معرفی و دانلود کتاب رستگاری در تاریکی: همه چیز در جهت خیر و صلاح شماست

عکس جلد کتاب رستگاری در تاریکی: همه چیز در جهت خیر و صلاح شماست
قیمت:
25000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب رستگاری در تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رستگاری در تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رستگاری در تاریکی: همه چیز در جهت خیر و صلاح شماست

راهنمای یافتن آرامش و ایمان در روزهای سخت! جول اوستین نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز است که در کتاب رستگاری در تاریکی به افراد آموزش می‌دهد چگونه از دوران رنج و سختی عبور کرده و در نهایت به آرامش و ایمان برسند. این اثر با استناد به منابع دینی و داستان‌های واقعی نوشته شده و توانسته به افراد بسیاری در سراسر جهان کمک کند.

درباره کتاب رستگاری در تاریکی:

زمانی که به رستگاری و برکت می‌اندیشیم، معمولا رویدادهای خوبی که آرزوی آن‌ها را داریم به ذهنمان می‌رسد. روزی که رئیسمان یک موقعیت جدید کاری به ما پییشنهاد دهد، زمانی که فرزندمان متولد شود یا وقتی که بعد از مدت‌ها کلنجار رفتن با یک بیماری بالاخره طعم سلامت را بچشیم و خوشحال باشیم. خیلی خلاصه، رستگاری در تصور اکثر افراد یعنی اینکه همه چیز به میل آن‌ها پیش برود. آیا کسی را می‌شناسید که در این شرایط باز هم از خدا، تقدیر و خانواده‌اش ناراضی باشد؟ احتمالا خیر، چون شکرگذاری و امیدواری زمانی که غرق در نعمت‌ها هستیم کار آسانی است. بیشتر افراد بر این باورند که رستگاری در لحظاتی که با سختی‌های گوناگون دست و پنجه نرم می‌کنیم یافت نمی‌شود، اما جول اوستین با این حرف موافق نیست. او در کتاب رستگاری در تاریکی (Blessed in the darkness) به زیبایی باور افراد درباره خوشبختی را به چالش می‌کشد و با روایت داستان‌هایی واقعی به خوانندگان یاد می‌دهد چگونه ایمان خود را هنگام عبور از دوران تاریک و تلخ زندگی حفظ کنیم.

جول اوستین در این اثر کاربردهایی عملی و بینش‌هایی جدید به مخاطب ارائه می‌دهد که هدف آن‌ها کمک برای حفظ اعتماد به خدا در روزهایی است که این کار به نظر غیرممکن می‌آید. به عقیده او پس از پشت سر گذاشتن چالش ها نه تنها رشد خواهد کرد، بلکه خواهیم دید که چگونه همه چیز با هم به نفع ما عمل می‌کند. این کشیش و نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز انسان‌ها را مانند دانه‌هایی می‌بیند که لازم است که برای رشد در جایی تاریک کاشته شوند. در حقیقت این روزهای تاریک و بی‌نور هستند که ما رستگاری خود را به آن‌ها مدیون هستیم و به همین لازم است مفهوم رستگاری و خوشبختی را از نو بررسی کنیم.

در نکوداشت کتاب رستگاری در تاریکی:

- جول اوستین در این اثر، بر آن است که به تاریک‌ترین دوران زندگی شما نور شادی ببخشد. (Amazon)

کتاب رستگاری در تاریکی مناسب چه کسانی است؟

اگر در جستجوی راهنمایی برای گذراندن لحظات سخت زندگی هستید، کتاب رستگاری در تاریکی را از دست ندهید.

با جول اوستین بیشتر آشنا شویم:

جول اوستین (Joel Osteen) کشیش ارشد کلیسای لیک‌وود در هیوستون تگزاس است. برنامه هفتگی او در تلویزیون ایالات متحده آمریکا میلیون‌ها نفر تماشاگر دارد اما عمده شهرت او در ایران به واسطه کتاب‌هایی است که درباره ایمان، خودسازی و موفقیت تالیف کرده است. اوستین نویسنده یازده کتاب پرفروش در آمریکا است و توسط انتشارات مختلفی به عنوان یکی از تأثیرگذارترین رهبران مسیحی در جهان شناخته می‌شود. از سایر آثار او که به زبان فارسی ترجمه شده‌اند می‌توان به «احساسات منفی را خالی کنید»، «می‌توانی اگر بخواهی»، «آرامش در پرتو ایمان» و «فراتر از محدودیت» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب رستگاری در تاریکی می‌خوانیم:

هنگامیکه شما با شرایط و موقعیت‌های تاریک مواجه می‌شوید، این باعث می‌شود، سخت‌تر و محکم ترهمچون فولاد شوید. مکان‌ها و شرایط تاریک همان چیزهایی هستند که باعث شود فردی شوم، که امروز هستم. من اوقات و شرایط خوب و مساعد را دوست دارم. من هرآنچه مطابق میلم باشد را ترجیح می‌دهم. من به شرایط سخت و تاریک هیچ اعتقادی ندارم. اما لحظات، دوران خوبی نبودند که برای من بهترین شرایط را ایجاد کنند. شب‌های تنهایی، زمانی بود که تصور نمی‌کردم بتوانم این کار را خودم انجام دهم، زمان‌هایی که هیچگونه راه حلی نمی‌دیدم، آن هنگام آموختم چگونه عبادت و راز و نیاز کنم، آن وقت بود که ایمان و اعتقادی راسخ به خداوند پیدا کردم، آن هنگام ایمانم عمیق‌تر و بیشتر شد. درباره شرایط و موقعیت‌های تاریک اعتراض نکنید؛ در این شرایط تاریک و سخت موهبت‌ها و نعمت‌هایی نهفته است. خداوند درحال برنامه ریزی و کار روی زندگی شماست که تنها در شرایط مصیبت و رنج عملی می‌شود.

