معرفی و دانلود کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر

عکس جلد کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر
قیمت:
46800 تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر

مایکل متیوس در کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر، به شما یک تمرین دقیق و رژیم غذایی ارائه می‌دهد تا به حداکثر نتیجه در حداقل زمان برسید.

با کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر (Bigger leaner stronger)، می‌توانید در سه ماه اول بدنسازی 4.5 تا 7 کیلوگرم عضله بدست آورید. این یک تغییر خیلی عالی است. مردم حتماً از شما درباره توصیه‌های تمرینی خواهند پرسید. حتی اگر شما یک مبتدی در بدنسازی هم نیستید، می‌توانید در هفته 450 گرم توده بدون چربی بدست آورید، تا جایی که از سایزتان راضی باشید.

اگر هدف شما تنها چربی‌سوزی است، این کتاب به شما نشان می‌دهد که چگونه 900-450 گرم از چربی‌ها را در هفته بسوزانید و چگونه به این روند ادامه دهید.

مهم نیست که فکر می‌کنید چقدر ژنتیک بدی دارید، مهم نیست چند بار بعد از تمرینات احساس شکست کرده‌اید، قطعا به طور مثبت می‌توانید همانطور که رویای آن را دارید، بدن‌تان را کات و عضلانی کنید.

چرا بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر متفاوت است؟

• نیاز نیست صدها دلار در ماه برای مکمل‌های بی‌ارزش که در تبلیغات شیادی استروئید معرفی می‌کنند، خرج کنید.

• نیاز نیست به طور مداوم روال ورزش خود را تغییر دهید، برای اینکه عضلات خود را «گیج» کنید. مایکل متیوس (Michael Matthews)، نویسندۀ کتاب، کاملاً مطمئن است که عضلات فاقد توانایی‌های شناختی هستند، بنابراین این کار تنها خود شما را گیج می‌کند.

• نیاز نیست هر روز یک سطل پودر پروتئین را خالی کنید، این پروتئین‌ها آن‌قدر زیاد هستند که می‌شود در یک روز نیازهای یک دهکده را برآورده کرد.

• نیاز نیست چند ساعت در روز در باشگاه زجر بکشید و مجموعه‌ای از سِت‌، سوپرسِت، دراپ‌سِت، جاینت‌سِت و غیره را بزنید. چون در واقع بی‌فایده است و همان جایی که هستید می‌مانید.

• نیاز نیست برای آب کردن چربی‌های زشت شکمی و سیکس پک کردن آن، ساعت‌ها کاردیو خسته کننده را انجام دهید.

• نیاز نیست تا رسیدن به درصد چربی بدنی تک رقمی، به طور کامل از «تقلب» مواد غذایی پرهیز کنید. اگر برنامه تقلب وعده‌های غذایی را صحیح انجام دهید، در واقع می‌توانید سرعت سوخت و ساز خود را افزایش دهید و چربی‌سوزی را شدت بخشید.

این موارد فقط یک نمونه کوچک از اشتباهات آسیب‌زا بوده است که خیلی از افراد به آن اعتقاد داشتند! و در نهایت این موارد به خاطر عدم نتیجه درست و واقعی شما را مایوس خواهند کرد.

در بخشی از کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر می‌خوانیم:

هر روز افراد زیادی را می‌بینید که برای کاهش اضافه وزن‌شان بر روی دستگاه‌های هوازی تمرین کرده ولی هر هفته که می‌گذرد، چاق‌تر و چاق‌تر می‌شوند. تصور اشتباه‌شان این است که فکر می‌کنند از طریق دستگاه‌های اسکی فضایی یا دوچرخه ثابت می‌توانند باعث شروع و تشدید روند چربی‌سوزی شوند. اما این روشی نیست که کارساز باشد. همانطور که می‌دانید نکته مهم و اصلی برای چربی‌سوزی، سوزاندن انرژی بیش از مقداری است که مصرف می‌کنید.

پس با رعایت این اصل به عنوان اولویت اول، کاردیو (هوازی) به عنوان اولویت دوم، به دو روش می‌تواند ‌چربی‌سوزی را افزایش دهد: 1) با سوزاندن کالری‌ها و 2) با بالا بردن سرعت سوخت و ساز بدن شما.

