معرفی و دانلود کتاب ذهنتان را هک کنید

عکس جلد کتاب ذهنتان را هک کنید
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ذهنتان را هک کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ذهنتان را هک کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ذهنتان را هک کنید

کتاب ذهنتان را هک کنید نوشته‌ی نیکلاس هیل به شما می‌آموزد که چطور قدرت پنهان ذهن ناخودآگاه‌تان را آزاد کنید انعطاف‌پذیری عصب‌های مغزتان را تحت کنترل خود درآورید، واقعیت‌ها را تغییر دهید و غیرممکن‌ها را پشت سر بگذارید.

آیا شما می‌دانستید که ذهنتان به طور حیرت‌انگیزی قدرتمند است و می‌‌تواند واقعیت زندگی شما را شکل دهد؟ آیا شما می‌دانستید که به طور آگاهانه حتی می‌توانید از ذهن‌تان برای درمان جسم‌تان استفاده کنید؟

ذهن انسان دو قسمت آگاه و ناخودآگاه دارد. بخش آگاه ذهن برای منطق و استدلال است در حالی که ضمیر ناخودآگاه مرتبط با عملکردهای غیرارادی است. ضمیر آگاه، بخش ناخودآگاه را تغذیه می‌کند. سعی کنید زمانی که برای اولین بار در حال یادگیری چیزی بودید را به خاطر آورید. روی دوچرخه سواری مثال می‌زنیم. برای اولین بار در هنگام یادگیری تمام تمرکز و حواس شما بر روی کنترل دوچرخه، نگاه کردن به جلو و رکاب زدن است. در این لحظه شما نمی‌توانید به چیز دیگری فکر کنید، ذهن شما درگیر این کار است و اگر لحظه‌ای منحرف شود ممکن است تعادلتان را از دست بدهید و به زمین بخورید. گرچه پس از چند وقت متوجه خواهید شد که در حین دوچرخه سواری دیگر مجبور نیستید روی آن تمرکز کنید و قادرید به چیز دیگری فکر کنید بدون آن که به زمین بخورید. در مراحل اولیه‌ی یادگیری شما از ضمیر آگاهتان استفاده می‌کنید اما بعد از تکرار مداوم دوچرخه سواری ضمیر آگاهتان این اطلاعات را به ضمیر ناخودآگاه می‌فرستد. در این مرحله از مهارت در دوچرخه سواری، کنترل کامل عملکردتان بر عهده‌ی ضمیر ناخودآگاه است و به همین دلیل است که می‌توانید در ذهن آگاهتان به چیز دیگری فکر کنید.

دیوید کاشری نویسنده، طراح و هنرمند استرالیایی بر این باور است که ذهن یک نیروی قدرتمند است. ذهن می‌تواند ما را به بند بکشد و یا قدرتمند سازد. ذهن می‌تواند ما را به عمق بدبختی بکشاند و یا به اوج شعف و نشاط برساند. پس سعی کنید از قدرت ذهنتان به طور خردمندانه‌ای استفاده کنید. با توجه به سخن دیوید کاشری، ذهن به همان اندازه که قدرتمند است به همان اندازه نیز قابل هک شدن است.

بدون در نظر گرفتن وضعیت کنونی، شما قادر به تغییر افکارتان و برنامه‌ریزی مجدد ذهنتان هستید. برای انجام این کار شما نه آنقدر پیر هستید و نه آنقدر جوان و کم تجربه. در کتاب ذهنتان را هک کنید (Hack your mind) شما مراحل ساده، عملی و آزمایش شده‌ برای هک کردن ذهنتان و در دست گرفتن قدرت آن برای حرکت رو به جلو در زندگی را خواهید آموخت. به عقیده نیکلاس هیل (Nicholas Hill) با دنبال کردن دستورالعمل‌های این کتاب شما می‌توانید رویاهایتان را تبدیل به واقعیت زندگیتان کنید و چیزی را در زندگیتان خلق کنید که سزاوار آن هستید. پس باید همین الان شروع کنید!

جملات برگزیده‌ی کتاب ذهنتان را هک کنید:

- بادی که بی‌هدف بوزد به درد هیچ‌کس نمی‌خورد.
- این توانایی فیزیکی نیست که به شما قدرت می‌دهد، بلکه قدرت شما از اراده‌ی شکست ناپذیرتان نشأت می‌گیرد.
- از غریزه‌تان پیروی کنید چون حقیقت واقعی آن‌جا نهفته است.
- هر چیزی در حیطه‌ی قدرت توست و قدرت تو از درونت منشا می‌گیرد.
- زمانی که ارباب ذهن خودت باشی، می‌توانی ارباب هر چیز دیگری هم در زندگیت باشی.

