معرفی و دانلود PDF کتاب ماجرای چتر سبز

عکس جلد کتاب ماجرای چتر سبز
قیمت:
۱۹۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ماجرای چتر سبز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ماجرای چتر سبز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماجرای چتر سبز

کتاب ماجرای چتر سبز نوشته‌ی جکی آزیو کریمر، داستان شیرین و دوست داشتنی فیلی را به تصویر می‌کشد که با چتر خود باعث کنجکاوی حیوانات جنگل می‌شود. این اثر دلنشین باعث تقویت قوه تخیل در کودکان می‌شود.

موضوع کتاب ماجرای چتر سبز چیست؟

در یک روز بارانی یک فیل با چتر سبز خود مشغول پیاده روی بود. در مسیرش با جوجه تیغی، گربه، خرس و خرگوش رو‌به‌رو می‌شود که هر کدام از آن‌ها فکر می‌کنند چتر فیل، قایق، چادر، ماشین پرواز و عصای آن‌هاست.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب ماجرای چتر سبز مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار ‌کنند. جکی آزیو کریمر (Jackie Kramer) داستان ماجرای چتر سبز (The green umbrella) را برای کودکان پیش دبستانی تالیف کرده است و برای والدینی که به دنبال پرورش ذهن کودک از سنین خردسالی هستند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود.

در بخشی از کتاب ماجرای چتر سبز می‌خوانیم:

گربه گفت: من درمورد گیاهان و گل‌های درون جنگل کتاب می‌خواندم. غروب‌ها، میان درخت‌ها و برگ‌های بزرگ، در زیر چادر تفریحی سفره می‌انداختم و از خوردن یک فنجان چای لذت می‌بردم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ماجرای چتر سبز
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۴
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۹۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ماجرای چتر سبز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب ماجرای چتر سبز

برای دریافت کتاب ماجرای چتر سبز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.