برای شفاف سازی مورد دوم، بدن شما مقدار معینی از کالری را با در نظر گرفتن هرگونه فعالیتی می‌سوزاند و این میزان متابولیسم پایه نامیده می‌شود. کل کالری مصرفی شما در یک روز، 10BMR شما بعلاوه مصرف انرژی در طول هر فعالیت فیزیکی نامیده می‌شود. وقتی گفته می‌شود سوخت و ساز شما «سریع» یا «کند» شده است، به این معنی است که میزان متابولیسم پایه شما زیاد یا کم شده است. همچنین افرادی وجود دارند که حتی در حال استراحت نیز کالری بیشتری می‌سوزاند (یعنی علیرغم خوردن کالری بیشتر، چاق نمی‌شوند) یا کالری کمتری می‌سوزاند (یعنی حتی با خوردن کالری کمتر، چاق می‌شوند). پس ژنتیک و میزان متابولیسم هم در چاق و لاغر شدن تاثیر بسزایی دارند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه مترجم
درباره نویسنده
تعهد
مقدمه
فصل 1: مانعی پنهان برای رسیدن شما به تناسب اندام و سلامتی مورد نظرتان
فصل 2: آنچه بیشتر مردم درباره سلامتی، تغذیه و تناسب اندام نمی‌دانند!
قسمت اول: علم بدن
فصل 3: آنچه بیشتر مردم درباره سلامتی، تغذیه و تناسب اندام نمی‌دانند!
قسمت دوم: مواد مغذی
فصل 4: آنچه بیشتر مردم درباره سلامتی، تغذیه و تناسب اندام نمی‌دانند!
قسمت سوم: سلامتی
فصل 5: 6 اشتباه بزرگ درباره عضله‌سازی
فصل 6: علم واقعی رشد عضله
فصل 7: 5 اشتباه بزرگ درباره چربی‌سوزی
فصل 8: علم واقعی ‌چربی‌سوزی
فصل 9: رعایت موارد درونی و بیرونی سلامتی در تناسب اندام
فصل 10: تنظیم اهداف تناسب اندام برای ایجاد انگیزه
فصل 11: قانون یار تمرینی خوب
فصل 12: رژیم غذایی خوب باید قابل اندازه‌گیری باشد.
فصل 13: دو اسحله‌ی پنهان شما: شدت و تمرکز
فصل 14: بلوک‌های ساختمانی تغذیه مناسب
فصل 15: چه چیزهایی بخوریم تا بزرگتر، عضله‌ای‌تر و قوی‌تر شویم؟
فصل 16: برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی برای به حداکثر رساندن دستاوردها و کسب بهترین نتایج
فصل 17: برنامه غذایی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر
فصل 18: فرمول تمرینی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر
فصل 19: با حرکات سازنده بدن‌تان آشنا شوید: 3 لیفتی که بهترین بدن‌ها را می‌سازند.
فصل 20: چگونه درحالی‌که از صدمات پیشگیری می‌کنید، قدرت خود را بهبود بخشید؟
فصل 21: برنامه‌ی تمرینی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر
فصل 22: راهنمای NO-BS برای مکمل‌ها
فصل 23: مکمل روتین بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر
فصل 24: از اینجا بدن شما تغییر خواهد کرد!
فصل 25: پرسش و پاسخ‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر
نویسنده
مترجمامیرحسین رحمانپور
ناشر چاپیانتشارات نور دانش
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات216
زبانفارسی
شابک978-964-413-313-8
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی، کتاب‌های تغذیه، رژیم و تناسب اندام
قیمت نسخه الکترونیک
46800 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر

