معرفی و دانلود کتاب رازهای معنوی برای شاد زیستن

عکس جلد کتاب رازهای معنوی برای شاد زیستن
قیمت:
۲۵۹۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب رازهای معنوی برای شاد زیستن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رازهای معنوی برای شاد زیستن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رازهای معنوی برای شاد زیستن

کتاب رازهای معنوی برای شاد زیستن، تجربه‌ای گران‌بها و مفید از حسین رهیاب است، زیرا در این کتاب کوشیده تا با استفاده از روایات معصومین (ع) و داستان‌های دینی، قدمی در جهت آشنایی با این متون بسیار غنی بردارد.

داشتن علاقه و شور و شوق به چیزی، ممکن است به پیروزی و موفقیت منجر شود، اما در واقع به مفهوم لذت بردن از آن نیست. زیرا اگر عامل و انگیزه و دلیلی نباشد، انجام یک کار کم‌کم به حالت عادی و تکراری در می‌آید و موجب بی‌علاقگی انسان می‌شود.

این خطری است که حتی موفق‌تریں افراد را تهدید می‌کند، تا چه رسد به انسانی‌های عادی. نداشتن علاقه به کار و لذت نبردن از آن، باعث رکود سکون ذهنی انسان می‌شود و تحرک را از افراد سلب می‌کند، در حالی‌که قانون کامیابی به ما می‌گوید اگر موفقیت ماندگار می‌خواهید، کارتان را دوست بدارید و از انجام آن لذت برید.

اگر علاقه‌مند به یک ساعت شادی هستید، چرتی بزنید، اگر خواهان یک روز شادی هستید به مسافرت بروید؛ اگر به دنبال نشاط یک هفته‌ای هستید، به مرخصی بروید، اگر شیفته‌ی شادی یک ماهه هستید، ازدواج کنید! اگر خوشی یک ساله می‌خواهید ثروتی به ارث ببرید! اما اگر خواهان شادی برای تمام عمر هستید، از کاری که می‌کنید لذت ببرید.

در بخشی از کتاب رازهای معنوی برای شاد زیستن می‌خوانید:

علت شکست و ناکامی و یا پیشرفت نکردن خیلی از افراد، بی‌علاقه بودن‌شان به کاری‌ است که به آن مشغولند؛ زیرا آن‌ها از کار خود لذت نمی‌برند و به اجبار و فقط برای گرفتن حقوق‌ به آن تن داده‌اند، همیشه منتظر پایان روز، تعطیلات‌، مرخصی و در نهایت بازنشستگی هستند؛ در نتیجه کارها را نیز با تنبلی و بی‌حوصلگی انجام می‌دهند و به خود و کارشان زیان می‌رسانند. اگر هر کار از ته دل و عمق جان انسان انجام نشود، به واقع حق آن کار، ادا نشده است‌، حتی اگر «انجام‌» هم شود. اما تجربه ثابت کرده است که در این موارد چون افراد انگیزه و علاقه‌ای به کارشان ندارند، به معنی واقعی نیز از «انجام‌» کارشان روی‌ گردانند؛ انجام کار توسط این افراد فقط در حد «سرهم‌بندی‌» انجام می‌شود و به همین جهت پیشرفت و تحول و نوآوری نیز پدید نمی‌آید.

فهرست مطالب کتاب

یادداشت نویسنده
راز اول: داشتن عشق و انگیزه
راز دوم‌: تمرکز حواس و نگرش مثبت‌
راز سوم: دور ریختن الگوهای مخرب‌
راز چهارم: الگوگیری و تجربه‌آموزی‌
راز پنجم: مطالعه و تلاش برای کسب دانش‌
راز ششم‌: داشتن یک همسر حامی‌
راز هفتم: استفاده از فرصت‌
راز هشتم: نظم و انضباط در زندگی‌
راز نهم‌: خدمت به مردم‌
راز دهم: تواضع‌، سادگی و گذشت‌
نکته‌ها و توصیه‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رازهای معنوی برای شاد زیستن
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۸۴
زبانفارسی
شابک978-964-236-448-0
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۹۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رازهای معنوی برای شاد زیستن

طاهری اسماعیل
۱۳۹۹/۱۰/۱۹
این کتاب عالیه ارزش چند بار خوندن داره
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب رازهای معنوی برای شاد زیستن

برای دریافت کتاب رازهای معنوی برای شاد زیستن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.