معرفی و دانلود کتاب جاودانه ها پائولو کوئیلو

عکس جلد کتاب جاودانه ها پائولو کوئیلو
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب جاودانه ها پائولو کوئیلو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جاودانه ها پائولو کوئیلو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جاودانه ها پائولو کوئیلو

گزیده سخنان عارفانه و عاشقانه پائولو کوئیلو

آثار پائولو کوئیلو نویسنده برزیلی طی سالهای اخیر همزمان با چاپ گسترده آنها در ایران در رده بهترین آثار در زمینه اشراق،عرفان و عشق در حوزه جهان مسیحی قرار گرفته است. نوشته های پائولو کوئیلو غالبا از زبان انگلیسی به فارسی ترجمه می شود و گرچه ممکن است در این تبدیل دچار کاستی هایی گردد اما در ترجمه هنوز اصالت، پویایی و بلاغت خود را حفظ نموده و هنوز مفهوم ناب آنها انسان را به وجد می آورد.

پائولو با آنکه در دوران نوجوانی متحمل سختی های زیادی از بابت عدم درک خواسته هایش توسط والدین گردید اما روح نا آرام و کمال طلبش پس از افت و خیز های فراوان توانست علیرغم دشواری ها راه خود را بیابد و بالاخره گمشده خویش را در نویسندگی بیابد.

شیوه داستانی کوئیلو در کتابهایش خواننده را جذب می کند و روش وی در نشان دادن طی طریق معنوی از طریق سفر و همزمان با آن اشراق و کشف و شهود او را از دیگر همگنانش ممتاز ساخته است. گرچه کوئیلو فردی مسیحی و آثارش غالباً از جنبه های دین مسیحیت بهره برده و عرفان، اشراق و عشق او رنگ و بوی مذهبی دارد اما نمی توان کتمان کرد عقاید او تحت تأثیر ادیان بزرگ و مذاهب ابتدایی دیگر جز مسیحیت قرار دارد. او می کوشد مجموعه عقاید نوآورانه اش در باب عشق به خداوند، محبت به همنوع ،نوع دوستی وکمک به دیگران را در قالبی نو ارائه کند. در دیدگاه او تسامح و تساهل نسبت به خطا و عیوب دیگران اصلی مهم است و از این طریق می کوشد بینش خواننده را نسبت به زندگی عوض کند. او خواننده را ترغیب می کند از طریق ایمان به خدا و اشراق معنوی و شخصی دیدش نسبت به جهان اطراف را اصلاح کند، ساده و بی آلایش ،بدون حرص و طمع، بدون بدبینی و بالاخره با عفو و بخشش با دیگران و با دنیای اطرافش برخورد کند.

در بخش اول این کتاب مختصری از زندگینامه کوئیلو و در بخش دوم آن جاودانه ها شامل عارفانه ها و عاشقانه ها و نکات اخلاقی عمیق او که از چند کتاب مختلف جمع آوری گردیده آورده شده است.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
زندگی نامه
جاودانه ها
منابع و مآخذ

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جاودانه ها پائولو کوئیلو
نویسنده
ناشر چاپینشر وزرا
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۹۰
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های ادبیات جهان
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جاودانه ها پائولو کوئیلو

یونس سلیمانی
۱۳۹۵/۶/۶
کتاب بسیار مفیدی بود. لطفا آثار دیگه پائولو کوئیلو رو هم در اپلیکیشن قرار بدید.
مهدی رحمانی
۱۳۹۷/۵/۲۵
داستان جذاب و ترجمه روان، پیشنهاد میدم بخونید
null null
۱۳۹۶/۷/۳۰
خیلی مفید و عالی همه کتاباشون هم مناسبن
Diana Ft4
۱۳۹۶/۱/۲
کوئیلو یکی از بهترین نویسنده هاست. بی‌نظیره.
م اشرفی
۱۴۰۰/۳/۱۱
جذاب پرشور بسیار لذت بخش
null null
۱۳۹۶/۸/۱
حتما دانلود کنید
null null
۱۳۹۶/۸/۱
خیلی برنامه عالی هستش
صاحب نژادحسینی
۱۳۹۵/۹/۱۲
خیلی عالی است
صاحب نژادحسینی
۱۳۹۵/۹/۱۲
پائولوکویلو از استادان من است
مشاهده همه نظرات ۹

راهنمای مطالعه کتاب جاودانه ها پائولو کوئیلو

برای دریافت کتاب جاودانه ها پائولو کوئیلو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.