معرفی و دانلود کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما

عکس جلد کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما
قیمت:
20000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما

کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما نوشته‌ی جک کنفیلد و پاملا برونر، تکنیک‌های متفاوتی در اختیار شما قرار می‌دهد تا به واسطه‌ی آن به زندگی بهتری دست پیدا کنید و در زندگی فرد موفق‌تر و شادتری باشید.

انسان‌ها همواره به دنبال زندگی بهتر و آسایشی مضاعف هستند و به همین دلیل کتاب‌ها و مقاله‌های بسیاری در این زمینه خوانده و نوشته می‌شود. در این آثار راهکارهای بسیاری وجود دارد که بسیاری از شما امتحان می‌کنید اما موفق نمی‌شوید و به دنبال راهکار بهتری می‌گردید و این موضوع منجر به سردرگمی شما می‌شود. حال سوال این‌جاست که چرا برخی خوشبخت می‌شوند و برخی دیگر خیر؟

شما می‌توانید با استفاده از تکنیک تپینگ (Tapping) (ضربه زدن) ارائه شده در کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما (Tapping Into Ultimate Success) یاد بگیرید که چگونه با مدیریت استرس، به بدن‌تان آرامش ببخشید و سبک زندگی خود را به بهترین شکل ممکن تغییر دهید. همچنین خواهید آموخت چگونه با افزایش خلاقیت و ایجاد نگرش مثبت، ایده‌های بهتر برای کسب درآمد و ثروت بیشتر داشته باشید.

تپینگ روشی نیرومند برای بهبود زندگی در ابعاد گوناگونی همچون روحی، هیجانی و جسمی است. تپینگ امروزه در غرب نیز جایگاه ویژه‌ای دارد و تعداد زیادی از روان‌شناسان بالینی از این روش برای درمان غیر دارویی استفاده می‌کنند.

جک کنفیلد (Jack Canfield) و پاملا برونر (Pamela Bruner) افرادی کارشناس در در زمینه‌ی تکنیک تپینگ محسوب می‌شوند و در این کتاب قدم به قدم شما را همراهی می‌کنند تا تمامی افکار منفی را از خود برانید و زندگی موفقی داشته باشید.

نکوداشت‌های کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما:

- بسیاری از کتاب‌های موجود صرفاً در مورد چگونگی رسیدن به موفقیت صحبت می‌کنند. کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما به صورت گام به گام نشان می‌دهد که چگونه می‌توان موانع دستیابی به موفقیت‌ را از میان برداشت. (هیل دوسکین، نویسنده کتاب پرفروش منتخب نیویورک تایمز با نام روش سدونا)

- این کتاب برای کسانی که سال‌های متمادی را صرف کسب موفقیت کرده‌اند ولی نتایج تلاش‌شان رضایت‌بخش نبوده معدن طلایی از جواب‌ها است. جک کنفیلد از افراد موفقی است و کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما منبع مطمئنی برای سال‌های پیش رو است. (فابریزیو مانسینی، رئیس کالج پارکر چیرو پرکتیس)

- علاقمندان دستیابی به موفقیت، این کتاب را بسیار با ارزش خواهند یافت زیرا موفقیت و آرامش در دستان شما، تکنیک جدیدی از رسیدن به موفقیت را ارائه می‌کند که بتوانند جنبه‌هایی از افکارشان را بازآفرینی کنند و به نتایج سریع و برجسته‌ای برسند. این کتاب می‌تواند سهم قابل تحسینی در زمینه توسعه ذهن انسان داشته باشد. (دکتر پاتریسیا کارینگتون، نویسنده کتاب افزایش قدرت EFT)

- زمانی بود که افراد با مراجعه به ‌درون خود می‌پرسیدند چرا موفقیت برای خیلی‌ها به سادگی اتفاق نمی‌افتد؟ جک کنفیلد یکی از پیشگامان موفقیت در جهان با پاملا برونر تیمی را تشکیل دادند و جواب‌های مشخصی را برای کسانی که می‌پرسیدند چرا من نه؟ ارائه می‌دهند. موفقیت و آرامش در دستان شما حامل این ‌پیام است که بله شما می‌توانید و چگونگی آن اینجا است. (لیسا نیکولاس، نویسنده کتاب پر فروش منتخب نیویورک تایمز با نام چی مهم نیست)

ما می‌دانیم که وجود باور محدود‌کننده اولین دلیلی است که باعث عدم تلاش برای کامیابی می‌شود. کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما نشان می‌دهد که دقیقاً چگونه این عقاید محدودکننده را حذف کنید و لذا می‌توانید با قدرت و به شیوه موثر دست به عمل بزنید. به جک و پاملا برای خلق این اثر تبریک می‌گویم که جنبه‌های جدید موفقیت را نشان می‌دهند. (باب پراکتور، نویسنده کتاب پر فروش منتخب نیویورک تایمز با نام شما ثروتمند بدنیا آمده‌اید)

- تکنولوژی‌های نوین در زمینه رایانه، ارتباطات و ... فراوان هستند. اکنون زمان آن بود که تکنولوژی جدیدی درباره موفقیت و توسعه فردی ارائه شود و کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما این کار را به خوبی انجام داده است. (جان گری، نویسنده کتاب پرفروش مردان مریخی، زنان ونوسی)

