معرفی و دانلود کتاب بهترین خودت شو: 110 گام طلایی برای رسیدن به موفقیت

عکس جلد کتاب بهترین خودت شو: 110 گام طلایی برای رسیدن به موفقیت
قیمت:
۳۰۰۰۰ ۱۸۰۰۰ تومان ۴۰%
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بهترین خودت شو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بهترین خودت شو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بهترین خودت شو: 110 گام طلایی برای رسیدن به موفقیت

رسیدن به موفقیت راه همواری ندارد اما با تلاش و هوشمندی می‌توان از پیچ و خم‌های این مسیر آگاه شد و آن‌ها را درنوردید. امیرحسین جنتیان در کتاب بهترین خودت شو، 100 گام طلایی برای دستیابی به اهداف را معرفی می‌کند و در این مسیر با شما همراه خواهد شد.

درباره‌ی کتاب بهترین خودت شو

«چه بدانید چه ندانید شما طراح اصلی زندگی‌تان هستید. تمام تجارب خود را همانند فرشینه‌ای بزرگی بدانید که می‌توانید هر طرحی را خواهانش هستید به روی آن بنشانید و هر روز گره جدیدی به بافت آن اضافه کنید.» این جملات به خوبی درون‌مایه‌ی اصلی کتاب بهترین خودت شو را نشان می‌دهند. این اثر به شما کمک می‌کند تا بهترین نسخه‌ی خود را به این دنیا ارائه کنید.

امیرحسین جنتیان در کتاب بهترین خودت شو راهکارها و نکات طلایی‌ زیادی را در حوزه رشد و پیشرفت فردی ارائه می‌دهد. او از اعضای فعال گروہ نوجوان نویسنده است و در این کتاب 110 نکته‌ی کلیدی برای رسیدن به موفقیت و رشد فردی را عنوان می‌کند.

این نویسنده‌ی جوان به زبان ساده و با اعتمادبه‌نفسی راسخ بیان می‌کند که موفقیت سختی و ضربه خوردن دارد و دنیای امروز جایی برای چانه زدن ندارد بلکه محلی برای اجرا کردن ایده‌های ناب است.

این کتاب اولین تالیف امیرحسین جنتیان است که مورد استقبال خوانندگان قرار گرفته و اساتید حوزه‌ی پیشرفت فردی از آن تقدیر کرده‌ و تلاش این جوان کوشا را ستوده‌اند.

نکوداشت‌های کتاب بهترین خودت شو

- بهترین خودت شو نوشته امیرحسین جنتیان با راهکارها و نکات طلایی‌اش کتاب جامعی در حوزه رشد و پیشرفت انسان‌هاست که مطالعه آن را به همه افراد توصیه می‌کنم. (حسین شیرمحمدی، سخنران)

- امیرحسین جنتیان عزیز از اعضای فعال گروه نوجوان نویسنده است. او در اولین کتابش (بهترین خودت شو) 110 نکته کلیدی برای رسیدن به موفقیت و رشد فردی را عنوان کرده است. مطالعه این کتاب ارزشمند را به کسانی ‌که خواهان رشد و پیشرفت در زندگی هستند به شدت پیشنهاد می‌کنیم. (اعظم آقابابایی، مؤسس مجموعه آموزشی پژوهشی نوجوان توانگر)

مطالعه کتاب بهترین خودت شو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقمندان توسعه‌ی فردی و پیشرفت در حوزه‌ی موفقیت از این کتاب نکات کلیدی مهمی را می‌آموزند.

در بخشی از کتاب بهترین خودت شو می‌خوانیم

از شکست‌خوردن نترس. تمام افراد موفق شکست خورده‌اند. اگر شکست نخوری کاری نکرده‌ای. یک جملۀ معروف هست که می‌گوید: «زخمی که تو را نکشه قوی‌ترت می‌کنه.» همیشه بخند. بعضی‌ها هستند خندیدن بلد نیستند. خداوند را برای خندیدن شاکر باش.

زیباترین کلمۀ پنج حرفی «لبخند» است. لبخند حالت چهرۀ تو را زیبا می‌کند. من اعتقاد دارم خنده کیفیت زندگی را بهتر می‌کند. تا می‌توانی شاد باش. بگذار دیگران فکر کنند عقلت را از دست داده‌ای. این به تو بستگی دارد که بخواهی بخندی یا غصه بخوری. چرا مدام ذهنمان را مشغول نگرانی و اضطراب ‌کنیم؟ تو وقتی نشسته‌ای و کتاب می‌خوانی شاید یکی پشت سرت در حال حرف‌زدن باشد. آیا می‌توانی کاری کنی؟ فقط می‌توانی با لبخندزدن خودت را شاد نگه داری.

به اطرافت نگاه کن. تمام چیزهایی که می‌بینی انرژی دارند. هر حسی به آن‌ها بدهی به تو و زندگی‌ات برمی‌گردد. به اجسام انرژی منفی نده؛ تا در زندگی‌ات حس خوب و انرژی مثبت دریافت کنی. در زندگی عشق جاری کن تا عشق دریافت کنی. به وسایلت احترام بگذار. اگر با گوشی‌ات کار می‌کنی و آن را زمین می‌گذاری بگو: «از تو ممنونم که به من خدمت می‌کنی.»

هر جای خالی جای نشستن نیست. هرگز جایی را که به آن تعلق نداری، برای زندگی انتخاب نکن؛ مانند نارنگی نباش که وسط سیر است. با گرگ‌ها همسو نشو. وقتی با گرگ‌ها می‌رقصی باید ترس از دریده‌شدن هم داشته باشی.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بهترین خودت شو: 110 گام طلایی برای رسیدن به موفقیت
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۴
زبانفارسی
شابک978-622-7926-78-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰۰ ۱۸۰۰۰ ت ۴۰%
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بهترین خودت شو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بهترین خودت شو

برای دریافت کتاب بهترین خودت شو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.