زندگی ماشینی امروز که فعالیت‌های بدنی بسیار کم شده، ورزش را می‌توان وسیله‌ای مطبوع برای تجدید قوای افراد جامعه و حفظ سلامت روحی و جسمی آنان در نظر گرفت.

در زندگى امروزى از کارهاى دشوار و پرتحرک دیگر خبرى نیست. اکنون بیشتر کارها به صورت ماشینی و وسیع انجام می‌شوند و هیچگونه فعالیت سنگینی وجود ندارد. این مسئله برای سلامت بدن اصلا مفید نیست. به همین دلیل انتخاب رشته‌ی ورزشی مناسب در طول روز ضروری است و منجر به افزایش توانایی‌های ذهنی و جسمی خواهد شد.

امروزه والیبال یکى از ورزش‌هاى مهیج و پرطرفداری به شمار می‌آید که در سرتاسر جهان، در سطوح مختلف و نیز به شکل‌هاى متفاوت، توسعه پیدا کرده است و هر روز نیز براى گسترش آن تلاش‌های زیادی مى‌شود. این گسترش به شیوه‌هاى مختلفى از جمله انتشار کتب، جزوات، مقالات و... صورت مى‌گیرد. کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان (Volleyball drills for champions) نیز که یکى از کتب آموزشى به ویژه در سطوح قهرمانى است، سعی دارد تا با ارائه‌ی شیوه‌هاى تمرینى مناسب و کاربردی شما را به یادگیری این ورزش پرهیجان ترغیب نماید.

مطالعه کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مارى وایز (Mary Wise) کتاب حاضر را جهت راهنمایی برای مربیان والیبال نوشته است.

در بخشی از کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان می‌خوانیم:

دریافت توپ به حرکت مناسب پا، شکل گیری ساعد و زمان دقیق ارسال توپ نیاز دارد. هنگام وضعیت آماده دریافت کننده در یک حالت آرام و متعادل قرار دارد و آمادگی حرکت کردن به هر طرف را دارد. با پایی که به توپ نزدیک‌تر است گام برمی دارد و در یک خط مستقیم در پشت توپ قرار می‌گیرد، در حالی که تنظیم کردن و شکل دادن ساعد را نیز شروع می‌کند.

درست قبل از دریافت توپ، پاها از هم فاصله می‌گیرند و یک وضعیت استقرار مناسب ایجاد می‌کنند و ساعد به طور کشیده آماده تماس با توپ می‌شود. ساق و ران با یک زاویه 45 درجه نسبت به هدف حرکت می‌کنند. بازیکن تقریبا حدود 30 سانتی متر جلوتر از زانوها، و در فاصله بین ران تا زمین به توپ ضربه می‌زند و با بالا بردن مختصر ساعد عمل ادامه حرکت به سوی هدف را انجام می‌دهد. اگر این حرکات دقیق اجرا شوند، ورزشکار به طور طبیعی عمل انتقال وزن به جلو را انجام خواهد داد.

فهرست مطالب کتاب

راهنماى تصاویر
مقدمه
مقدمه مترجمان
راهنماى تمرین
فصل اول- سرویس
فصل دوم- ارسال با ساعد
فصل سوم- پاس
فصل چهارم- آبشار
فصل پنجم- دفاع روى تور
فصل ششم- توپ‌گیرى
فصل هفتم- طرح تمرین تغییر رفتار در محل تمرین

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان
نویسنده
مترجماسفندیار خسروى زاده، عابده حقدادى
ناشر چاپیانتشارات بامداد کتاب
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات193
زبانفارسی
شابک979-964-8131-64-1
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
75000 ت - 13.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان

پریسا رحمانی فر
۱۴۰۱/۱۱/۲۱
کتاب خیلی خوبی بود و تمرینات خوبی داشت
کاویان احمدی
۱۴۰۱/۴/۳
کتاب خوبیه برای تقویت
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان

برای دریافت کتاب تمرینات والیبال برای قهرمانان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.