معرفی و دانلود کتاب اسرار همسرداری

عکس جلد کتاب اسرار همسرداری
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اسرار همسرداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اسرار همسرداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اسرار همسرداری

مانا امیری مهر در کتاب اسرار همسرداری شما را با مهارت‌های ضروری برای زندگی مشترک آشنا کرده و آموزه‌ها و نکاتی اصولی و کاربردی را برای رابطه پایدار و موفق با همسر در رابطه زناشویی ارائه می‌دهد.

وقتی زندگی مشترک آغاز می‌‌شود، زن و مرد هر دو متعهد می‌شوند که برای داشتن زندگی مشترک موفق در کنار هم تلاش کنند. در زندگی زناشویی، بسیاری از عوامل خارج از کنترل هستند، اما زوج‌هایی که آگاهی و مهارت‌های ضروری را برای رابطه دارا هستند، توانایی کنترل ذهن خود را دارند. آن‌ها اندیشه‌های مثبت را جایگزین اندیشه‌های منفی می‌کنند و در اکثر موارد از مسائل روزمره، برداشتی مثبت و آگاهانه دارند و رابطه‌ای موفق و رضایت‌بخش با همسرشان دارند.

زوج‌های موفق بر این باورند که اعتقادات، افکار، کلام و رفتارشان را خود انتخاب می‌کنند و تمامی عملکردهایشان، بازتابی از انتخاب‌های درست یا غلط خودشان است. آن‌ها عقیده دارند که مسئولیت کیفیت زندگی مشترک بر عهده خودشان است و نتایج آن را می‌‌پذیرند و در صورت انجام کار اشتباه، درصدد جبران هستند. این زوج‌ها احساسات خود را به آسانی بروز می‌دهند و با درک یکدیگر، صحبت کردن و احترام به نظرات و افکار همسرشان، زندگی مشترک خود را در مسیری مطلوب و جذاب قرار می‌‌دهند.

اگر رابطه زناشویی در مسیری مثبت و سازنده باشد، به احساسات، صحبت‌‌‌ها و نیازهای یکدیگر توجه شود، مسئولیت‌پذیری و رفتار عاشقانه‌ای وجود داشته باشد، با حفظ احترام و حرمت، پیشنهاداتی جهت بهبود زندگی مشترک ارائه شود، در برابر سختی‌ها و مشکلات زندگی صبر و برباری به خرج داده شود و زن و مرد با صداقت، افکار و احساسات خود را بیان و برای درک یکدیگر تلاش کنند، می‌توانند زندگی مشترک خود را توام با موفقیت و عشق ادامه دهند. کتاب «اسرار همسرداری» به مباحث مهمی چون روش‌های زوج‌های موفق در زندگی مشترک، ریشه‌های خشم در زندگی، خیانت، طلاق و ... می‌پردازد.

در بخشی از کتاب اسرار همسرداری می‌خوانیم:

برای یک زن بزرگ‌ترین موفقیت و ارزش، این است که در شئون گوناگون زندگی، خشنودی همسرش را به دست آورد و از هر گونه عملی که موجب ناراحتی شوهر می‌شود پرهیز کند.

حضرت علی (ع) می‌فرمایند: «جهاد زن، خوب شوهرداری است» زن برای این که بتواند در این جهاد پیروز باشد، باید تمام سعی و تلاش خود را به کار گیرد تا خانه را محل آرامش مرد قرار دهد. الگوی همسرداری حضرت زهرا (س) بهترین الگو برای زنان مسلمان است. رفتار حضرت زهرا (س) با همسرشان امیر مومنان (ع) در عالی‌ترین مرحله صفا و مهربانی بود. نه تنها هرگز خاطر ایشان را نرنجاندند بلکه یاوری مهربان برای ایشان بودند.

فهرست مطالب کتاب

مهارت‌های ضروری برای همسرداری
آشنایی با رموز همسرداری موفق
رابطه عاطفی با همسر
تعریف همسرداری
هجده توصیه همسرداری برای خانم‌ها
40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه
6 درس حضرت زهرا به بانوان
ایجاد اعتماد به نفس در فرزندان
برخورد با همسر عصبانی و پرخاشگر چگونه باید باشد
علت‌های اصلی عصبانیت همیشگی همسران
همسر عصبانی و خشم‌های بی علت او
صبور بودن در مقابل همسر عصبانی
آیا طلاق برخورد مناسبی با خیانت مردان است؟
آیا بعد از خیانت مردان می‌توان به زندگی مشترک ادامه داد؟
سخن آخر
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اسرار همسرداری
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آفرینش مهر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۵
زبانفارسی
شابک978-622-741421-9
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اسرار همسرداری

رویا محمودی
۱۴۰۰/۳/۱۷
کتاب بسیار مفید توصیه میکنم بخونید ممنونم
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب اسرار همسرداری

برای دریافت کتاب اسرار همسرداری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.