معرفی و دانلود کتاب تنهایی به خاطر عشق

عکس جلد کتاب تنهایی به خاطر عشق
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تنهایی به خاطر عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تنهایی به خاطر عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تنهایی به خاطر عشق

کتاب تنهایی به خاطر عشق نوشته‌ی هانری آردل، داستان دخترکی زیبا و ثروتمند را روایت می‌کند که به دلیل مرگ پدرش و ورشکستگی به عنوان معلم سرخانه در خانه یک دوک شروع به تدریس می‌کند و در ادامه با پیش آمدن ماجراهایی، جذابیت این رمان فرانسوی دوچندان خواهد شد.

هانری آردل (Henri Ardel) نویسنده کتاب تنهایی به خاطر عشق (Seule) با نام مستعار برت آبراهام در چهارم ژوئن 1863 در شهر پاریس متولد شد. او نویسنده رمان‌های احساسی زنانه است که همچون بسیاری از نویسندگان معاصر خود از نام مستعار مردانه مثل لئودارتی استفاده می‌کرد. هانری آردل یک نویسنده کاتولیک و اهل فکر و اندیشه بود. او در سال 1934 جایزه‌ی «پری مونتیون» را به خاطر نگارش کتابش به نام «قلب شکاک» به دست آورد.

در بخشی از کتاب تنهایی به خاطر عشق می‌خوانیم:

وقتی‌ که ژیسلن به خانه مادام دو پوئی بئن رسید، هنوز دلواپس و نگران بود اما مطمئن بود که در آن‌جا این بانوی محترم او را به عنوان یک دوست می‌پذیرد، دوستی که به سال‌ها پیش زمانی که ژیسلن دختربچه‌ای بیش نبود برمی‌گشت. مسیو دو پوئی بئن فرماندار شهری بود که مسیو دو وورژ فرماندهی پادگانش را به عهده‌ داشت. از زمان مرگ پدرش این بانو محبت‌های زیادی به او کرده بود. اگرچه ژیسلن تصمیم گرفته بود که خود را به کسی تحمیل نکند، ولی بعد از ترک شهر نانسی با آغوش باز مهمان‌ نوازی دوست قدیمی‌اش را که اکنون ساکن پاریس بود به جان‌ و دل خریده بود.

ژیسلن پس از ورود به خانه‌ی دوستش از خدمتکار پرسید:

- آیا خانم کسی رو به حضور می‌پذیرن؟

- بله، لطفاً چند لحظه صبر کنید تا خانم رو در جریان بذارم.

سپس ژیسلن را به سالن کوچکی راهنمایی کرد که او بارها به همراه پدرش در طول اقامتشان در پاریس به آن جا آمده بود، مکانی که در آن جا خود را بانویی محترم چیزی که آرزوی هر زنی بود می‌دید. در آینه‌ای که به دیوار آویزان بود تصویر خود را دید. در گذشته در همین آینه تصویری از یک دختر جوان خوشحال و خوشبخت می‌دید، اما اکنون آینه شبح تاریکی از نیمرخش را منعکس می‌کرد. خدایا! چقدر گذشته برایش دور می‌نمود!

- ژیسلن، دختر عزیزم، خیلی خوش اومدی! حالت چطوره؟

چنان جذبه‌ی دلپذیری در کلام مادام احساس می‌شد که به یکباره احساس آرامش دلپذیری به دختر جوان دست داد و قطرات اشک از چشمانش جاری شد. او درحالی‌ که سعی داشت ناراحتی‌اش را پنهان کند با صدای آهسته پاسخ داد:

- حالم چطوره، دوست عزیز. مثل غریقی هستم که دیگه چیزی برای از دست دادن نداره.

- ژیسلن بیچاره، می‌دونم که سختی و مرارت‌های زیادی متحمل شدی.

- خواهش می‌کنم بدبختی‌ها مو به یادم نیارین، الآن من به دلگرمی احتیاج دارم. برای ادامه‌ی حیات باید بی‌احساس باشم، به خصوص اینکه نباید به آینده‌ام چشم بدوزم، چون در حال حاضر فکرش گیجم می‌کنه.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تنهایی به خاطر عشق
نویسنده
مترجمدنیا مملکت دوست
ناشر چاپیانتشارات فانوس دنیا
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۳۰
زبانفارسی
شابک978-600-96302-1-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تنهایی به خاطر عشق

کوثر کریمی
۱۳۹۸/۱۲/۹
واقعا بعد از خوندن این کتاب افسرده شده بودم و پشیمان از خریدش، اخه واقعا چه چیزی نصیب قهرمان داستان میشه، بغیر از غم، واقعا بی‌محتوا هم بود، نمیگم انسان به همنوعش عشق نورزه و فداکاری نکنه اما باید نتیجه‌ی این فداکاری دیده بشه چون این یک قانون طبیعته و حتی انسان فداکار هم از لذتهای طبیعی دنیا بهره مند بشه
مریم آدینه وند
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
با خوندن این کتاب به این نتیجه می‌رسید که فقط نویسنده‌های آنلاین نویس ایرانی نیستند که کلی چرت و پرت رو به اسم داستان بهتون تحویل میدن، بلکه از اونا بدتر هم پیدا میشه
خانم مملکت دوست قحطی کتاب بوده که همچین کتابی رو ترجمه کردید؟
فانوس دنیا --
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
مریم عزیز، سلایق افراد با یکدیگر تفاوت دارد. شاید فداکاری به خاطر عشق از نظر برخی از مردم کاری احمقانه باشد اما هستند کسانی که از بذل و بخشش محبت به عزیزانشان لذت می‌برند. موفق باشید.
آتنا جعفری
۱۳۹۸/۵/۷
به نظرم نباید به حماقت اسم فداکاری و ازخودگذشتگی داد. حالمو بد کرد.
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب تنهایی به خاطر عشق

برای دریافت کتاب تنهایی به خاطر عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.