معرفی و دانلود PDF کتاب فرهنگ تصویری ورزش‌های جهان

عکس جلد کتاب فرهنگ تصویری ورزش‌های جهان
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تصویری ورزش‌های جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تصویری ورزش‌های جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فرهنگ تصویری ورزش‌های جهان

کتاب فرهنگ تصویری ورزش‌های جهان به قلم پدرام حکیم زاده، انواع ورزش‌های جهان را به گونه‌ای مورد بررسی قرار داده که با مطالعه این کتاب در کوتاه‌ترین زمان، اطلاعات دقیق و مفیدی در مورد رشته‌های گوناگون ورزشی به دست خواهید آورد.

به جهان امروز جهان تصویری و به تمدن آن تمدن تصویری گفته می‌شود. وسایل و ابزارهای گوناگون ارتباطی همچون رسانه‌های بصری، اینترنت، تلفن همراه، کتاب‌ها و مجلات مصور و... که روز به روز در حال افزایش هستند تنها بخشی از نفوذ و قدرت این تمدن را نشان می‌دهد. چگونه می‌توان در این دنیای تصویری زندگی کرد؟

با شناخت زبان تصویر به سادگی می‌توان در این دنیای تصویری زندگی کرد. با توجه به اینکه چشم و ذهن کودکان جهت دریافت و شناخت محیط، آمادگی بیشتری دارد لذا آموزش زبان تصویر به آن‌ها از امور مهم تلقی شده و کتاب فرهنگ تصویری ورزش‌های جهان (A pictorial collection of sports) قدرت شگفت‌انگیز تخیل را برای آنان آسان‌تر می‌سازد.

در مورد مجموعه فرهنگ تصویری:

در این مجموعه به شکلی جذاب و متناسب با شرایط ذهنی - روانی کودکان در مورد هر موضوع تصاویری آورده شده که کودکان را به به صورت غیرمستقیم با این موضوعات آشنا می‌کند.

مربیان و والدین می‌توانند با طرح نمودن تمرینات مناسب با هر موضوع خاص، توجه کودکان را جلب کرده و ذهن آنان را فعال نمایند.

فهرست مطالب کتاب

فوتبال
وزنه‌برداری
بسکتبال
کشتی
اسب سواری
دوچرخه سواری
دو و میدانی
پرش ارتفاع
پرتاب وزنه و نیزه
شمشیربازی
تیراندازی و ژیمیناستیک
مشت زنی
پینگ پنگ و تنیس
کوهنوردی
اسکی
قایقرانی
شنا و واترپلو
ورزش‌ها و بازی‌های ویژه کودکان
ابعاد زمین و توپ‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فرهنگ تصویری ورزش‌های جهان
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شهر پدرام
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۸
زبانفارسی
شابک978-600-94353-7-1
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نقاشی، کتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فرهنگ تصویری ورزش‌های جهان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب فرهنگ تصویری ورزش‌های جهان

برای دریافت کتاب فرهنگ تصویری ورزش‌های جهان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.