معرفی و دانلود کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف

عکس جلد کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف

کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف نوشته‌ی لیلا عظیمی با بیانی ساده و روان، شما را با شیوه‌های درست برخورد با کودکان لجباز آشنا خواهد کرد.

یکی از بزرگ‌ترین معضلات رایج در خانواده‌ها با دانش آموزان دوره‌ی ابتدایی، لجوج بودن فرزندان در انجام تکالیف است. مجادله‌ی غیرقابل تحمل والدین با کودکان خود بر سر انجام تکالیف، سبب از بین رفتن اصلی‌ترین ارتباط کودک، یعنی رابطه‌ای خوب با والدین خود می‌شود.

گاهی به دلیل زیاد بودن لجاجت کودکان و یا عدم مدیریت مناسب از سمت والدین، این مشکل به فضای خانه ختم نشده و به مدرسه و ارتباط با دیگران نیز کشیده می‌شود. حسدورزی، برخوردهای تهاجمی و زد و خوردهایی که با دلایل ساده و ابتدایی آغاز می‌شوند؛ به همراه نزاع کلامی، لجاجت و توجه نکردن به دبیر و کادر آموزشی، قطعا از معضلات ناتوان کننده‌ی خانواده‌ها و سیستم آموزشی در محدوده سنی (7 تا 10 سالگی) خواهد بود.

این معضل از کجا و چگونه به وجود می‌آمد؟ برای حل این معضل چه راهکار‌هایی وجود دارد؟ چطور می‌توانیم به دعواهای خسته کننده‌ی والدین و بچه‌ها برای انجام تکالیف، خاتمه دهیم؟ کتاب حاضر سعی بر این دارد با ارائه راهکارهایی درست به شما کمک کند تا تمامی این مشکلات را حل کنید.

در بخشی از کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف می‌خوانیم:

تحقیقات روانشناسی، طی سال‌های طولانی، از آغاز شکل‌گیری این علم، تاکنون که دانش مغز و علوم اعصاب به کمک این رشته آمده، نشان داده که همه‌ی انسان‌ها، به طور ذاتی و غریزی، رفتار پرخاشگرانه دارند که با تجربه‌ی «احساس خشم» همراه است.

احساس (هیجان) تجربه‌های بدنی و ذهنی ما در مواجه با محرک‌های بیرونی است که تقریباً در تمام انسان‌ها، با هر سن، جنس و فرهنگی که باشند، به شکل یکسان و ثابتی تجربه می‌شود.

احساس‌های اصلی عبارت‌اند از خشم، غم، لذت (شادی) نفرت و کنجکاوی که هر کدام، در برابر محرک‌هایی، چون ناکامی، فقدان، کامیابی، انزجار و ابهام تجربه می‌شوند و می‌توانند، افکار و عکس‌العمل‌های رفتاری متفاوتی را پدیدار کنند. عدم توجه به آنچه در هنگام تجربه‌ی هیجان‌های مختلف، در ما رخ می‌دهد، ظرفیت هیجانی ما را کاهش داده و منجر به بروز رفتارهای نامتناسب با شدت آن هیجان می‌شود. یکی از پر دردسرترین این هیجانات «احساس خشم» است؛ چرا که همیشه با ترس و اضطراب آسیب خوردن از دیگران و یا آسیب زدن به دیگران، همراه بوده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف
نویسنده
ناشر چاپینشر لک لک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴
زبانفارسی
شابک978-622-6668-07-1
موضوع کتابکتاب‌های روانشناسی کودک و نوجوان، کتاب‌های علوم تربیتی
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف

نسترن داودی فر
۱۴۰۰/۸/۱۳
کتاب بدی نیست جای بیشتری داشت که نویسنده به این موضوع بپردازه
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف

برای دریافت کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.