سامان رحیمی
۱۴۰۱/۲/۱۶
ببینید دوستان من کتاب‌های مختلفی در مورد بدنسازی دیدم و مطالعه کردم..... هر کدومشون یه نقص مشترک داشتن و اونم این بود که یا گاهی اینقدر تخصصی می‌شدن که برای منی که در حد خودم یه برنامه خوب و روتین میخوام یه مقداری گیج کننده بود یا اینکه بعد از خوندنش لازم بود کتاب‌های دیگه‌ای تو اون بخش خاص رو کنم مطالعه تا مطلب کامل و خوب برام جا بیوفته و یا برعکس.... کتاب‌ها گاهی اوقات اینقدر به یه موضوعی گیر می‌دادن که مبحث‌های دیگه رو به کل فراموش می‌کردن و یا اصلا یه چیز خیلی کلی میگفتن...... ولی این کتاب یه خوبی داره....... برای کسایی که فکر میکن حتما باید انواع و اقسام دستگاه رو برای تمرین داشته باشن خیلی خوبه و ذهنیتشونو عوض میکنه... و همچنین برای کسی که سردرگمه و تو ذهنش هزار تا مطلب جورواجور داره که نمیدونه کدوم درسته کدوم اشتباهه کدومو باید انجام بده کدومو نه!..... یه جورایی آب پاکی رو میریزه رو دستشون و خیلی مرتب و طبقه بندی شده مطالب رو مو به مو توضیح میده....... پس اگه میخوای یه ذهنیت عالی و طبقه بندی شده نسبت به مسائل بدنسازی و تغذیه داشته باشی و برای گرفتن برنامه تمرینی و رژیم غذایی خدا تومن پولتو به اینو و اون ندی..... و خودت گلیمتو از آب بکشی بیرون این کتاب مختص شماست.... من که واقعا راضی بودم
بهروز سلیمی
۱۴۰۱/۴/۱۵
تازه کتاب رو تموم کردم و یک هفته تمرین کردم باهاش اما خیلی مرددم برای ادامه چون احساس می‌کنم کتاب کامل نیست. به طور مثال نهایتا ۹ ست برای هر تمرین باید انجام داد و در نتیجه برای هر عضله فقط سه حرکت در کل هفته داده میشه و خیلی از حرکت‌ها نادیده گرفته میشه مثلا برای عضلات پا خبری از جلو پا، پشت پا، ۴ لانگ و... نیست. برای سینه خبری از قفسه، فلای‌ها، وسط سینه و... نیست. ان هم با الی ۶ تکرار که باعث میشه برای فشار آوردن سنگین‌ترین وزنه ممکن رو انتخاب کنید و ریسک آسیب هم افزایش پیدا می‌کنه. اگر به سایت خود مایک ماتیوس برید برنامه‌های دیگری داره که از ۸_۱۰ تکرار استفاده کرده. به هر حال در این کتاب دلایل کافی برای درست بودن قوانین یا بهتر بودن نسبت به سیستم پوش پول یا دیگر سیستم‌ها اورده نشده از جمله نهایت ۹ ست، نهایت ۶ تکرار و وزنه‌های خیلی سنگین و از طرفی معتقد هستش که دیگران اشتباه میزنن در حالیکه افرادی که از متد‌های دیگر هم رفتن بدن‌های خوبی دارند. اگر کسی مدتی این تمرینات رو انجام داده و نتیجه گرفته لطفا بگه.
Mohammad 2000
۱۴۰۰/۱/۱۳
دیگه بهتر از این چی میشه؟؟ کاربردی‌!!!
در پاسخ به اونایی که میان میگن رژیمش با ایران سازگار نیست::: قرار نیست دقیق رژیم رو انجام بدی خب حداقل تو روز که غذای با پروتئین مصرف میکنی لازم نیست زیاد وسواس خرج بدی.
دررابطه با اونایی که گفتن سیستم تمرینیش خوبه یا نه::: هیچکدوم بلکه فوق العادس هم در و
زمان هم در انرژی بهینه سازی و حداکثر بازدهی در عضله سازی رو مشاهده خواهید کرد. واقعا تعداد کم و وزنه بالا معجزه میکنه حتما امتحان کنید و اونایی که میگن اسیب میرسونه باید لحاظ کنید که قبلش حتما گرم کنید و اگه در مفاصلتون درد ایجاد شد اون قسمت رو با کش ببندید. خلاصه که حتما ازش استفاده کنید نتیجه فوق العاده میگیرین موفق باشین👍👍💪💪💪💪
مسعود رجبی
۱۴۰۰/۲/۲۲
من این کتاب رو تهیه کردم، چند صفحات اول رو که خوندم، متوجه چند غلط علمی شدم. به خاطر همین موضوع رفتم پی دی اف کتاب به زبان اصلی رو پیدا کردم و شروع کردم به خوندنش برای اینکه بفهمم اون اشکالات تو کتاب اصلی چی نوشته شده که متوجه شدم، این کتاب سلیقه‌ای ترجمه شده و اصلا اصل امانت داری توش رعایت نشده از جدای غلط‌های فاحش علمی. به نظرم کسایی که می‌خوان این کتاب رو تهیه کنن حتما پی دی اف کتاب اصلی رو هم دانلود کنن تا اطلاعاتی که جا انداخته شده توسط مترجم که خیلی هم مهم هست رو بخونن. (به نظرم برای خراب نشدن بازار برنامه نوشتنشون این اتفاق صورت گرفته)
آرزو افرازی
۱۴۰۲/۱/۲۷
