معرفی و دانلود کتاب شاعرانه‌های یک مرد برفی

عکس جلد کتاب شاعرانه‌های یک مرد برفی
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شاعرانه‌های یک مرد برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شاعرانه‌های یک مرد برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شاعرانه‌های یک مرد برفی

کتاب شاعرانه‌های یک مرد برفی به قلم محمدعلی قجه، رمانی با مضمون اجتماعی و عاشقانه است و داستان رازآلود شاعر جوانی را به تصویر می‌کشد که زندگی از هم پاشیده‌ای دارد و در تلاش است تا دوباره آن را از نو بسازد؛ راهی دشوار و پرپیچ‌و‌خم که شجاعت زیادی برای به پایان رساندن آن نیاز است.

کتاب شاعرانه‌های یک مرد برفی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب به علاقه‌مندان به رمان‌های اجتماعی و عاشقانه ایرانی پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب شاعرانه‌های یک مرد برفی می‌خوانیم:

نفسش گرفت و اشکش درآمد. تلخ بود تا آن حد که حتی بر زبان آوردنش آزارش می‌داد اما باید می‌گفت و سبک می‌شد. «شعرهاش عالی بود. قلمش که روی کاغذ می‌رفت معجزه می‌کرد. باهاش آهنگ می‌خوندیم و داشتیم پا می‌گرفتیم. اون شعر می‌گفت، من تار می‌زدم و برادرت خواننده‌اش بود. یه گروه دوست‌داشتنی و از بطن مردم. کم‌کم حرف‌هامون واقعی شد و به دل خیلی‌ها نچسبید. بهش گفتم که دست برداره ولی گوش نداد. گفت نمی‌تونم چشمم رو به بدبختی‌ها ببندم و به روی خودم نیارم. از بدبختی‌ها نوشت و من نواختم و برادرت خووند.

روزی نبود که طرفدارها دور و برمون نباشن، ذره‌ذره خار شدیم توی گلوی سیاه‌دل‌ها. برامون راحت و آسون پاپوش درست کردن. یه سری به اسم دوست اومدن سراغمون. من فهمیدم و هشدار دادم ولی برادرم ساده‌دل بود و فریب خورد حتی حرف زنشم گوش نداد. انگار کور و کر شده بود. هر شب می‌رفت ولگردی و عیاشی. با پولش خوشگذرونی می‌کرد و مرتب خرج پشت خرج. مست می‌شد و نمی‌فهمید چه بلایی داره سرش میاد. دو سه بار با زن‌های ولگرد گرفتنش و آبرومون رفت. بعد بردنش سراغ دود و دم اون قدر که دیگه غرقش شد. یه موقع به خودمون اومدیم و دیدیم همه چی مون ویرون شده. زنشم ولش کرد و رفت. بعد از اون دیگه حرفی برای گفتن نداشتیم و از هم جدا شدیم. ما باهم ما بودیم و وقتی جدامون کردن نابود شدیم.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شاعرانه‌های یک مرد برفی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات زرین اندیشمند
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۸۳
زبانفارسی
شابک978-622-7591-09-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شاعرانه‌های یک مرد برفی

منیر تیموری
۱۴۰۰/۷/۱
سلام وخسته نباشید خدمت نویسنده گرامی مثل همیشه عالیییییی بود من که خیلی لذت بردم این داستان نشون میداد که یک لحظه انتخاب نادرست باعث نابودی ادمها میشه درسته که در این کتاب پایانش خوب بود ولی در واقعیت بیشتر خوب نمیشه ودر نابودی باقی میمونه امیدوارم تموم ادمهای دنیا همیشه تصمیمات درستی بگیرن وخدا دل هممونو از کینه پاک کنه ممنون ازتون امیدوارم مثل همیشه بدرخشین🌷🌷🌷🌷
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب شاعرانه‌های یک مرد برفی

برای دریافت کتاب شاعرانه‌های یک مرد برفی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.