جک کانفیلد را بیشتر بشناسیم:

جک کانفیلد در 19 اوت 1944 به دنیا آمد. او نویسنده‌ای آمریکایی است و به عنوان سخنران انگیزشی نیز فعالیت می‌کند. کانفیلد به عنوان یکی از نویسندگان مجموعه کتاب‌های سوپ مرغ برای روح فعالیت داشت و این کتاب به بیش از 40 زبان ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما می‌خوانیم:

اگر شما هم مثل ما باشید، حتماً می‌خواهید در زندگی خود موفق شوید، می‌خواهید به اهدافتان دست یابید، شیوه زندگی خاصی را ایجاد و آن را حفظ کنید، ارتباطات عالی داشته باشید، از سلامت جسمی خود لذت ببرید و احساس شادی و شعف کنید و این حق شما است.

در سال 2004 کتاب «اصول موفقیت» برای کمک به مردم چاپ شد و یکی از بهترین و کامل‌ترین کتاب‌های نوشته شده تاکنون در مورد چگونگی دستیابی به موفقیت بود. اما چرا تمام خوانندگان آن کتاب نتوانستند به نتایج دلخواه خود برسند؟

مسلماً افراد زیادی با استفاده از کتاب «اصول موفقیت» به نتایج قابل توجهی دست یافته‌اند اما بقیه صرفاً برای انجام ایده‌های ارائه شده در آن کتاب تلاش کردند. اگر شما یکی از آنان هستید شاید در زمینه‌ای موفق شده‌اید اما در زمینه دیگری از زندگی‌تان آن طوری که می‌خواستید به نتیجه نرسیده‌اید.

موفقیت نامحدود تنها موفقیت در یک زمینه نیست، داشتن تنها موفقیت مالی در حالی‌که روابط انسانی ضعیف است موفقیت نیست. داشتن صرفاً روابط انسانی خوب با وجود مشکلات سلامتی موفقیت نیست. و در نهایت موفقیت نامحدود به معنی تمرکز کردن فقط بر زمینه‌ای از زندگی و صرف نظر کردن از دیگر جنبه‌ها نمی‌باشد. موفقیت نامحدود، موفقیت در همه زمینه‌هاست. موفقیت نامحدود تنها رسیدن به اهداف نیست بلکه مهم‌تر از آن به معنی توانایی در حذف تمامی موانع موجود در راه رسیدن به هدفهایتان است. مراحل این تکنیک شامل مسیری از رمز و راز، راحتی و چالش‌های هیجان‌انگیز است نه موانع پرکشمکش، غیر قابل تحمل و غیر قابل عبور.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه مترجمین
پیشگفتار
مقدمه
فصل اول- تکنیکی جدید برای ایجاد موفقیت
فصل دوم- حذف ترس‌ها
فصل سوم- غلبه بر باورهای محدود کننده
فصل چهارم- مبانی موفقیت: مسئولیت‌پذیری و بخشش
فصل پنجم- تسریع موفقیت: تپینگ برای حرکت و کسب نتیجه
فصل ششم- درمان گذشته: حذف موانعی که از موفقیت شما می‌کاهند
فصل هفتم- ایجاد فردی تازه: تپینگ برای بهتر و برتر شدن
فصل هشتم- ایجاد عادت‌های جدید برای موفقیت: تپینگ برای ساده‌تر کردن زندگی
فصل نهم- موفقیت مالی: تپینگ برای کسب ثروت و رفاه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب موفقیت و آرامش در دستان شما
نویسنده،
مترجمساسان جعفرنیا، حدیث سعیدی
ناشر چاپیانتشارات سخن گستر
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات432
زبانفارسی
شابک978-600-247-363-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما

faride sheikh
۱۳۹۹/۱/۳۰
کنفیلد در این کتاب به بررسی تکنیک تپینگ و روش‌های حذف باورهای منفی و ایجاد باورهای مثبت و مطلوب پرداخته است. بررسی اصول موفقیت جک کنفیلد و کابردی کردن این اصول با کمک تپینگ از جمله ویژگی‌های مثبت این کتاب است..
abc def
۱۴۰۱/۴/۲۴
کتاب خیلی خوبیه با مثال‌های کاربردی در انواع مشکلات نشون می‌دهد چگونه با تلفیق ضربه‌هایی ارام به نقاط مشخصی از صورت و تکرار همزمان جملات در هر مثال ذهن را شرطی سازی برای موفقیت کنیم.
فاطمه بابانژاد
۱۳۹۹/۲/۲
موانع فکری مهمترین عامل در نرسیدن به موفقیت و آرامش هست، توصیه میکنم این کتاب رو حتما بخونید
سجاد نجمی پور
۱۳۹۹/۲/۶
کسانی که می‌خواهند به موفقیت برسند این کتاب برای آن‌ها عالی
Milad Shahabi
۱۳۹۹/۲/۳
من از کتاب‌هایی در این زمینه استفاده‌های زیادی میبرم
Neda S
۱۳۹۹/۳/۱۴
کتاب خوبی هست من از خوندنش لذت بردم و ب نظرم افکارمو خیلی تغییر داد
hasan nori
۱۳۹۹/۲/۳۰
خیلی مفید و کاربردی👌👌👌👌👌
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما

برای دریافت کتاب موفقیت و آرامش در دستان شما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.