معرفی و دانلود کتاب کارآگاه نلی 5: اشباح در فروشگاه

عکس جلد کتاب کارآگاه نلی 5: اشباح در فروشگاه
قیمت:
۲۱۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کارآگاه نلی 5: اشباح در فروشگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کارآگاه نلی 5: اشباح در فروشگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کارآگاه نلی 5: اشباح در فروشگاه

شبحی سرگردان در فروشگاه! کتاب کارآگاه نلی 5: اشباح در فروشگاه به قلم مارتین ویدمارک، یکی دیگر از ماجراهای هیجان‌انگیز کارآگاه نلی را به تصویر می‌کشد. او اینبار به دنبال یک شبح خرابکار در فروشگاه است! نلی یک شب تمام در فروشگاه کشیک می‌دهد تا این شبح سرگردان را پیدا کند اما خیلی زود به این نتیجه می‌رسد که ماجراهای دیگری به جز شبح پشت پرده است.

درباره‌ی مجموعه کارآگاه نلی:

شخصیت اصلی این مجموعه‌ی جذاب و پرهیجان دختری به نام نلی راپ است که با کنجکاوی و جسارت همیشه دنبال ماجراجویی است. او و سگش (لندن) در هر داستان به ماموریت کارآگاهی جدیدی می‌روند. این تیم دو نفره‌ی جسور در این ماموریت‌های غیرقابل پیش‌بینی با پیچیدگی‌ها و رازهایی درباره‌ی هیولاها و اشباح مواجه می‌شوند که باید از آن‌ها سردربیاورند و پاسخ معماهایشان را پیدا کنند.

مجموعه‌ی کارآگاه نلی (Monsteragentin Nelly Rapp) شش جلد دارد و در هر داستان شخصیت‌هایی جدیدی به قصه اضافه می‌شوند که ماجراها را پیچیده‌تر و البته جذاب‌تر می‌کنند. مارتین ویدمارک نویسنده‌ی مشهور کودک و نوجوان، در این مجموعه‌ی پرطرفدار داستان‌هایی پرکشش را به تصویر کشیده که مورد علاقه‌ی بسیاری از کودکان و نوجوانان است. تصویرسازی داستان‌های کارآگاه نلی نیز جذابیت خودش را دارد و به خوبی مکمل ماجراهای هر داستان است.

کتاب کارآگاه نلی 5: اشباح در فروشگاه مناسب چه کسانی است؟

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به داستان‌های ماجراجویانه و هیجان‌انگیز را به خواندن کتاب اشباح در فروشگاه (Der Geisterladen) دعوت می‌کنیم.

با مارتین ویدمارک بیشتر آشنا شویم:

وی نویسنده‌ی سوئدی کودک و نوجوان است. ویدمارک در اوایل دهه هشتاد به استکهلم مهاجرت کرد و از همان زمان به نوشتن شعر و داستان برای کودکان پرداخت. تجربه‌ی سال‌ها دبیری و تدریس، بسیار به مارتین ویدمارک (Martin Widmark) در شناخت ذهنیت کودکان، و نوشتن داستان‌هایی مطابق با سلیقه‌ی آن‌ها کمک کرده است. برخی از آثار او عبارتند از: «ماجرای سیرک، ماجرای فوتبال، ماجرای الماس.»

در بخشی از کتاب کارآگاه نلی 5: اشباح در فروشگاه می‌خوانیم:

نگهبان گفت: «تولو اینجا فروشنده بود، البته تقریباً صدسال پیش مرده. یک وقتی این فروشگاه مال او بوده. البته این‌طور که تعریف می‌کنند، اواخر قرن 19، یک‌سری کارهای بد انجام داده، مثلاً سر مردم کلاه گذاشته و گران‌فروشی کرده. بدتر از آن، وزنه‌های ترازو را تغییر داده. قبلاً تمام اجناس را نسبت به وزن آن‌ها می‌فروختند. بله، آن‌موقع‌ها بسته‌بندی وجود نداشت. می‌دانی. آرد، شکر، نمک و قهوه. مثلاً یک پاکت قهوه را روی یک کفۀ ترازو می‌گذاشتند و روی کفۀ دیگر ترازو، وزنه‌ای به همان اندازه‌ای که مشتری جنس می‌خواست، می‌گذاشتند. هر وقت هر دو کفه هم‌وزن می‌شدند، یعنی مقدار جنس مشخص شده بود. اما تولو...»

بقیۀ جملۀ نگهبان را ادامه دادم و گفتم: «وزنه‌ها را تغییر داده بود، طوری‌که مشتری‌ها همیشه کمتر از پولی که می‌دادند، جنس می‌گرفتند. درسته؟»

نگهبان گفت: «دقیقاً. اما مردم متوجه تقلّب و حقّه‌بازی او شدند و او را از شهر بیرون کردند.»
گفتم: «حقّش بود. پست‌فطرت! بعد چه بلایی سرش آمد؟» بله، تولو، بالاخره مجبور شد به آمریکا مهاجرت کند. آن جا هم در فقر و تنگ‌دستی از دنیا رفت.

فهرست مطالب کتاب

بررسی مجانی اشباح
صدای جیغ از داخل سردخانه
تو اصلاً چه می‌خواهی؟
نفرین طلا
درِ آسمان بسته است
شیرینی و جوهر برای موارد ضروری
یک رعد و برق؟ 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کارآگاه نلی 5: اشباح در فروشگاه
نویسنده
مترجممسعود حجوانی
ناشر چاپینشر پیدایش
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۲
زبانفارسی
شابک978-964-349-870-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک، کتاب داستان و رمان نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
۲۱۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب کارآگاه نلی 5: اشباح در فروشگاه

برای دریافت کتاب کارآگاه نلی 5: اشباح در فروشگاه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.