در بخشی از کتاب ذهنتان را هک کنید می‌خوانیم:

مغز انسان ظرفیت کافی برای به خاطر سپردن آیتم‌هایی که به ترتیب لیست شده ندارد. به طور مثال اگر شما بدون لیست خرید به سوپرمارکت بروید، بعد از خرید و بازگشت به خانه متوجه می‌شوید که یکی از آیتم‌های مهم را نخریده‌اید با اینکه تعداد کل موارد خرید بیشتر از ده مورد نبوده است. ولی اگر کمی دقت کنید می‌بینید که مغز شما قادر به یادآوری آدرس بیش از ده مکان در شهر است. دلیل آن این است که قدرت اسب بخار ذهن شما به حافظه‌ی فضایی اختصاص یافته و شما را قادر می‌سازد که شکل محیط اطرافتان را در ذهن ترسیم و ذخیره کنید. برای هک کردن این قسمت از ذهن شما می‌توانید از قصر حافظه استفاده کنید. برای این کار ابتدا مکانی را که به خوبی می‌شناسید و می‌توانید به راحتی آن را تجسم کنید انتخاب کنید. آن مکان می‌تواند محل کار یا خانه‌ی شما باشد. سپس در ذهنتان در آن مکان راه بروید و آیتم‌هایی که می‌خواهید به خاطر آورید را در یک نقطه از آن قرار دهید. به طور مثال اگر شما می‌خواهید که لیست خرید خانه‌تان را به خاطر بسپارید می‌توانید از داخل آن خانه یا قصر حافظه‌تان برای تصویرسازی ذهنی آن استفاده کنید. فرضاً می‌توانید نوشیدنی روی میز، پیتزای یخ زده در یخچال و یا ضدعفونی کننده در توالت را تجسم کنید. این کار در ابتدا ممکن است استرس‌زا باشد ولی هنگامی که به آن عادت کنید پی خواهید برد که چقدر برای به یاد آوردن آیتم‌های یک لیست طولانی راحت و مفید است. این روش نیازی به سال‌ها تمرین ندارد.

در یک مطالعه‌ی انجام شده در سال 1968 از تعدادی از دانشجویان خواسته شد که 40 مورد را با مرتبط کردن آن‌ها به هر قسمت از محوطه‌ی دانشگاه به خاطر بسپارند. دانشجویان به طور میانگین توانستند 38 مورد از آن‌ لیست را به یاد آورند و روز بعد قادر به یادآوری 34 آیتم از لیست بودند. به نظر شما این فوق‌العاده نیست؟

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: هک کردن ذهن چیست و چگونه به ما کمک می‌کند؟
مزایای ذهن هک شده
فصل دوم: انعطاف پذیری عصب‌ها یکی از مزیت‌های ذهن شماست
فصل سوم: آماده سازی ضمیر ناخودآگاه
چگونه ضمیر ناخودآگاه را برای هک شدن آماده سازیم
دانستنی‌های مربوط به مغز شما
انعطاف پذیری عصبی
ورزش به مغز کمک می‌کند
هر مغزی دارای محرک‌های احساسی است
چگونگی هک کردن ذهن
فصل چهارم: استفاده از ذهن برای افزایش تمرکز و بازدهی
راهکارهایی برای افزایش تمرکز و افزایش بازدهی ذهن
فصل پنجم: تقویت قدرت اراده در جهت هک کردن ذهن
چگونه میتوان قدرت اراده را افزایش داد؟
فصل ششم: ذهن آگاهی یا اکسیر ذهن
فواید ذهن آگاهی
افزایش حافظه‌ی فعال (حافظه‌ی فعال)
تمرینات ساده ذهن آگاهی
چگونه تمرینات ذهن آگاهی را انجام دهیم؟
فصل هفتم: چگونه شهود به شما کمک می‌کند که از ضمیر ناخودآگاهتان استفاده کنید
تاثیرات مثبت پیروی از غریزه در زندگی
چگونه میزان شهود را افزایش دهیم؟
فصل هشتم: چگونه واقعیت را در جهت اهدافمان تغییر داده و محدودیت‌ها را پشت سر بگذاریم.
کلام آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ذهنتان را هک کنید
نویسنده
مترجمآناهیتا کریمی
ناشر چاپیانتشارات ارشدان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۸
زبانفارسی
شابک978-600-995-988-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۶۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ذهنتان را هک کنید

