معرفی و دانلود کتاب بهداشت فردی و عمومی تا ارتقاء سلامت

عکس جلد کتاب بهداشت فردی و عمومی تا ارتقاء سلامت
قیمت:
60000 تومان - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بهداشت فردی و عمومی تا ارتقاء سلامت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بهداشت فردی و عمومی تا ارتقاء سلامت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بهداشت فردی و عمومی تا ارتقاء سلامت

اهمیت به بهداشت فردی و عمومی منجر به داشتن جامعه‌ای می‌شود که سلامت جزئی از شاخصه‌های اصلی آن خواهد شد. کتاب بهداشت فردی و عمومی تا ارتقاء سلامت توسط اساتید برجسته کبری نوری، محمدحسین وزیری و فریبرز بختیاری نگاشته شده تا با آموزش اصول بهداشتی، سلامت و تندرستی در جامعه ارتقاء پیدا کند و همه افراد از محیطی پاک و روانی سالم برخوردار گردند.

درباره کتاب بهداشت فردی و عمومی تا ارتقای سلامت:

عدم آگاهی از پیشگیری و درمان بیماری‌ها منجر به ناتوانی و مرگ افراد می‌شود. امروزه با پیشرفت علم، به تدریج عوامل مولد بیماری و تاثیر رفتارهای پرخطر بر تندرستی شناسایی شده‌اند.

پاکیزگی، تغذیه مناسب، سبک زندگی سالم و رعایت اصول بهداشتی مهارتی‌ست که با خواندن مقالات علمی، آگاهی از دانش روز و مطالعه اصول بهداشت فردی و عمومی به دست می‌آید.

دکتر کبری نوری استادیار دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمدحسین وزیری استادیار دانشکده بهداشت و ایمنی و دکتر فریبرز بختیاری استادیار دانشگاه جامع علمی کاربردی با بررسی وضعیت کلی سلامت و درمان و نکاتی در خصوص آموزش بهداشت، تندرستی بدن و سایر مسائل بهداشتی فردی این کتاب را تالیف نموده‌اند.

مطالب و سرفصل‌های حاضر به ارتقا سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها کمک شایانی می‌کند. همچنین با تاکید بر موقعیت بهداشت عمومی، محیط زیست و سلامت روانی، شادابی را به عنصر پایدار زندگی شما تبدیل می‌کند.

خواندن کتاب بهداشت فردی و عمومی تا ارتقای سلامت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

همه کسانی که برای داشتن سلامت بدنی، روانی و داشتن محیطی سالم به منبعی معتبر نیاز دارند می‌توانند از این کتاب نهایت استفاده را داشته باشند.

در بخشی از کتاب بهداشت فردی و عمومی تا ارتقای سلامت می‌خوانیم:

در یکی دو دهه اخیر در ایران با توسعه تکنولوژی و گسترش زیر ساخت‌های صنعتی، افزایش شهرنشینی، کنترل نسبی بیماری‌های عفونی خصوصا بیماری‌های قابل پیشگیری با واکسن، کاهش میزان مرگ و میر کودکان، تغییر ساختار سنی جمعیت و افزایش درصد جمعیت سالمندان کشور و با افزایش امید زندگی و هم چنین به تبع تاثیرات ناشی از تغییرات و تحولات جهانی و بین‌المللی تغییرات گسترده‌ای در سبک زندگی و به تبع آن سیمای علل بیماری و مرگ و میر مردم کشورمان به وقوع پیوسته است.

اکنون شایع‌ترین علل مرگ به ترتیب بیماری‌های قلبی - عروقی، سوانح و حوادث، سرطان و دیابت است و از طرفی بیماری‌های نوپدید و بازپدید عفونی (ایدز، سل، هپاتیت ویروسی و...) را باید جدی گرفت و هم چنین آسیب‌های روانی - اجتماعی همچون اعتیاد، افسردگی و خودکشی بخش قابل توجهی از بار بیماری‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: سلامت و بیماری
فصل دوم: بهداشت عمومی 
فصل سوم: آموزش بهداشت و ارتقا سلامت
فصل چهارم: بهداشت محیط 
فصل پنجم: بهداشت فردی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بهداشت فردی و عمومی تا ارتقاء سلامت
نویسنده، ،
ناشر چاپینشر بشری
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات230
زبانفارسی
شابک978-622-6121-87-3
موضوع کتابکتاب‌های سلامتی و بهداشت
قیمت نسخه الکترونیک
60000 ت - 10.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب بهداشت فردی و عمومی تا ارتقاء سلامت

برای دریافت کتاب بهداشت فردی و عمومی تا ارتقاء سلامت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.