معرفی و دانلود PDF کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها

عکس جلد کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها

در کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها اثر پدرام حکیم زاده، گزیده‌ای از اشکال و تصاویر اسطوره‌ای "صورت‌ها و صورتک‌ها" از فرهنگ‌های مختلف بشری گردآوری و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

حکیم‌زاده بیان می‌کند که انسان از ابتدای زندگی بر زمین با اشکال و تصاویری روبه‌رو بوده که با خود رمز و رازی به همراه داشته‌اند. او ورای پدیده‌ها و حادثه‌های طبیعی نیروی مرموز و روحی پنهان را می‌دید که آن روح یا نیرو سبب موجودیت یا حادث شدن آن پدیده می‌شد. این اشکال و تصاویر که امروز از آن‌ها به‌عنوان نماد، سمبل و اسطوره یاد می‌شود نقشی مهم در دنیای ارتباطی معاصر که جهانی تصویری است پیدا کرده‌اند. کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها (A Pictorial Collection Of Faces And Makes) برخی از این اسطوره‌ها را در خود جای‌ داده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شهر پدرام
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۵۱
زبانفارسی
شابک978-600-94353-1-9
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نقاشی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها

الف. میم
۱۳۹۷/۸/۱۱
شما میگید که سری کتاب‌هایی ک در باره نماد‌ها گردآوری و تهیه کردید برای نقاشان , گرافیست‌ها و... است. باشه قبول... ولی خیلی بهتر میشد ک برای هر نماد توضیح‌ای داشتید و تاریخچخ پیدایش و موارد استفاده‌اش را می‌آوردید ک دیگر علاقه مندان هم از این کتاب لذت ببرند
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۱۰/۳
کتاب کاملی نیست یک صفحه توضیح داده ولی برای بقیه فرهنگ‌های تصویری صورت صحبتی نکرده است و مشابه کتاب تیپ‌های شخصیتی کهن مردان و زنان نیست.
علی علی وند
۱۳۹۶/۱۲/۲۵
سلام و خسته نباشید میگم. و بخاطر زحماتتون فکر الهی وارتان را میبوسم. یا علی ع
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها

برای دریافت کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.