محمد قوامی
۱۳۹۸/۱۰/۲۱
میخوای در بیزینست برند بشی؟ میخوای به راحتی ارتقای رتبه بگیری؟ لطفا به این نکته توجه کنید دوستان، اگر فقط به همین مثال کوچک از تعریف کتاب عمل کنید، کلی حافظه شما تقویت میشه و در همه جا کاربرد داره واستون. قوامی هستم (بانک قوامین دیدید یاد من بیفتید) استاد تدریس تند خوانی (بلبل خوانی) و تقویت حافظه. (تقویت تقلب😉😂) لطف این کتاب مطالعه بفرمایید و عمل کنید به تمریناتش. متشکرم کتابراه عزیز❤️
علی صحرائیان
۱۳۹۹/۱/۱۶
متن کتاب کم بود و خلاصه در حد یک کتاب نبود، به مقاله بیشتر شبیه بود. البته از ارزش مطالب چیزی کم نمی‌شود. مفید بودن کتاب را باید پس از عمل کردن به پیشنهاد‌های نویسنده پاسخ داد. به نظر می‌رسد مفید باشد. مخصوصا برای جوانان و نوجوانان عزیز
Vahideh null
۱۳۹۸/۱۲/۲۸
کتاب خوب و به روزی بود اما اکیدا توصیه می‌کنم اوناهای که می‌خوان با قدرت ذهن آشنا بشن اول کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه از ژوزف مورفی رو بخونن بعد این کتاب رو که با مثالهای امروزی تر بیان شده رو در اولویت قرار بدهند.
Ehsan Zohuri
۱۳۹۹/۲/۱۱
یک خلاصه مختصر از کتابهایی که در مورد ذهن هست و البته ناقص. متن کتاب طوری نیست که کاربردی باشه بیشتر اشاره به موضوعات مختلف هست و سرنخ‌هایی ارائه میده. برای من که کتاب‌های زیادی در این زمینه خوندم مسخره بود.
Barbod Rahimi
۱۳۹۹/۱/۳
کتاب علی رغم کوتاه بودن بسیار مفید بود تمرین‌های ساده و باز در عین حال کاربردی نویسنده با بیان مثال‌ها و تمرینها شما را در جهت شناخت و کنترل ناخودآگاه خودتون کمک میکنه پیشنهاد میکنم بخونیدش و لذت ببرید
پیمان موقر
۱۳۹۹/۱/۱۴
من این کتاب رو مطالعه کردم. تمریناتش واقعا راحت و کاربردی هست و به دوستانی که طالب تغییر در زندگیشون هستند ۱۰۰ درصد توصیه میکنم به شرط انجام تمرینات ارایه شده. با سپاس فراوان از برنامه خوب شما
Alireza Sadeghi Sadeghi
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
در مورد قدرت ذهن ناخودآگاه انسان صحبت می‌کنه و اینکه اگر ما رو باورها و افکار قالبمان و عادتهایمان کار کنیم، بزودی تغییرات بزرگی را در زندگی خود شاهد خواهیم بود.
آیناز خاکسار خاکسار
۱۳۹۸/۱۲/۴
سلام هنوز کامل کتاب رو نخوندم فقط فصل یک که مربوط به هک کردن ذهن رو خوندم و واقعا عالیه و پیشنهاد میکنم همه کتاب رو بخونن چون واقعا مسیر زندگی رو تغیر میده
متین نظری
۱۳۹۹/۲/۸
وقتتون رو روی این کتاب نزارید پیشنهاد میکنم کتاب ابر مغز و اثر مرکب رو حتما مطالعه بفرمایید
مهدی سخاوتی فر
۱۳۹۸/۱۲/۲
بدون قلو و گنده گویی
فوق العاده معرکه بود
وقتی شروع به خواندن کردم تا اخرش نتونستم دل بکنم
Mahdi Gharib
۱۳۹۹/۲/۱۷
در کتاب هم ذکر شده تمرین هارا انجام دهید
برای شروع عالی است.
Hichkas M
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
ب نظرم کتاب خیلی خوبی بود حتما پیشنهادش میکنم واسه معالعه
هادی شمس الدینی
۱۴۰۰/۹/۱۳
توضیحات کمی ناقص اما کتاب فوق العاده مفید کاربردی
amir ali havasi
۱۴۰۰/۲/۲
بسیار عالی بود باید تمرینات حتما انجام بشه
رضا احمدی
۱۳۹۸/۱۱/۵
به نکات خوبی اشاره شده ارزش خوندن داره
مشاهده همه نظرات ۲۲

راهنمای مطالعه کتاب ذهنتان را هک کنید

برای دریافت کتاب ذهنتان را هک کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.