هنگامیکه پدرم در گذشت، ابتدا تلاش کردم تا بیاموزم چگونه دیگران را سخنرانی کنم. از اینکه در مقابل مردم بایستم، هراس داشتم. شب‌هایی بود که پس از شام به خلوتگاه خودم می‌رفتم و عبادت می‌کردم. ویکتوریا به دنبال من می‌گشت و از فرزندانم سراغ مرا می‌گرفت و می‌گفت: (پدرتان کجاست؟) او مرا در اتاق خودم در حال عبادت پیدا می‌کرد. حقیقت این است که من هرگز مانند آن زمان اینگونه خالصانه و از ته دل دعا نکرده بودم. هنگامیکه همه چیز مطابق میل من بود، هیچ گاه برای نزدیکی به خدا به خودم زحمت نداده بودم. شرایط و مکان‌های تاریک و دشوار بودند که به من کمک کردند تا قدرت و نیروی معنوی و روحانی خودم را پرورش دهم، با این وجود آنچه را که تجربه می‌کردم و با آن روبه رو می‌شدم دوست نداشتم، آشفتگی‌ها و ناخوشایندی‌ها باعث رشد من شد. من آن شرایط سخت را با هیچ چیز عوض نمی‌کنم. آن‌ها باعث پیشرفت و رشد من شدند.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: رستگاری در دل تاریکی
فصل دوم: فرصت‌ها و فصل‌های تاریک
فصل سوم: محرومیت و رنج‌های پنهانی
فصل چهارم: اعتماد بی‌قید وشرط
فصل پنجم: رنج و زحمت خود را بیهوده هدر ندهید
فصل ششم: رستگاری توسط دشمنانتان
فصل هفتم: همه چیز خیر وبرکت است
فصل هشتم: هیچ چیز در دنیا از بین نمی‌رود
فصل نهم: مشکلات وسیله حرکت شما هستند
فصل دهم: دست کشیدن، رها کردن، نه فراموش کردن
فصل یازدهم: تراز و تعادل در حساب‌ها
فصل دوازدهم: ایمانی فراتر در میانه راه
فصل سیزدهم: لنگر انداختن در ساحل امید
فصل چهاردهم: خداوند شما را به سمت اهدافتان هدایت می‌کند
فصل پانزدهم: به نشناخته‌ها قدم بگذارید
فصل شانزدهم: من همچنان ایستادگی می‌کنم
فصل هفدهم: رویای خود را به یاد بیاورید
فصل هجدهم: پایان مورد انتظار
سپاسگزاری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رستگاری در تاریکی: همه چیز در جهت خیر و صلاح شماست
نویسنده
مترجمفاطمه جعفری
ناشر چاپیانتشارات الینا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات288
زبانفارسی
شابک978-622-7009-76-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
25000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رستگاری در تاریکی

Alireza Karimi
۱۴۰۲/۱/۱۴
در ابتدا فکر میکنید نویسنده داره چرت و پرت میگه ولی بمرور که میرید جلو و بیشتر مطالعه میکنید اینقدر مثال از دیگران میزنه (که البته صحت بعضی هارو میتونید در گوگل بررسی کنید) میفهمید چقدر احمقانه از پس مشکلات عبور کردید یا شایدهم هنوز درونش دست و پا میزنید
مثل امتحانات دوران ابتدایی یا زمانیکه که یک
دیکته رو نمره کم میگرفتید رو یادتونه؟ الان میدونید که افسوس اونهمه استرس و اشک رو نداشت، داشت؟ خنده داره
اگر الانم همینحوری ادامه میدید پس در آینده هم مطمین باشید افسوس ثانیه‌هایی رو که دارید بد میگذرونید رو خواهید خورد
ندا کرمی
۱۴۰۱/۱/۲۷
در کل اکثر کتاب‌های جول آوستین واقعا جالبه آدم با خواندن یا گوش دادن کتابهای نوشتاری و صوتی ب آرامش میرسه و آنقدر نگران نیست برای آینده و خوندنش دیدگاه آدم رو تغییر میده نسبت ب خدا و مسائل دینی
پریسا جلیلیان
۱۴۰۱/۵/۹
چقدر دنیا از دید جول اوستین زیبا و پر معنا هستش این کتاب در اوج نا امیدی به انسان امید زندگی میده و به هر لحظه زندگی معنا میدهد.
حجت شریفی
۱۴۰۱/۴/۲۰
در روزهای خاصی که بودم واقعا به من کمک کرد تا ایمانم به خدا را حفظ کنم و با آرامش و توکل بر خدا زندگی کنم
مریم سجوقچی
۱۴۰۱/۴/۱۸
جوئل واقعا بینظیره گفته هاش انرژی مثبت میده وباخواندن این کتاب دید انسان نسبت به اتفاقات بد توزندگی تغییر میکنه
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب رستگاری در تاریکی

برای دریافت کتاب رستگاری در تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.