برای افراد مبتدی کتاب خوبی است تا با دنیای بدنسازی آشنا شوند. اما قطعا کافی نیست و نمیشه گفت که فقط با روش‌هایی که توی این کتاب ذکر شده میشه زمان زیادی تمرین کرد چون به فلات میرسیم. قطعا علم تمرین دنیای گسترده خودشو داره. این کتاب مطالب کتاب ظریف تر و عضله‌ای تر رو داره و مشابه هستن. این کتاب رو به ورزشکاران مبتدی پیشنهاد میکنم بخونن تا گفته‌های مربی خودشون رو بهتر درک کنند و متوجه علت سختگیری هاش بشن و انگیزشون برای پیشرفت بیشتر بشه.
امیرابراهیم شهابی
۱۳۹۷/۸/۱۵
عالی بود. از بچگی همش فکر میکردم اشتباه دارم میزنم.
پروین باقری
۱۴۰۱/۱۱/۵
سلام دوستان
باید بگم این کتاب عالی بود، برای هرکسی مفیده، هم کسانی که خیلی وقته ورزش میکنن و همینطور کسانی که تازه میخوان شروع کنن، از صفر تا صد روش عضله سازی و وارد کردن استرس به عضلات رو توضیح... اینکه چطوری حرکات رو انتخاب کنیم و واسه خودمون برنامه بنویسیم و حتی درمورد مصرف مکمل و برنامه غذایی کامل توضیح داده، نه تنها واسه عضله سازی راهنمای خوبیه، بلکه واسه کاهش وزن هم عالیه
Erfan Gohar
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
کتاب خیلی خوبیه و نکات حرفه‌ای و به درد بخور زیادی واسه ورزشکار‌ها آورده. اشتباهات رایج بین بدنساز‌ها و همچنین نکات مفیدی که برای بهتر و سریع تر نتیجه گرفتن از تمرینات رو توضیح داده. برنامه غذایی و برنامه تمرینی هم داره. توضیحاتش کامله و با خوندن این کتاب به اندازه کافی اطلاعات می‌گیری که خودت بتونی به تنهایی تمرینات رو بطور صحیح پیش ببری. عالی
Benyamin Movahed
۱۳۹۹/۱/۳۰
دوستان قبل از مطالعه باید بدونید که تنساب اندام یا همون فیتنس موضوع پیچیده‌ای نیست فقط پیچیدش کردن، روی همه‌ی جملات فکر کنید و همه‌ی نکات رو با عقلتون یاد بگیرین نه فقط با چشم. بعضیا جوری نظر انتقادی میدن که هر کی ندونه فکر میکنه روزی پونصد تا برنامه مینویسن. محض اطلاعتون این کتاب پرفروش‌ترین کتاب فیتنس جهانه
آریان عمیدی
۱۴۰۲/۵/۴
من این کتابو تموم کردم و بنظر من هرکس این کتابو بخونه دیدگاهش نسبت ب خیلی از مواردی که از بدن خودمون آگاهی داریم عوض میشه و یه مسیر کاملا مفیدو درستی رو به ما نشون میده من خودم به شخصه چن سال بدنسازی کار کردم و بخش بسیاری از عقایدمرو عوض کرد و کمک کرد بهتر توی مسیرم ادامه بدم.به همه توصیه میکنم کتابو تهیه کنید.موفق باشید.
پویا خدامرادی
۱۴۰۰/۲/۱۸
بنظر که کتاب خوبی میاد. همون روز اول خریدش تقریبا هفتاد درصد شو خوندم. بقول یکی از دوستان بهت برنامه نمیده بلکه یادت میده برنامه بنویسی. امروز ۱۴۰۰/۲/۱۸ بهش اطمینان میکنم و برنامه مو طبق این کتاب تغییر میدم و دو ماه بعد دوباره همینجا به دوستان اطلاع میدم که جواب داده یا نه
امید فاطمی
۱۴۰۱/۹/۱۶
کتاب تخصصی نیست و بیشتر برای افراد اماتور هست
خیلی سعی در ساده سازی داره
نویسنده به شدت خودخواه و فقط نظرش رو تحمیل میکنه بدون دلیل علمی
در کل اموزش علم نیست یه جور راه کار دادن هست اونم نه برای یه بدنساز حرفه‌ای فقط برای ساخت یه بدن کمتر چرب و کمی عضله‌ای!!!
علیرضا آرمان
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
یک کتاب بینظیر و بسیار آگاهی بخش در زمینه‌ی بدنسازی و فیتنس،
من تمرینات خودم رو بر پایه این کتاب چیدم و هم در وقت هم در هزینه هم در انرژی صرفه جویی میکنم
این کتاب به من آموخت که به گفته‌ها و باور‌های غلط در رابطه با بدنسازی خاتمه بدم و اصولی تمرین کنم
ممنون از کتابراه
علی براهویی
۱۳۹۹/۱/۲۵
درود این کتاب رو بع همه کسانی که تصمیم دارند به صورت جدی ورزش بکنند و به سلامتی خودشون اهمیت میدن توصیه میکنم دید شما رو نسبت به ورزش بدنسازی و تغذیه کاملا روشن میکنه تا درگیر اطلاعات غلط در مورد اون نشید و بتونید در همه مراحل تصمیمات درست رو بگیرید
Mojtaba Jj
۱۳۹۷/۱۱/۱۳
کتاب خوب و کاربردی بود اما مثالهای رژیم غذاییش مناسب با وضع ایران نبود و یا شاید خوب ترجمه نشده بود و برای تمریناتش خوب بود که از عکسهای بیشتری استفاده میشد اما در کل ارزش امتهان کردنشو داره
مشاهده همه نظرات 212

راهنمای مطالعه کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر

برای دریافت کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.